• jaski

    Ahoj.tak sem presedlal ze skareba 80mm na blacka platinum rtwd 90–120.myslel sem si ze skareb byl komfortni ale kdyz sem presedlal na blacka tak najednou jakoby vsechny prekazky zmizeli:) uz zadny kopance atd. ted k problemu-myslel sem ze je tam cervena pruzina ale po rozborce sem zjistil ze je tam modra.v manualu je napsano ze modra je bud mekka nebo extra mekka.zajimalo by me jak poznam ktera tam je.no a jelikoz se mi zdalo ze jaksi i s tou modrou pruzinou nejde moc do zdvihu tak sem vyndal tu mensi co je v ty vetsi.navic jesste zpusobovala cvakani kdyz sem ho mel na 120 protoze je delana tak aby pruzila kdyz je vidle na 90.takze 3 cm jde vidle na velkou pruzinu a pak narazi na mensi a cvakne.otazka:ne­vadi to necemu?myslim si ze by nemelo ne?mslim to vyndani pruziny.

    spis takova mala recenze pomalu :-)

    0 0
    • enjoy  

      a co teprve kdybysi zkusil neco jinyho nez skarba/blacka:-)

      0 0
    • Trojci  

      Black je frůďácká mašina – ale kdybych ho nedostal za 5600,– (s lock-outem a novýho!) tak bych asi zakufroval někde u MX comp 2006 :o))

      0 0
    • Trojci  

      K tý pružině – kdyby to byla ta extra tvrdá (jako že mě řekli, že se k Blackovi nedodává) tak bys to i tak poznal – ta je tak pro člověka cca 90 – 100 kg.

      0 0
      • jaski  

        no ja tam mam modrou to je podle manualu bud mekka nebo extra mekka ale nevim jak to rozpoznaj kdyz sou obe modry:-)

        0 0
        • Trojci  

          sorry.. fakr sorry..

          já sem přetaženej a du do kytek.. já sem si to blbě přečet :(

          0 0
          • Trojci  

            ps: kolik vážíš?

            jo, kdybys chtěl „střední“ , tak jí mám doma v krabici..

            0 0
            • Trojci  

              na mě byla ta „střední“ moc měkká

              0 0
              • jaski  

                no mam 50kg.kdyz sem s nim jel tzak byl fakt citlivej az se se divil ale nevyuzival moc zdvih kdyz byl na 120 tak sem vyndal tu malou pruzi nu co je v ty vetsi a neska to chcimprojet jak to bue vypadat.jenoim me zajimalo jak to znacej kdyz sou 2 ruzne tvrdy pruziny modry.nevim no

                0 0
                • enjoy  

                  bud rad ze ti nechodi na dno.protoze kdyby jo,asi byses dost divil ze najednou nevyskocis ani na obrubnik:-)

                  0 0
                  • blue  

                    jasne, a uplne nejlepsi je, kdyz odpruzena vidlice nechodi vubec…

                    0 0
                    • enjoy  

                      to nam rekni ty,se svym vazelinovym blackem.

                      0 0
                      • jaski  

                        otazka:proc u manitou nenalejou radsi do kazdy nohy olej jako u normalniho olejem mazanyho blacka, skareba atd?proc tam cpou vazelinu?vzdyt tam nic jinyho neni ne?myslim rozdil ve stavbe vazelina/olej.teda mozna krome stiraku.nebo ne?

                        0 0
                      • blue  

                        hmm, ted si mi to teda nandal… fakt, ses dobrej

                        0 0
    • kafac  

      Uplne na posledni strance mas jak je to s barvama pruzin: www.progresscycle.cz/…40/black.pdf

      0 0
      • jaski  

        tak jeste jinak…ale uz fakt nevim jak to napsat kdyz vyse uvedeny neni k pochopeni bo co. jak je uvedeno na obrazku tak MEKKA a EXTRA MEKKA pruzina maji STEJNOU barvu-modrou.me akorat zajima jak je od sebe odlisit.proste kazda pruzina by mela bejt jina ale obe sou modry.uz?

        0 0
        • VOiD  

          Nejsem zadny expert, ale jsou podle me 2 moznosti:

          1. mit vedle sebe mekkou a extra mekkou a udelat si charakteristiku, coz asi bude problem.
          2. poprosit nekoho kdo ma mekkou nebo extra mekkou, aby udelal charakteristiku a tu si pak srovnas se svoji pruzinou.
          0 0
        • mar_tin1  

          ja bych rek, ze ta extra mekka bude zelena, stejne jako u ostatnich modelu blacka. ze ja v tom manualu proste chyba. v anglickem ani nemeckem manualu ty barvy uvedeny nejsou.

          0 0
        • blue  

          v originalu service guide pro rtwd 2005 extra mekka ani neni uvedena…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.