Continental Twister nebo Maxxis Wormdrive ???

23 nepřečtených
  • Trojci

    Kua, já to chtěl jako anketu..

    Anketa: Hmm?

    15x
    50%
    7x
    23%
    0 0
    • Lister  

      to máš na silničku ?????????

      0 0
      • Trojci  

        ne :) ale dneska sem vobul drapáky a myslel sem, že cípnu..

        0 0
        • Lister  

          no já jednou obul sliky a myslel jsem že taky chcípnu :o))))))

          0 0
          • Trojci  

            :)) jo a taky sem při tý vyjížďce píchnul novýho Larsena TT (vzadu) A já si vůl myslel, že je to nezničitelnej plášť..

            0 0
            • Trojci  

              Každopádně mě to TTéčko docela zklamalo – já sem slyšel, že má blbý samočistící vlastnosti – ALE VONO NEMÁ ŽÁDNÝ!!! dá se použít jenom do 100% sucha. A na takový podmínky je i ten slick lepší.. tak proto ta anketa..

              0 0
    • JMT  

      wormdrivy sou hnusny, twistry mi pridou lepsi, hezci ale asi nevydrzej moc…

      0 0
      • rarášek1  

        U twistrů záleží na jaký kápneš. První byly naprosto super, ale na druhých se nedalo vůbec jezdit. Snad jiná směs nebo co. Pořád jsem měl pocit že plavu.

        0 0
        • Trojci  

          Kdes kupoval ty „šlatný“ ?? Nebylo to přes nějakej e-shop? Já mám s pláštena z e-shopů totálně tragický zkušenosti..

          0 0
          • rarášek1  

            Ve stejným velkoobchodě jako tu první várku. Ty druhý jsem bral jen pro sebe, zaplať pábůh.

            0 0
    • Modrásek  

      Twistra :)

      Jak dlouho (kolik Km) vám ten Twistřík vydržel ??

      0 0
      • Santus  

        Zadni kolo do 1000km je funkcni, do 2000km se da na nejakou solichacku,3000km uplne hladkej vhodnej tak na silnic. Predni nechavam zhruba 1500–2000km a pak jde dozadu. Twistra jezdim dost, vydrz neni nic moc, ale vzhledem k cene v dratu a vaze je dobrej. Spatny je ze uz ho nikde nemuzu sehnat, kdyby jste nekdo vedel kde v Brne, tak hoknete.

        0 0
    • Trojci  

      Noo, prolízal sem testy na německym weu a twistra všude poslali do ....... ! Prej výdrž vzorku je špatný vtip :( Tak se mi zdá těch 2000 Km vepředu moooooc optimistický.

      0 0
      • Orbis  

        ee, je to reálný.-) loni jsem na nich dal něco okolo 2000:-)

        0 0
        • Trojci  

          A po těch 2000 km už je to totálně hladký, žejo ? :) Neměl jsi problém s defekty?

          0 0
          • Orbis  

            jj už je sjetej, ale ještě pozor na tohle: jsou tři směsi (minimálně:D) normální s drátovou patkou, Pro a Supersonic já měl Supersonic no asi dva defekty jsem měl:-)

            0 0
            • Trojci  

              Dva defekty je ještě málo .. Prosím tě – ty asi neviš v čem se ty směsi liší.. Na webu continentalu se píše, že Supersonic mají extra měkou směs (rychle se sjíždí) – ale jakou směs má drát a Pro, to se tam už nepíše..

              0 0
              • Charlie_R  

                Minuly rok jsem jezdil Wormdrivy a po 1800km vzadu uplne sjety(3× za tyden defekt) a v terenu nic moc nepodrzej:(

                0 0
                • PietroUL  

                  Neumíš jezdit ;) Wormdrivy vozim celoročně a po proklouzaný zimě mám teď pocit, že držej jak přibitý :) Na závody beru ojetý na max. 1000 km, tréninkově je pak dojedu na 6000 až 8000 (zadní kolo!). Defekty skoro žádný. Jediný, co mi na nich vadí, je nízkej profil. Abych necvaknul duši, musim je dost nafoukat, a pak samozřejmě nejsou moc pohodlný.

                  0 0
              • Orbis  

                řekl bych, že Pro vydrží tak středně dloho (teď ho jezdím) a s drátem vydrží nejdýl… ale je to zas naopak s přilnavostí… supersonic držel super:-) pro drží, ale je znát, že je to tvrdší směs…

                0 0
                • Trojci  

                  Hmm, to by odpovídalo mé předtuše :) snad je seženu za nějakou dobrou cenu.. V Pilznu maj Contíky všude děsně drahý..

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.