• Gatier

    zohnal som konecne fajn navleky, no neviem cim si mozem dovolit dat z nich dole potlac, aby ostali fajn. nieco som zoskriabal nechtami, no chcelo by to nejaky benzin :-)

    0 0
    • enjoy  

      kdybysis koupil northwave tak byses o to nemusel vubec starat:-)

      0 0
    • rasto  

      kdyz to zkusis nasilne, hrozi Ti poruseni struktury. opravdu bych si silne rozmyslel sundavani potisku. zkus mozna zehlicku?? ale nevim nevim…

      0 0
      • Gatier  

        tiez ma napadlo nahriat

        0 0
        • Vrci  

          ale uvědom si, že je to umělé vlákno tak opatrně, ať je nespálíš

          To je ten potisk tak hroznej?

          0 0
          • mdk  

            Navleky zvycajne alebo nezvycajne su cierne tak to nafarbi a no problem

            0 0
          • Gatier  

            no az tak hrozny nie, ale nechcem tam nejake „stupidne“ napisy. a na pravom je celkom dost (5×5cm) velka modra reklama. to je tak, ked je nieco lacne.. :)

            0 0
            • mdk  

              alebo este nieco ma napadlo co tak to prevratit opacne

              0 0
            • rasto  

              osobne bych na reklamu kaslal. ta nejezdi…

              0 0
            • Vrci  

              Levné? Jen abys nestrávil víc času řešením potisku než jejich používáním. Zkus je nejdřív párkrát použít a vyprat ať máš představu o trvanlivosti jak návleků tak reklamy.

              0 0
        • Thidney  

          žehličku na polyester + něco malinko navrch opatrněěě a přes piják ať ji pak nemusíš čistit .-)), přebarvení? barvy na textil, které drží i na polyesteru mi přijdou asi schůdnější. ještě by ses mohl zajízdy složit na nějakej hrubší asfalt, třeba to odrbeš .-)

          0 0
    • PIWNIK PONURY  

      nehtem. na napisy, ktery mi nevadej nebo je dokonce na obleceni mit chci, to funguje dokonale:-))

      0 0
      • Gatier  

        hej, nechtom som dostal tie mensie, no ta jedna velka, to bude asi problem

        0 0
    • Tomcat_1  

      Me napadlo to proste prelepit. Bud nejakou lepici paskou, nebo nejakou nazehlovaci zaplatou – ty jsou k dostani v outdoorovych prodejnach na vodotesny opravy obleceni. Z uvedenych reseni mi to prijde nejlepsi.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.