• BB

    nejsem schopen donutit IE aby mi dopľnoval heslo. V nastrojich jsem v Možnostech Internetu Obsahu Automatické dokoncovani nastavil aby automaticky dokoncoval vsechno a heslo na bike-forum stale ne a ne automaticky doplnit. Pritom na jinem pocitaci to funguje ? Napada vas neco ? Dik.

    0 0
    • mawerick  

      zkus vymazat historii a cookies a zkus to znovu…

      0 0
    • Vojtas  

      IE nebrat, ale segre to nektery veci taky nedoplnuje i kdyz jinde ji to de.

      0 0
    • Radek Broz  

      Zkus ho prestat pouzivat a nainstalovat nejakej poradnej prohlizec.

      0 0
      • enjoy  

        hele:-),rekni mi uz konecne,k cemu je beznymu uzivateli kterej neni zrovna hacker jinej „lepsi“ prohlizec??

        0 0
        • jonti  

          napriklad ak pojdes na nejake stranky, ktore nie su uplne v poriadku, nezaviri ti to pocitac… A naviac sa lepsie ovlada, napr. taby, rozsirenia.

          0 0
        • Vojtas  

          akorat mali minus je ze hnedka poznas web kterej delal nakej ignorat, ale tech rychle ubejva

          0 0
        • Radek Broz  

          Treba v tm, ze mu doplnuje heslo;-) Jinak je rychlejsi, hezci a funkce jako moznost zobrazeni vice zalozek v jednom okne (a ne dole na liste) taky vyuzije i BFU. Nevidim naopak jedinej duvo, proc pouzivat MSIE (krome toho, ze je na na pocitacich vetsinou predinstalovanej).

          0 0
          • Vojtas  

            … a nejde se ho zbavit tak že to je vlastně vir ;)

            0 0
          • enjoy  

            je to zvlastni.. IE pouzivam celkem casto(ze:-)) a jeho vzhled se mi prave libi.i funkce a vsechno.ale moje predsudky plynou asi z doby,kdy byl IE asi fakt jedinej rozumnej prohlizec. nejak nevim v cem je problem:-).dostanu se na kazdou stranku jako ty,dokonce spis na vic stranek:-),dokazu najit tolik co ty.. proste nevidim furt problem:-)

            0 0
            • Radek Broz  

              Ja te nehodlam presvedcovat o opaku – takhle smysli kazdej uzivatel, kterej jinej prohlizec jeste nezkusil. Fakt tvoje vec.

              0 0
              • enjoy  

                jo:-),ja bych nic nerikal,jenom uz me tak trosku vadi jak se tu stalo oblibenym IE schazovat.tak jestli tihle lidi kolikrat nejsou z tech co rikaji misto skareb scareb:-))

                0 0
                • Radek Broz  

                  IE je v soucasnosti podle me skutecne nejhorsim prohlizecem z tech hlavnich, tak se nedivim, ze ho lidi shazujou. Proste uz eksistujou lepsi produkty a dost nechapu, ze je nekteri lidi dobrovolne nepouzivaji, i kdyz maji tu moznost. (Cast lidi si to treba v praci nainstalovat nemuze)

                  0 0
                  • enjoy  

                    mne porad prijde lepsi dostat s ena vsechny stranky a ne tady pak furt berec ze tahle a tamta nefunguje a at s tim nekdo neco udela.. ale uz dost:-)

                    0 0
                    • enjoy  

                      zadnej bérec,ale brečet:-))

                      0 0
                    • Vojtas  

                      na jinejch prohlizecich vetsinou nejdou weby vytvoreny programama od MS, jelikoz si vymejslej svoje standarty a pridavaj uplne zbytecny a nesmysleny veci, viz tvorba ve Front page ;)

                      0 0
                      • rock  

                        To nic nemění na tom, že se na ty stránky s IE dostanu a s FF ne, nebo jsou rozsypaný (v práci mám IE, doma FF). A já se na některý z nich dostat chci.

                        0 0
                      • admxx  

                        Vis kolik pracovniku Microsoftu potrebujes na zasroubovani zarovky? Zadneho! Kdyz zarovka praskne prohlasi tmu za novy standart:-)

                        0 0
                        • Vojtas  

                          nebo vis kolik je potreba programatoru na vymenu zarovky ? zadny. To je vec hardwaru :)

                          0 0
                    • admxx  

                      co to tady furt meles? tyhle kecy platily v dobe firefoxu 1.0…hele…nainstaluj firefox a pak mel! a klidne mi kazdy den muzes posilat na mail seznam stranek ktere se ti spatne zobrazily! garantuju ti, ze mi to schranku nezahlti.

                      0 0
                      • enjoy  

                        poradil bych ti vlaznou vodu a rucnik.. ps:ty stiznosti beru pdsud,jestli sis toho teda jeste nevsimnul:-))

                        0 0
                      • rock  

                        Tady máš jeden namátkou: www.cykloshop.cz/

                        To, že nejde korektně (alespoň na mém PC) zobrazit, přičítám VŽDYCKY stejnou měrou webdesignerovi, který to neodladil, jako výrobci browseru, který opominul nebo ignoroval nějaký standart … používám FF 1.0.6. Ani ovládání FF není zas až takový pokrok proti IE; záleží na přístupu a způsobu využití. To, co mám v záložkách v FF mám v Oblíbených IE taky. Nainstalovat pluginy si samozřejmě mohu, ale už jsem viděl FF zahlcený a zapráskaný pluginy tak, že byl na hranici použitelnosti … netvrdím, že je IE lepší (jinak bych doma neměl FireFox, že), ale nic není černobílé …

                        0 0
                        • Lister  

                          A já si myslel, že to tak blbě má vypadat :o)))))

                          0 0
                          • rock  

                            Pokud si vybavuji, tak v IE se ten pravý pruh vleze do okna uprostřed …

                            0 0
                        • admxx  

                          ja stejne pouzivam operu;-)

                          0 0
                        • admxx  

                          jo nevim o co jde…mi se to zobrazuje stejne v opere, ff, ie i v sea monkey

                          namas nejaky stary FF????????

                          0 0
                        • admxx  

                          je aha…FF 1.0.6…tak to si zaspal dobu protoze FF 1.5.0.1 pracuje na novem jadru, prinasi nove funkce a plnou podporu vsech standartu. v 1.5 uz neni s cykloshop problem;-)

                          0 0
                          • rock  

                            Dobře, dobře, zkusím nový FF. Uvidíme :-) …

                            0 0
                          • Lister  

                            dík za tohle info, FF na starém jádru nedokázal automaticky vyhledat tuhle aktualizaci, tak jsem jel taky na starým, ale už mám nový, a je fakt mnohem lepší, o poznání rychlejší, stránky jsou většinou bez problémů, ale třeby na stránkách spyderu pořád nefunguje menu.

                            0 0
                            • admxx  

                              jo obevil sem plugin, ktery otvira nektere stranky jadrem IE, ale porad zustavas ve Firefoxu. najedes na stranku a kdyz je spatne zobrazena kliknes v levo dole na ikonku FF a ta se zmeni na ikonku IE a stranka se nacte jadrem IE. Muzes si i nastavit casto navstevovane stranky, ktere se takhle budou otevirat automaticky (napr. windowsupdate). Tady je odkaz:

                              IE Tab https://addons.mozilla.org/…moreinfo.php?…

                              0 0
                        • pos3k  

                          nove ff je bez problemu na tomto webu, updateuj casteji :-)

                          0 0
                      • admxx  

                        promin…byl jsem rozfire-foxovan:-) a nevsim jsem si. omlouvam se ti

                        0 0
                • Vojtas  

                  IE se shazovat nemusi, pada samo ;)

                  0 0
        • admxx  

          co to tady meles?! Prave ze uzivatel ktery vi velke kulove a klika na kazdou bolbost je nebezpecny sam sobe i ostatnim (staci kdyz si prohlednu log sveho firewallu) a v jeho rukou se IE meni na mocnou a nebezpecnou zbran!!!:-)))

          Prave ze firefox nebo opera ho ochrani alespon castecne pred svinstvem z netu a to prodlouzi zivotnost jeho sytemu…atd atd atd.....

          0 0
        • JJ  

          Ja teda na kolejich s Operou pozoruju znatelne mensi problemy s virama a podobnym bordelem nez spolubydlici s IE. Ale nejlepsi je na opere, ze tam sou mouse gestures a ty mi o moc zrychlujou a zprijemnujou praci. Na 99% stranek se dostanu

          0 0
        • Komi  

          Hele, používat IE je asi tak bezbečný, ajko jezdit na kole bez helmy .. holt, někdo to riskuje :-)

          0 0
      • enjoy  

        uz ten titulek:-),firefox vas chrani pred blablabla…:-).firefox ma neco okolo 25ti bezpecnostnich mezer.. co na tom ze IE jich ma 3× tolik:-)))

        0 0
        • Siddha  

          no prave ;)))

          0 0
        • kolombo  

          Teoretické možnosti útoku a praktické zkušenosti jsou něco trochu jiného. Pokud mám na nějakém počítači problém se spyware, tak to, kromě instalace anti-spyware řeším i instalací Firefoxu. Pak problémů podstatně ubyde.

          0 0
      • pepek  

        Dík, soudruzi, teď sem to tam dal (FF) a nestačím se divit, jak to šlape. Je to už druhá užitečná věc, kterou jsem se tady na foru za tři roky dověděl (ta první je, že PC48 funguje i na devítce)

        0 0
    • Al_Bunda  

      Pouzivat IE je jako by jsi jezdil na Urajine :-))))))))) Opera je bez problemu.

      0 0
    • Jogador  

      Používám Maxthon a jsem spokojený:)

      0 0
      • fousac  

        presne tak… maxthon a je klid a pokoj..

        a ty vase lisky si nacpete nekam spickou napred.. :-DDD

        0 0
    • admxx  

      Reseni je jednoduche. Vybodni se na IE a nahod Firefox!!!!!! vyhody:

      • pokrocily buffer stranek – budes cumet o kolik se ti zrychli surfovani
      • surfovani v zalozkach
      • vyssi byezpecnost
      • blokace reklam a vyskakovacich oken
      • tuny pluginu ktere nainstaluje kazdy
      • drobnosti ktere nejsou tak dulezite a viditelne, ale prispivaji k lepsimu ovladani

      Neexistuje zadny objektivni duvod zustat u IE!!!

      p.s.: nebo opera, ale ta je spis pro pokrocilejsi uzivatele, kdezto firefox nainstalujes a jedes.

      no flame

      0 0
      • Manas  

        Mam zkusenost s vicero srandama a rekl bych ze spis Opera je pro zacatecniky. Ale to je jen vec nazoru :-) Pac kdyz neco pouzivas aspon chvili tak ti to prijde strasne easy :-) Ja jsem mel Firefox asi mesic ale pak jsem zacal nenavidet extra okno pri stahovani.

        0 0
        • blue  

          vzdyt to se ti vubec nemusi otevirat, kdyz nechces… nebo do tabu nebo do postranniho panelu

          0 0
          • Manas  

            Prave ze treba postranni panely nemam rad vubec. Nicmene do tabu sem to zkousel ale moc dobre to nefachalo. Ale jak pisu nize – mozna starsi verze.

            0 0
        • admxx  

          jo prave ze si musis na par veci tochu zvyknout a pak je to nejlepsi (pro me) prohlizec, ale vetsina lidi si neumi nebo nechce zvykat tak to je pak lepsi ff.

          0 0
          • blue  

            a kdyz si nechces zvykat, tak se staci podivat do nastaveni ;-)

            0 0
            • admxx  

              jasny;-))) je to vec nazoru:-)

              0 0
            • Manas  

              No mozna sem mel starsi verzi :-)

              0 0
              • Janes  

                Při přechodu z Exploreru jsem zkoušel Operu i FF a ten vyhrál i pro podle mě větší podobu s IE.Manželka má samo raději Operu,a tak si každej jede to svoje,no problem.Na PC se to vejde,tak co.

                0 0
    • orca  

      Tak jsem se prokousal až na konec a také si dovolím přispět s názorem ohledně prohlížečů. Na začátek mám standartně IE zároveď FF i Operu . Paradoxně nacházím jen málo rozdílů natolik významných které by mě měly jasně usměrnit kterej používat výhradně . Snad největší a jedinej klad vdím že fšechny stránky lze otevřít u FF + O v jednom wokně . Ale třeba piškvorky na xko.cz nelze hrát jinde než na IE (druhé ho rozbalí vždy v novém) Asi málo kdo si uvědomuje že tolik kritizované Wokna s příslušenstvím jsou defakto požehnáním pro výpočetní techniku. Kdyby nebyl tento standart tak rychle rozšířenej pro naprostou většinu PC tak dodnes je PC jen pro pár zapálených jedinců . A DODNES NIKDO nevymyslel nic natolik dobrého aby se to ujalo v takové míře aby to převálcovalo wokna. Jen můj názor tak mě prosím nekamenujte…

      0 0
      • Manas  

        Spis tu bylo mnoho dobryho nez to prevalcovaly okna :-) Namatkou treba DrDos – zvalcovan MSDosem. Krom toho okna jsou stejne ukradeny z Amigy a Maca :-) Takovejch zajimavejch veci tu bylo drive nez to zvalchoval MS. Dle me nejlepsi okna byly a jsou WIN2k. Ted zacne flame :-)

        0 0
        • Lišák  

          Neber to jako rýpání, fakt tomu nerozumím: Proč, když jsou WIN tak špatný, tak převálcovaly ty starý, dobrý věci?

          0 0
          • Manas  

            Marketing. I kdyz mas spatnej vyrobek tak skvelym marketingem ho jsi schopny protlacit.

            0 0
        • Siddha  

          2k byly supr! osobne sem si nestezoval ani s NT4 ale jak pravis 2k byly vychytanejsi user friendly… ps: fakt se me belibi modra dolni lista a zelenej start, fakt nechapu lidi co si to defaultni XP nastaveni nechavaji. ble.

          0 0
      • rock  

        A DODNES NIKDO nevymyslel nic natolik dobrého aby se to ujalo v takové míře aby to převálcovalo wokna … V podstatě každej, kdo to zkusil (DrDOS vs MSDOS, IBM OS/2 vs Win95). Nikdo to ale nedokázal prodat … v tom jsou u „Malýho-měkkýho“ asi nejlepší na světě.

        0 0
        • kolombo  

          Já bych to řekl jinak: Dodnes nikdo nedal tolik úsilí do prodeje něčeho sice horšího, ale s iluzí celosvětovosti … Jen tak na okraj, záruka na MS SW, dodávaný s počítači a způsob, na čí účet se řeší problémy v draze zakoupeném SW, to je tedy síla. Na druhou stranu, díky přístupu Billa G. máme skoro na každém stole nějaký počítač .. Kdopak dnes vzpomene na jeho názor, že Internet je jen módní výstřelek …

          0 0
          • VencaV1  

            Jo takova EULA to je poctenicko. Ty nesmis nic a voni zase nic nemusej. :) Treba dobra je pasaz Záruka – Produkt je navržen a nabízen jako produkt obecného určení a nikoliv pro konkrétní účel jakéhokoli uživatele. Souhlasíte s tím, že žádný Produkt není bezchybný a rozhodně vám doporučujeme pravidelně zálohovat vaše soubory.

            0 0
            • rock  

              Hmm, kdyby si takové podmínky, jako pánové od MS, kladli obchodníci v obchodě s normálním zbožím (a kdyby nabídla tak mizivou záruku), tak si u nich nekoupím ani krabičku sirek. Ach jo …

              0 0
            • BB  

              vzpomínám si, že když jsem kupoval filmy, tak mi taky ručili pouze tím, že mi v případě oprávněné reklamace dají film v ceně 20 Kč a nezaplatí mi náklady, které jsem zmařil tím, že se fotky nepovedly. Omezená záruka mi nepřipadá jako nějaký výstřelek Bila gatese, ale celkem běžná věc.

              0 0
              • VencaV1  

                To ja si myslim ze v pripade softwaru by to bezna vec byt nemela. Naopak si myslim ze by se meli zavest normy a ne aby si kazdej bastlil soft jak ho napadne a pak za to chtel penize. A ze autor by mel rucit za svuj vytvor, jako se ruci za jakykoliv jiny vyrobek, kdyz uz ho teda prodava. Momentalne se software posuzuje podle autorskeho zakona, takze je to stejne jako kdyz nekdo slozi nejakou blbou pisnicku a ty si ji koupis na CD a nelibi se Ti. Tak mas proste smulu a nevyreklamujes to.

                0 0
                • enjoy  

                  a proto mas dnes jiz bezne moznost vechno si poslechnout nebo vyzkouset zdarma a pak si to teprve koupit:-). nevim co si tim chtel rict:-)

                  0 0
                  • VencaV1  

                    No vyzkouset si ho muzes, ale nevim kdo si nejdriv zkusi windows nebo office pred nakupem anebo se pri ty zkousce chyby nemusi projevit. No a kdyz ho pak zaplati a zjisti ze je plnej chyb tak ma smulu. Takzejsem chtel rict ze se software posuzuje podle blbyho zakona.

                    0 0
                    • enjoy  

                      pak nastupujou zkusensoti uzivatelu…:-).a nechces snad tvrdit ze te prd Windows nikdo nevaroval:-))).

                      0 0
                      • VencaV1  

                        No varoval a ja zase varuju ostatni :) Taky se je snazim pouzivat co nejmin, ale na druhou stranu me i castecne zivej takze bych vlastne mel bejt rad ze existujou. :) A treba bez Win+IE bych nemoh pouzivat internetovy bankovnictvi KB. :(

                        0 0
                  • VencaV1  

                    Jo a na svoji obranu musim jeste rict ze se programovanim zabyvam, aby to nevypadalo ze tady jenom tak placam jako vzdycky. :)

                    0 0
          • Radek Broz  

            „640 kB of memmory ought to be enough for everyone“ – Bill Gates :D

            0 0
    • lOlA  

      stahni si operu…popripade Mozillu ale opera is best!!!!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.