• pop

    Potřebuji poradit od odborníků… Jaká společnost je nejlevnější? Našel jsem zatím 802.VOX na www.802.cz za O,35 Kč min. bez DPH (popř.0,67Kč). Vím, že to tu asi nikoho nezajímá, ale máte někdo s tím zkušenost? Dík

    0 0
    • petryk  

      Stáhni si VOIP Buster a vyzkousej, volani na pevnou je zadarmo na nejakou omezenou dobu, ale kdyz uz, tak bych radeji volil skype, stejne budes zavisly na PC

      0 0
      • pened  

        to neni pravda. Muzes si zvolit volbu IP telefon, ktery je nezavisly na PC. Ad operator – 802.VOX je pry narocny na kvalitu site (vazba na kodeky). Levny je HAVEL (ma sekundove tarify uz od prvniho zvednuti). Ja jsem u Voipexu, protoze mam slabsi upload (500/64) jsem mel problemy s kvalitou odchozich hovoru u HAVLA.

        0 0
        • pop  

          mám připojení 1024kbps, to by mělo stačit :), jěště zkusím najít HAVLA, kdybys věděl www, tak plese dopiš

          0 0
        • petryk  

          jasne, mas pravdu, odpovidal jsem moc brzo rano:) mame v praci voip integrovany na klasickou digitalni ustrednu, pripojeni asi 3 Mbity a vola pres to bez problemu cela firma. Je to nejaky tarif myslim od volny.cz

          0 0
      • pop  

        dík za radu, ale k voip busteru:V sou­časnosti již nelze zdarma volat na pevné linky v ČR. :(. Ještě mrknu na skype. Ale jsem pohodlnej,nejradsi mám klasický telefon (pokud možno bez drátu a ty stojí na voIP přes 4 litry)…

        0 0
        • huncut  

          802.VOX.cz je co sem se dival nejlevnejsi. Vzhledem ke kodekum je mozna kvalita hovoru o neco horsi nez jinde, ale to asi u telefonovani moc lidi zajimat nebude. Podle zkusenosti znamych s nim nemaji problemy, asi ho taky vyzkousim, jen potrebuju vyladit lepsi pripojeni na internet.

          0 0
          • pop  

            Tak jsem prošmejdil několik voIP providerů a 802.VOX.cz mi vychází jako nejlacinější. Nejspíš to prubnu… pak dám vědět, jestli mi to stíhá :)

            0 0
    • Jirik123  

      spoustu informaci najdes foru telefonujeme.com/

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse