• Mofo

    zdravím, nevíte, kde sehnat nějaké dresy výše uvedených značek? Prošel sem docela dost obchodů v Brně a Olomouci a neuspěl sem. V Hape v Brně pár mají, bohužel jenom letošní, které mají obrovské logo jak vepředu, tak vzadu, což je docela „nepěkné“… Ty loňské modely Northwave se mi líbily, byly o hodně střízlivější, bohužel na ně nemůžu nikde trefit.

    0 0
    • Mofo  

      nikdo neporadí?

      0 0
    • Výběr z produktů
      Přejít do shopu (Oblečení)
    • rock  

      G-Sporty mívávali v Brněnském GigaSportu. Ale už jsem tam dlouho nebyl, tak Tě tam nechci hnát zbytečně :-) …

      0 0
      • Mofo  

        v Gigasportu bych to moc růžově neviděl, ale všecko je možné…

        0 0
        • rock  

          Proč ne, když tam mají i Primal Wear ? Ale fakt neslibuji, jak jsem říkal, dlouho jsem tam nebyl …

          0 0
    • gersa  

      Co takhle se podivat primo na stranky NW? www.lomtrading.cz/?…

      0 0
      • Mofo  

        jo, to mně taky napadlo, jenomže v praxi to moc nefunguje, byl sem v několika na northwave.cz uvedených obchodech a vůbec nic…

        0 0
        • gersa  

          Vic ti neporadim..... :(( Leda ze bys sis chtel udelat vylet do Pardubic, tady je vedeme

          0 0
    • Excel  

      Na G-Sport věci jsem se díval před 14.dny v jednom nově otevřeném cyklosportu v České u Brna (směr Kuřim) je to defakto poslední hala po pravé straně když vyjíždíš z České právě do Kuřimi. Teprve to otevírali, takže moc věcí neměli, ale G-Sport tam hadry visely (teda já koukal jen na na krátký kalhoty)a z Northwave meli navážet tretry, dresy nevim. Chci se tam mrknout tento tyden, kdyz tak dam vedet.

      0 0
      • Mofo  

        ok, tak pak dej vědět, zatím dík…

        0 0
      • Paja  

        Jeje Tebe sem dlouho nevidel, uz mas novyho bajka?

        0 0
        • rock  

          Bereš mi to z pusy (klávesnice) …

          0 0
        • Excel  

          Nazdar pánové :-) O víkendu bych si ho měl vyzvednout, je to sériovka od Meridy Matts Lite, design nic moc, ale komponentama mi hodně sedí a skládačka by byla mastná, ještě mi tam měněj řazení a pedály. Tož tak. Pak už budu jen jezdit, jezdit, jezdit…příliš velká pauza, bude to bída.:-(

          0 0
      • Excel  

        Tak jsem tam byl, dresy Northwave tam mají-počítám tak 15–20 druhů, od G sport už jen doprodávaj skladové zásoby, prý už je brát nebudou. tož tak

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.