• If

    Zdravim všechny milovníky biků, zajímalo by mě jak jsou na tom s cyklistikou vaši partneři/partnerky.

    0 0
    • termit  

      ukecavam a snad se rysuje investice do kola a potazmo i zacatek cyklokariery :)

      0 0
    • Luka  

      Jak to vypada doma? no…po vymene partnera za aktivniho bikera je zivot mnohem jednodussi… A je to takovy soutezivejsi… predhanime se v najetejch kilometrech, v maximalce ve sjezdech, v AVG na „vyletech“, pereme se o obleceni, o mazadla na retez, pujcujeme si navleky na tretry i rukavice. Mejeme si navzajem kejmly i kola. Proste souzneni dusi… nanestesti jsem ja ten ujetejsi a prastenejsi, takze me muj drahy polovicak musi dost krotit (hlavne v utraceni) :)

      0 0
      • Lister  

        myslím, že většina bajkerů si teď povzdechla, že by tě chtěli mít doma :o))))))

        0 0
        • Luka  

          ver tomu, ze nechteli. Muj muz je andel… a ja myslim, ze me ma za trest :))) … zlobim ho, a vubec si ho nezaslouzim… Svaty muz, svaty… jen co je pravda. Nemenila bych!… (a az budu, ozvu se :DDDD …ehm, spatny vtip…)

          0 0
        • scret  

          tak to ja bych ji doma mit nechtel…:)))))) Jeste aby chtela lepsi komponenty…:)))))))))

          0 0
          • Luka  

            pochopil :)

            0 0
            • Lister  

              já to taky pochopil :o) si myslím, že si zasloužíš minimálně XTčko – XTR bych nikomu nepřál :o))))) takže v tomhle bych problém taky neviděl :o)

              Aspoň si nemusíte stále obhajovat investice do bajku, ale navzájem se chápete......

              0 0
        • TinkTink  

          Nechtel, nechtel…a Luka muze byt rada, ze si nenasla sjezdare :o)

          0 0
          • Luka  

            ty me znas a ty se nepocitas! ;)

            ale ja a sjezdar? ne, to by neslo :) blbe vidim a nemam moc rada rychlost, kdyz uz se mi rozklepe obraz a ja nevim kam jedu… a silnicek se zase bojim :)

            0 0
            • TinkTink  

              Tsss…ja se pocitam :))…ja se pocitam uplne nejvic :o))))

              Nevim kam jedu…sak to je v DH u me uplne normalni…z toho si uz nic nedelam… :)

              Habib musel v minulym zivote strasne moc zlobit, co? :)

              0 0
              • Luka  

                :) tak se teda pocitej… kdyz mi delas „icq hotline“ :)

                nepovidej, a me rikali vsichni, ze to neznaj… :)

                Zlobil? Ja myslim, ze prinejmensim musel bejt masovej vrah :)))

                0 0
                • Medunka  

                  Jezis, nepodcenovat se. Proc by mel s tebou trpet? Stejne by si mohla trpet ty s nim ;-)

                  0 0
                  • Luka  

                    naopak, ja se nepodcenuju :))

                    0 0
                    • Medunka  

                      Presne tak. Taky jsem si rikala, ze pro toho chlapa nejsem dost dobra a ted vim ze jo ;-)

                      0 0
                • TinkTink  

                  Ale znaj – vychazej z predpokladu, ze vsichni lzou, pripadne kradou (CSSD) a uvidis :o)

                  Hotline … jo jo..... :-DDD

                  Ale…dyt Ty jsi hodna zenska hele…sak vis :)

                  0 0
      • dada  

        zdarek luka…teďka koukám že si ji vozíš na vitesse Ti tak mi prosím přispěj svými zážitky to threadu „na čem si ji vozíte“ dík d.

        0 0
    • Medunka  

      Si mel dat do ankety: Jezdi lip nez ja

      0 0
      • Luka  

        jo, spravne Medunko, me to tam taky chybi, tak jsem nemohla hlasovat… a chudak padlista, ten taky hlasovat nemuze :)

        0 0
        • If  

          Jak může jezdit líp když třeba na tom kole nejezdí. Anketa se týká právě toho, když druhý z páru na biku nejezdí

          0 0
          • Luka  

            tak to z toho neni poznat… otazka zni, jak jsou na tom vase polovicky… ne „vase nejezdici polovicky“

            0 0
            • If  

              Ale z otázky v anketě je to snad jasný nebo ne?

              0 0
              • Luka  

                jo, ze tam chybi otazka „polovicka jezdi aktivne“…nebo tak neco

                0 0
    • Meesha  

      no, snad se zacina neco rysovat…
      Takze naklady na kolo x2, ale bude to radost :-)

      0 0
    • Lister  

      Nedá se říct, že by zrovna bajkovala, ale tak 10–15 společných výletů za rok asi uděláme, ale 1500km naježděných na kole za posledních 5 let myslím hovoří za všechno :o))))))

      0 0
    • McBlacky  

      začíná to vypadat slibně. Ted si pořídila scareba :) myslím že dá letos přes 3500km úplně v klídku. Jenom mám občas strach v težším terénu jako třeba na Točný nebo vykopávkách, přeci jen zatím nemá vyjetou jistotu v technických pasážích, ale zase se nebojí. Ikdyž letos to o sukních moc nebude :)

      0 0
    • If  

      Anketka je hlavně pro ty co nemají partnery se stejnym nadšením pro biky jako oni

      0 0
    • Martin  

      ta moje zezačátku nejezdila, ale hodně rychle jezdit začala a začlo ji to bavit

      0 0
    • sun7dots  

      Tak ted uz spravne – jezdi rada a dobre:] Takze spokojenost… Premlouvani nebylo treba, sportovneji zalozeneho cloveka bych asi za partnera ani nechtel:]]]

      0 0
      • Lister  

        hezkej nick, až teď jsem si uvědomil co to vlastně znamená :o))))))))

        0 0
        • sun7dots  

          :))) Ale je to jenom nouzovka, protoze sun uz je vsude na webu obsazeny. V newebovem svete na me vetsina lidi vola jenom sune.

          0 0
          • grafik  

            ve tride sme meli taky suna – vypadal jak opicak z toho japonskeho serialu – sun vu kung se jmenoval

            • nic ve zlem ;)
            0 0
    • grafik  

      bidne, na kole za posledni 2 roky v podstate nejezdi vubec – a netrapi me to. :o)

      0 0
    • Tomcat  

      špatně

      0 0
    • Jirik123  

      moje pritulka ma uz letos najeto dvakrat vic nez ja, takze asi tak:-))

      0 0
    • vrabcak  

      já hlasovat nechtěla:o((( Mě ke kolu dovedla moje polovička :o))

      0 0
      • Lišák  

        Sem se chtěl podívat, jak kdo hlasoval a taky sem hlasoval…

        0 0
        • vrabcak  

          ale já hlasovat nechtěla, omylem sem klikla:o((( Ale já už začala :op

          0 0
    • yetti  

      Napred jsem chtel, aby jezdila, takže jsem ji i koupil kolo, ale nejak ji to nevzalo. Casem jsem dospel k nazoru, ze je lepsi, ze se mnou nejezdi a na jejim kole ted jezdim ja a svoje jsem prodal :-)

      0 0
    • Bully  

      Moje zena teda jezdi, taky zacala spis diky mne. Bavi ji to, i kdyz neni takova fanaticka :). Jsem rad, ze se dokazeme hybat, i spolu :) .

      0 0
    • Pebe  

      Moje manželka na kolo nemá čas, musí se starat o dceru :-) a já mám aspoň klid :-)

      0 0
      • Lišák  

        A to je jenom její dcera?? :-)

        0 0
        • Pebe  

          Jakože je moje žena panenka Marie? Neposkvrněné početí? :-)))

          0 0
          • Lišák  

            Já to myslel tak, že pokud se o ni musí starat JENOM ona, tak asi tvoje nebude.

            0 0
            • Pebe  

              nene, já to myslel tak, že když jdu na kolo, tak žena hlídá, takže se mnou nemůže.

              0 0
              • Martinkaa  

                Manzel k pohledani :-))

                0 0
                • Pebe  

                  Děkuju :-) Na druhou stranu to neznamená, že manželka nemá čas pro sebe nebo že nehlídám, jenom to máme rozdělený a když jsem zrovna na kole, tak nehlídám ;-)

                  0 0
    • lOlA  

      no tak bohuzel moje draha polovicka nema sport az tak v lasce.obcas se ji zachce na kolo nebo tak-to mam pak druhy vanoce:o)))

      0 0
    • rasto  

      moje jezdi tak maximalne kolem Kladna. ale uzasne me podporuje :-) nemam problem obhajit investice…

      0 0
    • kafac  

      Moja pritulka jezdi na kole rada, sice zatim toho moc nenajela, ale to se zlepsi :-)

      0 0
    • Eila  

      no jezdi ale mel by trochu maknout:-P myslim ze ho to snad i bavi:-D

      0 0
    • Andrysska  

      Tak to můj přítel jezdil závodně…Pak jsem si ho vykrmila a teď ho na kolo moc nedostanu! Myslím si, že najedu na kole víc než on… Ale společné vyjížďky jsou super!!!

      0 0
    • Marky  

      Pro nás je bajk úžasný stmelovací prostředek. Díky bajkování jsme překonali už ledasjaké krize. Společné celodenní výlety i s naší malou prostě milujem.

      0 0
    • orca  

      Nevím jak hlasovat , moje možnost chybí , možnost něco jako comaback :-) No drobet smutním , Než synek onemocněl tak jezdila se mnou a dětma hodně i dovolené byli jen na kolech.Po uzdravení dokonce dostala nové kolo + hafo hadrů tretry , a jaksi to není ono . Byl bych rád aby opět popojela – utřela prach s kola a vyjela ven . Ctí ji že alespoň šlape doma(na kole) . Ale kdo ví starosti dělají své .. Ale věřím že to jednou přijde..a opět vyjedem fšichni a pravidelně. Teď si koupila kolo její ségra tak uvidíme třeba se blejská na lepčí časy…

      0 0
    • borda  

      jezdí líp jak já :-)

      0 0
    • Duty  

      za chvíli mě začne silně drtit :-((

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.