problém s usínáním před závodem

72 nepřečtených
  • markus

    Máte taky někdo takový problém ,že před závodem blbě usínáte?popřípadě jak to řešíte vy.diky za jakoukoliv radu

    0 0
    • gobike  

      Asi ses moz pred zavodem vzrusenej, nebo nervozni:) Co treba prasky na spani? Mne zatim zabraly bez problemu a nasledky zadny:)

      0 0
      • markus  

        Taky asi pudu do prášků ale zase do sebe cpát další svinstvo.

        0 0
      • kesu  

        to je sice reseni ale opatrne,zvlast pred zavodem,protoze vsecky prasky na spani maji obecne mezi moznejma vedlejsima ucinkama svalovou unavu na druhej den.Takze doporucuju vzit si maximalne pulku doporuceny davky,tzn pilulku rozpulit..

        0 0
    • Radek Broz  

      Vetsinou se pred zavodem chlasta a pak to docela jde:o)

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Taky myslim, že je to správný řešení. Ovšem takový menší brčko před spaním je stoprocentní a nikdo nemusí řešit zítřejší únavu, popřípadě kocovinu. Tablety neberu, z principu, leda že by obsahovaly MDMA ;-)

        0 0
        • markus  

          prášky zkusím až naposledním místě, slyšel jsem že i pivo večer pomáhá,takže ještě uvidím

          0 0
          • Darkson  

            2 3 kousky na spaní a doplnění energie, to je zaručený

            0 0
            • goofy  

              Kdyz se rekne pivo, mysli se od peti kousku vys, jinak se vyslovuje jontak… ;o)

              0 0
      • Manas  

        Hms, ale zajimavy ze me to obcas nevyjde. Moc dobre si pamatuju jak jsem v Nejdku nemoh zavodit, pac bych se zeblil :-)

        0 0
        • Radek Broz  

          Vzpomenul bych i Spindl… Do prvniho busu na Norco Campu se taky nikdy nikdo nehrne. Ale s usnutim problem neni a to je hlavni tema dotazu, ne?;-)

          0 0
      • Krutor  

        JJ. Večer zapařit, par pivínek na noc je nejzdravější prášek na spaní :-))). Akorát se to nesmí přehnat …

        0 0
    • rock  

      Počítej ovečky :-) … A teď vážně: než do sebe cpát nějaký pochybný pilule, tak si zajdi na nějaký kurs nebo se porozhlídni v knihkupectví po chytré knížce a nauč se alespoň trošilinku ovládat hlavu. Vytěsnit z hlavy všechno, co ti nedovoluje usnout, uklidnit se a uvolnit se je základ, co se dá naučit celkem rychle …

      0 0
    • OCG  

      co tady blbnete s praskama, magori??? Du do lekarny, koupim si susenou medunku a chmelovy listy, smicham to, doma hodinu pred spanim postavim na vodu, az se uvari, tak sleju bylinky, necham pul hodiny vyluhovat, vypiju to a do pul hodiny sem tuhej jak Limonadovej Josífek. Tolik navod k pouziti.

      0 0
      • OCG  

        a jen tak mimochodem, pokud vim, tak vetsina hypnotik je na predpis. Muzete taky do sebe nacpat placebo piluli vitaminu C a vsugerovat si, ze je to Stilnox nebo Rohypnol :o)

        0 0
      • Gatier  

        veru tak, len co ho tu naucia chlastat s sypat.. s tym cajom to znie fajn

        0 0
        • OCG  

          vyzkouseno, Gatier. Kdyz delam neco do skoly, tak kolikrat mam problem zastavit hlavu, furt srotuje a ja nemuzu usnout, prevaluju se a dumam, co tam jeste napsat. Mam ovsem nekolik na sobe testovanych moznosti, jak se vytuzit:

          1. pivo (dam dva skopky a usnu jak mimouch) – nebezpeci je zvysovani tolerance, prirustek na vaze a smrduty dech :o)
          2. vyse zmineny odvar z bylinek – stoprocentni ucinnost, neskodne
          3. SEX (podle serioznich studii se po orgasmu do tela vyplavuji nejen nam zname endorfiny, ale taky oxytocin, coz je hormon, ktery se pouziva prave v tech pilulich, co tu kdosi doporucuje) – ale chapu, ze pred zavodem je vzdy po ruce nejaka „uspavacka.“ Da se to ovsem brat i jako prijemny str(e)čink :o)
          0 0
          • OCG  

            oprava: ale chapu, ze pred zavodem NENI vzdy po ruce nejaka „uspavacka.“

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
    • Lister  

      No to si děláš prdel, že se nervuješ s takovýma blbostma ne????

      Jo to pro tebe živostně důležitý, živí tě to..... Kdyby mě měli rozhazovat podobný blbosti, tak to bych se asi nevyspal nikdy :o)

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Já se mu nedivim.

        0 0
        • Lister  

          já se mu divím, já jsem měl ze začátku potíže usínat v práci na službách, protože jsem se nervoval co přijde, ale pak jsem si nějak zvykl, takže tohle mě rozhodit nemůže........

          0 0
          • kurýr na bajku  

            Já třeba vůbec špatně usínám, tak nejsem asi dobrej příklad. Např. cizí prostředí je pro mne hrob.

            0 0
            • zac  

              pocita se u tebe hospoda jako cizi prostredi? :)

              0 0
              • kurýr na bajku  

                No v hospodě sem usnul naposled před 7mi lety dyš sem se přehulil, takže myslim, že to lze považovat za cizí prostředí ;-)

                0 0
                • TheIF  

                  Nejlíp se usiná v práci na noční :-)

                  0 0
                  • PIWNIK PONURY  

                    hehe, to je pravda:-) akorat me budej telefony…

                    0 0
                    • Lister  

                      a taky seš tak zmatenej, když vstáváš :) Většinou se naplno proberu až když si jdu zase lehnout :o)

                      0 0
    • Raydowe  

      nemam problem zaspat nech ma caka na druhy den cokolvek, som celkom spachtos. V posteli zaspavam pomerne rychlo (pokial som sam) :-)

      chce to vediet sa uvolnit.

      0 0
    • LUKAS  

      clovece, co budes delat, az budes mit nejake odpovednejsi zamestnani?? :-(

      0 0
    • gummo  

      Hele nicim takovym rozhodne netrpim.. ale myslim si ze rohypnol by to mel vyresit.. nejlip zalejt jeste pivem..

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Martinka  

      Asi bych si dala ten čajík, ale osobně si myslím, že je to jenom o nezvyku a na začátku sezóny to dělá problém skoro každému, ale po takových pěti závodech už si přece musíš zvyknout… ;-)

      0 0
    • JancA  

      pulka Stilnoxu a spis v pohode, neni navykovej a neni to prasek na spani, ale na USNUTÍ. Máš za ty závody prachy? Ne?Tak se nenervuj, děláš to přece pro radost.

      0 0
      • lubos  

        Stilnox,Zolpidem, Zopiclon. Hypnotika 3. generacie. Pouziva sa na liecbu nespavosti a navykove to je (ale len ak sa berie dlhsie ako myslim mesiac). Zolpidem a Stilnox menej ako Zopiclon, ale je. Vedlajsie ucinky taktiez ;) Ak ma dotycny problem len pred pretekmi, tak tomuto by som sa vyhol. Nervozita sa da poriesit napriklad Persenom, co je prirodna vec, rovnako ako medovka, chmel, atd.

        0 0
        • prodi  

          Tak tak a po Stilnoxu (Hypnogen) ještě můžeš mít docela slušné „halušky“ :)

          0 0
          • Lister  

            ani mi nepřipomínej, teď se jím u nás jedna holka trávila, takže tohle mám nastudovaný :o))))))

            Můžu potvrdit, měla slušný haluze :o)

            0 0
    • Daf  

      No jo covece zvlast kdyz to mam kombinovany rano s chuti brzo vstavat. Neresim to myslim si ze to na vykon zas tak velkej vliv nema pokud usnes aspon na 6h.

      0 0
    • Santus  

      Taky nemuzu usnout, resim to tak ze cekam az usnu, nakonec se vzdy podari.:-)

      0 0
    • Peslezedirou  

      Dělají se bylinkové směsi (čaje) na spaní. Lepší než se cpát práškama a podobnou chemií. Třeba Belidis je jedna lékarna v Praze, kde ti takový čaj připraví. Pokud nejsi z Prahy tak ti směs čaje i zašlou poštou.

      0 0
    • ddd - andy  

      Hele a zkousel jsi si lehnou a spat? Me to docela pomaha..

      0 0
    • RomanH  

      Vecer s kamosema vypijeme par piv, dame si nejakou dobrou klobasku ci krkovicku a v noci se mi krasne spi. Hlavne se ale nestresujeme z nejakych vysledku.

      0 0
    • prodi  

      Jezdi častěji na závody a zvykneš si :)

      0 0
    • prcina  

      na mě platí kvalitní sex.chlast bych vůbec nedoporučoval

      0 0
    • wroum  

      tak na tohle mam zarucenej postup .-)

      rozdrtim smicham s tabakem stocim filtr zamotam oliznu utrhnu zapalim… …zalehnu spim

      0 0
      • goofy  

        Ale pred tim este chvili letim… ;o)

        0 0
        • wroum  

          za tri tecky dosad cokoliv. jak vidno, je to zcela univerzalni postup :-)

          0 0
      • gummo  

        spravne spravne :) to pomaha vzdycky a zarucene… nejlepe nekolikrat opakovat popsany postup…

        0 0
    • skipXC  

      zdar. Já sem nervák jako cep. Řešim to tak, že kvalitně potrénuju, dám tomu co je třeba. Den před závodem se večer pořádně najím, protože to je nejdůležitější. Protáhnu si nohy a zabalim uplně všechny věci krom pití do speciální tašky kde mám i nějaký základní rezervní nářadí, duše, gely, cukry, jonťák v prášku atp. Připravim pořádně kolo a když vim, že to mám všechno tak du spát. A usínám sladce. :)

      Vyzkoušej to a uvidíš.

      0 0
    • kOmE  

      Porad lepsi nez pri zavode :-)

      0 0
    • Eila  

      kdybyste mi radsi poradili jak vubec usnou do maturity a prijimacek:-P

      0 0
      • Manas  

        V pohode, proste si lehnes a reknes si: „seru na to, stejne to podelam“ :-) Osvedcilo se mi to i u statnic :-) Idealni je jit rano na ne, odpoledne uz je to docela narocny. Hlavne kdyz vidis kdo to udelal a kdo ne …

        0 0
        • Vrci  

          Mě před státnicema děsil sen, že jsem k nim přišel, sednul před komisi a začal povídat. Najednou se ozvala od konce stolu sekretářka ze studijního oddělení a povídá. Vám chybí jedna zkouška z druhého ročníku, tu si budete muset před státnicema dodělat a pravděpodobně si zopakovat bakalářské státnice.

          Dobrou noc všem

          0 0
      • Venda  

        Ty nespi, tys e radši uč :-)

        0 0
      • pos3k  

        a jestli se ti bude zdat o zkousce o tom ze neudelas, tak to na 100 % das (mam to overeno i neco nacteno od freuda) :)

        0 0
      • TheIF  

        No co vždyť máš ještě jeden pokus, tak proč se nervovat

        0 0
      • cabbage  

        přemýšlej, chtěj tě ty lidi vidět ještě příší rok v září? asi ne(mě tedy ne;)
        a příjímačky? většinou je nejtěžší vyplnit přihlášku…

        0 0
    • orca  

      Tak tohle se mi ještě nestalo abych nemohl usnout . A pokud přeci tak 2 pivka jsou akorát , a pokud to ne tak jak už to tu někdo nadnesl lahni na záda (jako do futrálu) zavři oči a záměrně vygumuj fše z mozk a do 5 min jsi jako dřevo…

      0 0
    • Karaya  

      Doporučuju jednu až dvě 12°, zabírá to spolehlivě :-)

      0 0
    • black_raven  

      Ja som z inych dovodov musel brat lieky na spanie po dobu 2 rokov a dost tazko sa od toho odvyka. Ak mozem odporucit, tak tabletky by som bral ako jednu z poslednych moznosti. Ked si zvyknes davat si to pred kazdym zavodom, nebude to zaberat budes musiet zvysovat davky… atd.

      Rohypnol sa uz tusim ani nevyraba. Stilnox celkom ucinny, ale moze vyvolat halusky(zdvojene videnie napriklad), a aspon u mna to vyvolava obcas nutkavu potrebu komunikovat s okolim… a byt az prehnane uprimny. co byva na skodu:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.