batoh velo (=doldy zion 23L) / doldy flash 18L ???

14 nepřečtených
  • pavelr

    Chci si koupit středně velký batoh na kolo, přizpůsobený pro vodní vak, s dobře odvětranýma zádama, cenový strop 1200Kč. Máte některý z těchto batohů? Jaké s nimi máte zkušenosti? Díky.

    0 0
    • Fenous  

      Mam Ziona, spokojenost, jediny co mi vadi, tak ze nejde vyndat ta vyztuha zad aby to slo narvat do pracky.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Aiax  

      Ja bych z osobni zkusenosti doporucil tenhle: hudy.cz/goodsde­tail_ls.asp?nGo­odsID=45857&nL­anguageID=1

      0 0
    • Elwing  

      koupila bych nějaký deuter, sama mám trans alpine 25, perfektně vymyšlený, záda parádní, sedí skvěle. Jenže je to jiná cenová, ale já si za kvalitu připlatila. Mají i menší a přímo dělané na kolo, které by mohli být levnější. Zion se mi vůbec nelíbí kuli těm zádům, na které ti na kole pak pěkně potáhne…

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • 0702  

        Nevyhazuj prachy zbytečně a pokud seš spokojená s transalpem (30l) tak neváhej a kup si hydro 12. Stejný styl odvětrání, milion kapes, možnost rozšíření báglu, pláštěnka, úchyt na helmu atd…, i v sobotu a v neděli v tom pařáku bylo pitivo v rezervoáru docela chladný.

        0 0
    • easyrider  

      Mam ten veláckej, je good akurát: jak už někdo řek, ty plochy sou fak velký, batoh je kvůli prohnutí hůř přístupnej a nerozumí si s Camelovskym vakem – dá se, ale optimálnější bude ňákej placatej -třeba od hydrapacku…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse