• black_raven

    Snazil som sa cistit sosak od plesni a nejak som to prehnal. Prilis som na to tlacil a teraz sa sosak po piti neuzavrie uplne. ostane tam asi 1mm strbina a cez nu to kvapka.

    Stalo sa to niekomu z vas uz? dalo sa to nejak vyriesit? Skusal som to dat cez noc do zveraka, ale nepomohlo. nejake tipy?

    0 0
    • Manas  

      Stalo se mi to a jako jediny reseni jsem nasel ten zahnutej kousek s ventilem. To funguje vic nez dobre a stoji to asi 150.-

      0 0
    • mawerick  

      nevím jestli ti rozumím správně ale sosakem ymslíš naustek?:)

      0 0
      • bajkr  

        ale no tak :o)

        0 0
        • mawerick  

          oc no tak?;) Já už jsme mladí generace;) Já už po slovensky rozumím tka maximálně ahoj a dobrý deň;) :D

          0 0
          • black_raven  

            ahoj a dobry den. myslel som naustok :)

            0 0
            • mawerick  

              :D :D to řeknu rovnou ne;) :D no tak to je trabl… jestli si ho roztáhl tak si ho nejspíáš zničil… Je to moc měkkej matroš na to aby tomu pomohl svěrák;)

              0 0
              • wroum  

                treba ho jenom malo utahnul :-)

                0 0
                • mawerick  

                  :D když to nejde silou jde to ještě větší silou;)

                  co můj mailík?;) odpovíš nebo ne?;) :D

                  0 0
                  • wroum  

                    myslim ze sem ti to uz psal. sejdem se nekde (pigi, tocna, u vaclava…) a hodime rec. klidne ti pomuzu, ale pres mejl to nejde :-)

                    0 0
                    • mawerick  

                      tak to se někde potratilo po cestě:) no v mém chromém stavu trak max. václav;) TOho mám za barákem:) ale telefon tam na ěm máš tak se ozvi a domluvíme se:)

                      0 0
          • bajkr  

            ale píšeš jak maďar :oP

            0 0
    • pedrod  

      Stalo, jediný řešení – koupit nový sosak :-), aspoň bude zase nějaký čas bez plísně.

      0 0
    • scret  

      Mam Camelbak M.U.L.E. cca 3 roky a ted mi uz taky naustek kape,bohuzel nic se s tim udelat neda!:(jedine dat novy… To co psal manas,tak ze to zavira ventilem ktery tam nektery kejmly maj…

      0 0
    • MARIN  

      Stalo se mi to taky. Chvili jsem to resil taky zaviranim po napiti ale to me moc nebavilotak jsem koupilp novy naustek i s rezervni hadickou. Ted jsem ten stary naustek po roce zkusil a on se nejak zatahl a uz netece

      0 0
    • minikin  

      Big Bite Valve – cumel: 259 Skk Tube Extender hadicka s cumlom: 349 Skk

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.