deMarchi Contour Plus, kdo mate?

20 nepřečtených
  • chupas

    cau. chci si udelat vanoce a nakoupit deMarchi Contour Plus za 2500. kdo je vozite, podelte se se zazitky .. vydrzi, kvalitou … taky bych rad znal vas nazor, jestli to za ty prachy stoji nebo se mam smirit s nizsim modelem od teze firmy, pripadne kterym? chci kvalitu. pomozte mi obhajit tu cenu.

    0 0
    • Fuzzy666  

      Za 2500?????? dyt aj na strankach dovozce je cena 1790,– www.bikecentrum.cz/uvex.php?…

      0 0
        Výběr z produktů
        Přejít do shopu (Oblečení)
      • chupas  

        ok, ja myslel KRATASY. mensi nedorozumeni :)

        0 0
        • Fuzzy666  

          Aha tak to mi nejak nedoslo. No ale par dni zpatky sem se dival do historie pac sem taky shanel kratasky a tusim ze si je tam nekdo pochvaloval.

          0 0
          • chupas  

            ja to taky cetl. ale myslim, ze se prave mluvilo o nizsich modelech. ktery na 100% „super“ jsou. me zajima jestli nejdrazsi je „super super“ nebo to je jen predrazeny „taky super“

            0 0
      • VencaV1  

        To jsou hezky fotecky. :)

        0 0
    • chupas  

      nikdo :(

      0 0
      • Cejlon  

        Já mám cyklokalhoty s laclem za těch 1700kč a jsou výborné.Kdybych si měl kupovat další,tak by to byly ty samé, nebo od Specialized.

        0 0
    • Lance  

      tak jo mam od te firmy dres i kratasy kupoval jsem to dohromady, s kratasama vice mene zadny problem, ale dres total shit – tezce me to zklamalo, takze uz bych asi od nich nic nekoupil

      0 0
    • Excel  

      musím připojit negativní zkušenost, kratasy nejakej stredni model (cca 1500,– pred dvema lety) rozpadly se u vložky po jedne sezone…takže u mě špatný :-)

      0 0
    • RomanH  

      Ja je vozim, letos jsem si po dvou letech kupoval dalsi. Zatim nej kratasy, co jsem jezdil.

      0 0
      • chupas  

        takze vozis ten nejvyssi model? no kazdopadne je taky poridim.

        0 0
        • RomanH  

          Ano. Je pravda, ze je matros nachylnejsi na zastrnuti, ale zase jako moje „druha kuze“ – vubec o nich nevim. A navic maji super vlozku.

          0 0
          • Lance  

            presne vlazka je luxusni, pripadal jsem si jak v obyvaku, chodil jsem jak pan Kostal:) po dymce miru, nez se trochu rozesedela:)

            0 0
    • Luka  

      Sice se pripojim s damskou verzi, ale super. Musim rict, ze plina je zatim nej jakou jsem kdy mela. Vcerejsich 135km vubec necitim, a to se s jinymi kratasy rozhodne rict nedalo… odreniny, otlaceniny, nepohodli… Uvidime co deMarchi vydrzej, ale komfort je 100%… priste do nich pujdu zas.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse