• Shaadow

    Mam pedaly Shimano PD-M646 a ted planuji nakup novych „bot“(Adiddas El Moro po 6letech doslouzily :-( ). Zatim absolutne nemam poneti jake, ale prepokladam ze nejake z turisticke kategorie – kvuli podrazce, aby se dalo co nejlepe jet i „jako“ na klecich. Chtel bych se zeptat, jaky kdo mate a 646kama a nejakejma konkretnima tretrama zkusenosti?

    0 0
      • Výběr z produktů
        Přejít do shopu (Oblečení)
      • Shaadow  

        yep, vypadaji v pohode, jaky jsou? (cena, kvalita provedeni, kvalita podrazky, jeji tuhost, co dela jejich material pri styku s vodou, jak dlouho schnou, dostava se do nich „bordel“… atd)

        0 0
        • Páník  

          tyhle jsou lonsky model…staly 1590,– ,sedi fakt perfektne, podrazka je docela tvrda,takze kdyz se namoci,tak po ty kleci trochu klouzou. pres volny zavity v podrazce se voda nedostane,pro sichr jsem je zakap silikonem. nejsou moc do velky zimy,pac ta vrchni cast je z takovy jemny sitoviny+polstro­vani,ale zato za jizdy jsou hned suchy. neco podobnyho dela i Lake (ale ty mi byly moc uzky) a nedavno jsem koukal na Scotty (ty byly fakt pekny)…vsechno kolem 1500,–

          0 0
          • Shaadow  

            Scotty uz jsem taky videl, taky se mi libili, i kdyz me trochu odrazuje ta sitovina vepredu…

            0 0
            • Páník  

              ja myslim,ze u tech turistickych modelu tu sitovinu dava vetsina vyrobcu…v lete to nevadi (naopak) a v poradnym desti je mokro i v klasickejch:)

              0 0
    • Shaadow  

      ma nekdo nejaky zkusenosti s nejakejma „lepsima“ (nez je ta zminovana turisticka kategorie) tretrama na podobnych podalech?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.