• Matts.

    Takto náš team zdolal Pustevny. Tohto roku sme konečne obišli suchou nohou.

    Anketa: Koľko krát ste išli Beskydtour silnice?

    1 x
    2x
    40%
    2 x
    1x
    20%
    3 x
    0x
    0%
    2x
    40%
    0 0
    • Matts.  

      Tak toto bude hádam trochu väčšie

      0 0
    • vt  

      jel jsem prvni 3 nebo 4 rocniky, loni sem zase chtel vyrazit, ale jak to zkratili a vypustili Vseminu, tak uz to neni takova vyzva, abych se trmacel pres celou republiku :-/ skoda

      0 0
      • Matts.  

        Dušná a Všemina, to bola čerešnička na torte, tam sa jazdilo aj na pešo. Škoda že tohto roku už bola menšia účasť.

        0 0
        • Bobo  

          Na startu jste stáli kousek před náma. Ještě jsem říkal kamarádovi, jakou mám oproti „dříve narozeným účastníkům“ výhodu, ale opět se bohužel ukázalo, že je to hlavně v nohách. Tedy bohužel pro mě :-).

          0 0
          • Matts.  

            No schválne, dlhú som spravil tuším 7:01 alebo tak nejak, aký si mal čas?

            0 0
            • Bobo  

              Dojel jsi nastejno s mým kolegou Liborem. Já se bohužel nemám čím chlubit, dorazil jsem půl hodiny po vás a ještě mi to ve „spurtu“ nandala Lu. Nakonec, vlastně jsem rád, že jsem to vůbec dojel, zpod Kasáren až k Bílé jsem se neskutečně trápil a zase jsem se rozjel teprve až někde okolo přehrady, jenom díky balíčku, co mě dojel.

              0 0
              • Matts.  

                Mna akurát serie ten dojazd po tých nekonečných lúčinách pred cielom, zdá sa mi to také umelé naťahovanie trate, malo by sa ísť z Trojanovíc po hlavnej do Frenštátu a tak do ciela. Bol som 4 x, a asi už o rok to vynecháme. Teraz sme boli Okolo Tatier, 14 km na ostrý štrat + 213 = 227 km.Krásna trasa a Robo Bakalář tomu dal tú správnu cyklistickú kulisu.

                0 0
                • Ceslo  

                  Beskyd mel mizerny organizacni zabezpeceni ale pekou trat. Tatry byly super, tam si clovek pripadal jak na zavode ProTour :).

                  Jinak nejaky fotky a reporaze z obou maratonu jsou na www.xcrteam.info/

                  0 0
                • Rychlej turista  

                  Mně se to právě líbí, protože, když se ti podaří v kopci před nimi odjet, na těch rychlých úzkých cestách už tě nesjedou :)

                  0 0
            • cyklomaratonec  

              já dal dlouhou za 7:00, tak to jsme museli jet spolu v tom balíku kolem přehrady

              0 0
        • vt  

          ucast na beskydech byla vzdy mensi … IMHO ted zkousi poradatel cestu lehci zavod → vic lidi, ale nevim zda to je u maratonu ten spravny recept :-( … Vseminy je skoda :-) ale uplne nejhorsi byl nejaky kopec (Smrk ?) ktery se jel jen na prvnim rocniku, sileny asfalt, skoro na mtb a nekonecny stoupani, to sem mel fakt dost :-)

          0 0
        • Rychlej turista  

          Jenomže taky trať kvůli těmto kopcům vedla přes města s šíleným provozem a nechutně rozmlácenými cestami s nebezpečnými sjezdy. A taky se jela snad 30 km totální placka po hlavní. Proto jsem starý BT přestal jezdit. Všemina je sice největší krpál, co jsem na silničce jel, ale po dvou výjezdech jsem zjistil, že je výhodnější ho vyjít pěšky. Poprvé jsem ho vyjel 39×23, jel jsem jen tak rychle, abych z kola nespadl a přitom tepal 194. Pak mi trvalo ještě hodinu, než jsem se z toho trochu vzpamatoval. Na další ročník jsem si poskládal kazetu s 28, kopec jsem sice vyjel v pohodě, ale zase mi kvůli jednomu kopci chyběly převody na rovinách. Takže pak už jsem ten kopec stejně nejezdil, ale raději chodil v pohodě pěšky.

          0 0
      • Rychlej turista  

        U té staré trati byl BT náročný svojí délkou a nebezpečnými sjezdy po rozbitých cestách. Nynější je sice o 60 km kratší, ale s větším převýšením. Hlavně je to ale nádherná trať po širokých a hezkých silnicích prakticky bez provozu, mimo města, s dlouhými, rychlými a bezpečnými sjezdy. Nejhezčí silniční závod, co jsem kdy jel :)

        0 0
    • Vrci  

      jel jsem loni a odnesly to vazy v koleni (rozjezd na křižovatce po sjezdu z Kasáren)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.