• enjoy

    Ahoj vsichni..tak zase jednou za cas bych mel dotazek:-) tak se vsichni snazte!:-) pred mesicem se mi vratila vidlice z opravy v ramci zaruky a ted po cca mesici jsem zjistil tu samou zavadu opet.ovsem zaruka na vidli mi skoncila cca pred 14ti dny.. chci se tedy zeptat,je nejaka dalsi zaruka na opravu? nemluvim o tom,ze slusny obchodnik by mel v tomhle pripade jednat cestne a uznat to i po zaruce.. diky za odpovedi..zitra to musim jit zkusit,tak mi kdyztak zkuste co nejdriv k tomu neco rict.. DIKY!

    0 0
    • black.horse  

      no, pokud vím, tak záruční lhůta by se měla prodloužit o dobu, po kterou bylo zboží v reklamaci nebo v garančním servisu… estli Ti to pomůže:-)

      0 0
      • enjoy  

        jo tak to jsem si myslel.. ovsem to uz je taky v pytli:-).o neklik dni.. no uvidime jak to projde v RB:-)

        0 0
    • lOlA  

      pokud je to ta uplne sama zavada tak mas na reklamaci te provedene reklamace pul rok…dozaduj se o to pac ti bude rikat ze to tak neni. ja tak reklamoval video…

      0 0
      • enjoy  

        to jsem chtel slyset!:-) ikdyz jsou v RB velmi slusni a vstricni,tak jeden nakonec nikdy nevi..

        0 0
        • lOlA  

          jako nevidel jsem to primo napsany na papire ale mati dela na mestskym urade a ptala se mi kvuli tomu videu pac jsem mel taky ten problem se skoncenim reklamace a borec ze o tom nikdy neslysel. napsal to opravarum do papiru ze je to prodlouzeny na pul rok a vraceny penizky. Jo no a mati se ptala pravniku na urade a ti rikali ze na reklamaci provedene reklamace mas navic pul rok po skonceni zaruky…proste stejna zavada no…

          0 0
    • Meesha  

      nj Fox…

      0 0
      • enjoy  

        tak o to by neslo:-) mam takovy trosku podezreni ze to bylo opraveny tak napul.ale ja se nezlobim..,kdo se v tech foxech ma vyznat.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.