• SavaH

    Ahoj, vyhledavac mi nic nenasel :o( tak se obtacim na vas :o))) Schanim predstavec na bike (kupodivu) 65–70 mm, uhel 5° za rozumnou cenu a o rozumne hmotnosti. Mam normalni riditka. Predem dik

    0 0
    • Pi†el  

      a co se treba podivat do nakyho bajk-shopu ?"

      0 0
    • TinkTink  

      Na DH predstavce bych se vykaslal, pokud nejezdis DH (nevim :-D )

      Na Tvym miste bych se podival po Truvativ XR – uz ho chvili testuju a naprosto v klidku…zadnej problem :)…za ty prachy v pohode (cca petikilo…)

      0 0
      • tomek  

        třeba: www.tandem-bike.cz/…robnosti.php?… ale mám strach, jestli maj tak krátkej

        0 0
        • TinkTink  

          Sakris..pravda…on se v 60mm nevozi ve verzi 25,4…hmm…tak ma aspon duvod si koupit OS riditka bo v prumeru 31,8 se vozi na 100% :-)))

          0 0
      • madcat  

        no nevím jak tobě, ale mně připadá divnej ten pouze jeden šroub na uchycení na sloupek vidlice… mám z toho takovej divnej pocit a furt přemýšlím, že až někde uvidím nějakou pěknou kostku nebo fest představec se dvouma šroubama, tak to vyměním… pravda pokud na tom Savah nebude jezdit nějaký prasárny, tak jí bude i ten jeden šroub stačit…

        0 0
        • madcat  

          sám sobě si odpovídám a pro ostatní aktualizuju: představec vyměněn za Bontrager Earl 50 mm, a spokojenost maximální, drží jak židovská víra a ovladatelnost se zlepšila, ovšem ne do kopce teda – tam se to vzpíná na zadní jak splašená herka :) ovšem kdo by taky na kole jezdil do kopce že… :)

          0 0
      • SavaH  

        Diky do toho asi pujdu ;o) Ten z freeride shopu vazi 215g. Petebike si ze me delal legraci, ze si nedam k snidani rohlik :o( rohliky stejnak nejim…

        0 0
    • default  

      Hojte, netusite nekdo jak je vysoka objimka pro sloupek vidlice u predstavce Dabomb MINIME? Jsem se to pokousel marne zjistit na strankach vyrobce, dokonce jsem jim poslal mejl, ale vsecko bylo marny. Thx… :-)

      0 0
      • default  

        Omlouvam se za oziveni stareho threadu, nechtel jsem zpusobit zmatek, coz se mi zreme tak trochu povedlo… ;-) Nicmene, pokud nekdo bude znat rozmer toho Dabomb predstavce budu rad… :-)

        0 0
    • Feroman  

      Ja mam BBB Lite stem…dela se 60,90,105,120mm a maji ho ma Bikezone, ted jsem tam teda koukal a maji jen 105 a 120, ale to treb dopni nebo by ho sehnali. Je celkem dost lehkej.

      0 0
      • Feroman  

        …ale to treba doplni nebo by ho sehnali…asi bych si to po sobe mel cist, nez to odeslu :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.