• yeuop

    ZDravim,

    uz jsem se tu na to ptal, ale zeptam se jeste jednou: nevite, jaky je svetovy rychlostni rekord v jizde po zadnim?? Ale ne manual (to jsou silene rychlosti), ale normalne se slapanim..

    (mohu to zvednout na zadni pri 30–35km/h a pokracuju tak trebas 300 ci 500 metru – o to mi jde)

    0 0
    • Venda  

      Někde jsem to viděl v televizi, rozšlapal to za dodávkou a pak to zved a hrozně dlouho držel. Rychlost byla obrovská, až mě překvapilo kolik se dá na rovince na kole jet. Přesně si to nepamatuju, ale bylo to dost přes 100 km/h. Doufám, že se nepletu…

      0 0
      • poiko  

        Manual je, že zvednu přední kolo a šlapu a wheelie, že jen zvednu přední kolo? Chápu to správně?

        0 0
        • visby  

          presne naopak:-)

          a je to okolo 100km/h, nejak ho roztiahli na urcitu rychlost a potom slapal…

          0 0
          • Peslezedirou  

            Myslím, že měl na kole namontovaný neuvěřitelně velký převodník aby udržel rychlost :o)

            0 0
      • pegal  

        .. bylo to myslim 150km/h nebo 180km/h .. a bylo to ve svete rekordu ..

        0 0
    • ddd - andy  

      Ve svetle poslednich zjistenych informaci by ses mel zacit docela snazit.. :-) Pro zacatek treba 2× zprevodovat 52×11 abys tech 150 utocil.. :-D

      0 0
      • yeuop  

        no to jste mne teda potesili ;)) ale mne zajima, jestli je nejaka „cista“ kategorie – takze to jedine, co umim – proste jen o vlastnich silach, bez auta predemnou, a ne manual.. trebas at tam je podminka ujet aspon 100 ci 200m..

        0 0
        • Venda  

          Něco takovýho tam bylo. Podmínkou byl ale ujetý čas, ale fakt už nevím kolik (3 s ???) a za autem klidně jet můžeš.

          0 0
    • Enttee  

      Znas New World Disorder 1?, tam jede 70mph, okolo 112km/h. A po prednim 65mph, :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse