• gemini

    Ahoj všichni.Neustále mě trápí pálení chodidel v tretrách. 2 roky jsem jezdil Diadory Geko a jezdit v nich bylo řekněme – hodně nekomfortní. Loni jsem koupil s vyhlídkou lepších zítřků Spešlíky – nevím typ, stáli 3000 Kč a výsledek se nedostavil. Problém i když v menší míře trvá pořád. Přitom na noze sedí super – nikde netlačí ani nejsou moc volný. Neustále laboruju s kuframa a s posedem a pořád nic. Dokonce už jsem navštívil ortopeda a ten mi udělal vložky na propadlou klentbu a bylo to ještě nesnesitelnější. Nevíte někdo, čím to?? Moc utahuju? Když zastavím a stoupnu na chvíli na zem, tak to na nějakej čásek přejde. Jo, a hlavně mi neraďte, ať si koupím jiný – to by mě už přítelka zabila:-)

    0 0
    • pos3k  

      cvicit nozky a klentbu, kdyz mas utahle boty na chozeni, ci normalne jdes, mas stejny pocit?

      0 0
        Výběr z produktů
        Přejít do shopu (Oblečení)
      • gemini  

        Ne, když chodím tak ok. S civilníma botama taky absolutně bez problému.

        0 0
        • pos3k  

          zkusit jinou ponozku do treter? neskrti te ponozka?

          0 0
        • smallbrother  

          no hele, já tohle taky někdy cítím (tretry Pearl Izumi). Povolím tretry, zahejbu prstama a přestane to. Mám dojem jestli to není nějakým zapařením, pocit jako by se ponožka „spojila“ s chodidlem. Předtím jsem taky vozil Diadory a tam jsem zespoda na noze měl skoro otisklej pedál. :)

          0 0
          • Kufřík  

            Taky si myslim že je to spojený se zapařením, protože se mi to děje jenom ve vedrech jako jsou ted… Jediný řešení co mě napadá je vozit s sebou suchý ponožky a prostě se párkrát přezout:-)

            0 0
    • mosquito  

      … ted sem si koupil takovy lepsi obyc botky od Reeboku a v tech botech neujdu vic nez kilak nez mam stejny palivy pocit :-/ zrejma to bude tou klenbou a tvarem boty :((

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.