co říkate na MERIDA MATTS SPEED-D???

28 nepřečtených
  • posvi

    Otec si chce koupit kolo merida mastts speed-d…co na něj říkate..díkes

    0 0
    • Páník  

      vypada pekne,ale za tu cenu bych chtel asi lepsi vidlu a osobne bych nechtel dualy P.S. staci se zeptat jednou:)

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Biker jak Pes  

      Mohu jen doporučit, koupil jsem ho před 2 roky a zatím jsem měnil akorát pedály za SPD, jinak jsem absolutně spokojený. Kdyžtak se podívej do mojeho profilu, mám ho tam vyfocené… :))

      0 0
      • Páník  

        pekna…ten letosni model je taky moc povedenej (doufejme,ze to nebude cist Pa-dlista…to bysme to zase slizli:))

        0 0
      • Páník  

        akorad me trochu stve,ze letos merida dava skoro na vsechny modely zdvih jen 80mm…to by bylo na me asi malo

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Pro mě to vystačí bohatě, já se z kopců bojím jako nikdo jiný a navíc teďkom mě začíná bavit víc silnice, takže vyjížďky na biku budou jenom takové chuťovky… :))

          0 0
          • Páník  

            to ja na silnici trpim…vzdycky rychle,rychle do lesa.I kdyz dneska jsem vzal za vdek ty silnici (na horaku),pac v tom lese je neskutecnej maglajz

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Tak na horáku jet na silnici jsem jel párkrát a nikdy více, je to utrpení jako žádné jiné. Od toho jsou přece silničky, teďkom jsem dostal novou, tak se jí nemůžu nabažit… :))

              0 0
              • posvi  

                jj díkes…a co ta vidle na MATTS SPEED-D?…slyšel sem že nic moc…

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  Vidle si mi zdá v pohodě, ale nemůžu to posoudit, protože je to můj první bike, takže i první vidle, zeptal bych se spíš zkušenějších…

                  0 0
                • Páník  

                  tak ona asi zastak spatna nebude,ale jestli vydrzi s tema 180mm kotoucema (tusim,ze ma vnitrni nohy 28mm)…spis by se mi na tom kole libila treba Tora,ale to uz by bylo trosku drazsi (anebo vymenit hydry za dobry v-cka)

                  0 0
                • Páník  

                  …v novim Velu pisou,ze dobre pochytava nerovnosti,ale hur tlumi a v zime tuhne

                  0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
              • Lišák  

                Co tak sleduju stav silnic, tak sem rád, že už mám fulla.

                0 0
                • posvi  

                  Lišák:no tak to ti věřím…voni to tak silničáři ale nechaj-s výmluvou že aspon neusneš za volantem,řidítkama a pod…mám zkušenosti,panč tady u nás na jihu je to pěkný ralley

                  0 0
                • Splinter  

                  Tak nějak…

                  0 0
                  • posvi  

                    už se těším až se zejtra projedu po delší zdravotně vynucený přestávce…ale jak je předmětem diskuze výše-obávám se že si vyrazím zuby hned za brankou

                    0 0
                    •  
                      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                      0 0
                • Biker jak Pes  

                  Tak to můžu potvrdit, ale silničku nevyměním… :))

                  0 0
    • bradek  

      Tý vidli jsem dal šanci cca 500 km a šla pryč, ještě jsem měnil pedály za SPD, pak gripy, rohy a sedlovku za odpruženou, teď už spokojenost. Kupoval jsem ho v roce 2004.

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.