• Martula

    Tak to vypadá zatím zajímavě…nechme se překvapit:)

    Anketa: Co si berete s sebou?

    3x
    27%
    1x
    9%
    5x
    45%
    0 0
    • Lister  

      Pokud oželíte Praděd a ostatní nejvyšší vrcholky, tak by to mělo být v pohodě, už teď se dá v nížínách jezdit, do lesa to ještě není, ale silnice jsou v pohodě a vzhledem k jejich stavu, to je i tak dost adrenalinový a technicky náročný zážitek :o)

      0 0
      • sportovni_biker  

        Naprosto souhlasím

        0 0
      • Mario  

        Kluci máte pravdu zatím to je celkem špatné, ale třeba z Pomezí do Lázní je cesta suchá (bohužel jen ta spodní, horní je ještě na běžky :-) ) Jinak doufám, že to do května sleze aji v lese na horách, protože nechtěl bych na VeloCampu ty lidi vodit po "barevných vodách"a javorníkách :-)) Jinak cesty jsou teda fest rozmlácené, ale na biku se to dá vždy hopnout. Včera mi to ale málem nevyšlo, když jsem to sedmdesátkou fičel z Vidlý do Bělé p. Pradědem. Stačilo půl metra a mohl jsem jet na chladiči Avie zpět nahoru :-)) PS: Jdete na VeloCamp, když jste zdejší? Já dělám vodiče, takže tam budu celej víkend a každý večer na kašu… :-)

        0 0
        • Lister  

          no jo samospráva ta má času :o))))

          Víme o tobě všechno, nám se neschováš :o)))))

          0 0
        • Martula  

          Takže bereš co? :D hlavně sebe:)

          0 0
          • Lister  

            no vidím, že jediný optimista jsem já :o)

            0 0
            • Martula  

              Taky to tak vidím:)

              0 0
              • Mario  

                Tak po dnešku to zas vypadá spíše na bězky než na bika. Napadlo tu 5 cm sněhu :-)) Ale snad to rychlo sleze, ať můžeme najíždět kiláčky

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.