• quassar

    Rad bych si koupil cyklisticke obleceni od BBB (viz obrazek) ale nikde jsem ho u nas neobjevil ani na www.jmctrading.cz.. Maji ho akorat na www.bbbparts.com Nevite kde by se tady dalo sehnat?

    Anketa: Libi?

    Ano
    3x
    23%
    Ne
    10x
    77%
    0 0
    • Veeteck  

      Na webu podle me maji jeste modely 2005.

      0 0
    • Tleskač  

      A co Bikeranch na Palackého náměstí v Praze? Tam maj hodně od BBB.

      0 0
      • quassar  

        To mam bohuzel trochu z ruky – Liberec :(

        0 0
        • SoLaX  

          Hmm, s Libercem Ti asi taky nepomůžu.. já ho koupil v Praze, cyklo U Tyrše a abych řek pravdu, nikde jinde sem je neviděl (a co sem v Praze obešel obchodů, když sem před půl rokem sháněl nějakej hezkej dres tak do litru).. Tak hodně štěstí.

          0 0
    • kuprt  

      chci si koupit dres BBB hodí se my ke kolu i batohu. ale nevim jestli si mám objednat velikost M nebo S může te mi někdo napsal obvod nejspodnější části dresu velkousti M a popřípadně velikosti S.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • SoLaX  

        Mam jen dres, ten typ BBW-51 ve velikosti M.. Obvod dole je 78 cm, ale je tam guma, docela poddajna, takze bych nevidel problem. Dobre obepina pas, aspon moc nevyjizdi.. Spis bacha na rukavy, neni tam guma a kdyz ma nekdo trochu namakanejsi bicacky, tak to muze tlacit.. Rukavy sou siroky 14 cm, takze obvod nejakych 28.. Ja mam pres biceps asi 32 cm (nezatnutej, jen ohnuta ruka), takze je mi to tam jen tak tak.. Kdyz ale treba projizdim kolem nejakych buchticek, tak nemuzu moc zatinat, abych ho nenatrh :-P.. Jinak merim asi 178 cm, trochu posilka a na ostatnich mistech tela sedi krasne..

        0 0
        • quassar  

          To je ten z obrazku? A prozradis nam kde jsi ho sehnal?

          0 0
          • SoLaX  

            Koupil sem ho v Praze Cyklo U Tyrse. Je to mezi Hradcanskou a Dejvickou, byl to snad jediny obchod kde sem ho videl.. Ale kdyz sem tam byl naposledy, tak uz ho nemeli (nebo mozna jen posledni eSko), ale treba ho zas objednaj, nevim.. Jo a stal 890,– Jinak je to ten tmavy typ – prikladam fotku – je to ze Stedreho vecera, kde Ti „dva tvrdy bikeri“ zmekli jak roztata zmrzlina :-)))

            0 0
            • quassar  

              Mam takovej blbej pocit, ze to svetly teamovy provedeni u nas v CR nesezenu :( NO jeste zkusim napsat dovozci…

              0 0
      • SoLaX  

        Jo, tech 78 dole je u ty gumy, jinak se pak docela rozsiruje a na brichu to je uz neco pres 90 cm.. Nerek bych, ze je to pro anorektiky, spis pro normalni sportovni cyklystickou postavu..

        0 0
        • kuprt  

          hehehe heh tak to abych koupil ten pro anorektiky : )) jen doufám že nebude krátký.

          0 0
    • quassar  

      Tak to vypada, ze jsem sehnal co jsem potreboval a to za dobry penize :)

      0 0
    • DaveBury  

      Uvazuji o zmene nebo o necem na prehozeni Co rikate na model Bbb Dres Team Jersey BBW-41?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.