• Turbo

    Jsem z Chebu a z jednoho zdroje vím, že tady u nás městský na kolech neuvidím, prej by to fyzicky nezvládli :-)

    0 0
    • admxx  

      hehe…kdyz sem videl jak pupkaty fotrik v uniforme naskakoval na kolo stylem: jeden odraz, druhy odraz, treti odraz a nohu prehodit, tak sem ztratil iluze o jejich akceschopnosti…

      0 0
      • Daník  

        Ve středu jsme v Ostravě jednoho potkali jak dával pokuty cyklistům za nesesednutí z kola u příkazové značky. Říkali jsme si, že by byla sranda se s ním trochu projet, jak na tom je:), ale při pohledu na pistoli u pasu…s kulkama v zádech se asi dobře nešlape.

        0 0
        • Al_Bunda  

          Musis klickovat :-))))))))

          0 0
          • -Alan-  

            To nebude tak žhavý. Výstrahy a tak. Navíc jak dobře si myslíš, že může mířit při jízdě na kole, he? Takový machři tu zas nejsou a T1000 nám tu zatím naštěstí neběhá. Spíš je problém to jejich rádio. Vím od známého, že minimálně státní si řeknou o hovadu co se jim snaží ujet na kole a pak si chtějí hrát. A poslední dobou je jich u nás jako švestek :-)

            0 0
    • Radek Broz  

      Pha: etbikez.com/i­mages/foto/_2006/4×_­repre_trenink/i­magepages/ima­ge18.html V KV dost podobny, v Nejdku maj jeep.

      0 0
      • Snoopy  

        Proboha, at jim aspon nekdo vysvetli, jak se ma nosit cyklisticka prilba. I kdyz si mozna moc neverim, tak temhle bych urcite ujel… ;o)

        0 0
        • Jarous1  

          No, on jí má na hlavě celkem dobře… Ale je mu trochu malá ;-))) Myslíš toho napravo…?

          0 0
    • Jane  

      V Brně občas vídávám. Naposledy jsem nějaký dva poldy předjížděla do kopce při cestě na přehradu. A to jsem jela jako obvykle pomalu…(ne víc jak 13 km/h). Ještě ten jeden tomu druhému říkal, co si v tom smyslu, jestli jedou fakt tak pomalu… A viděla jsem už i pád policistky na kole, když na Masarykově ulici nějak divně přejížděla koleje. Bylo tam pár lidí, každej čuměl a jeden chlápek (vypadal divně, ehm jako bezdomovec) měl nějaký řeči a ona na něho, kdyby ji raději pomohl…

      0 0
      • admxx  

        Ja sem na Křenové potkal cajta na skutru, a ten si to valil, tomu by se asi ujet nedalo (jedine pres nejaky vetsi teren, ale kde ho ve stredu brna hledat ze:-)

        0 0
    • Vrci  

      maji celkem těžký mrchy (fort na alivku) s těžkou doplňkovou výbavou, takže normálně by byly bez šance, ale když bych se vracel ze stovky v kopcích tak by mohli mít šanci pokud umí jezdit v háku a střídat.

      0 0
      • kurýr na bajku  

        No jestli máš na mysli toho crossa, tak toho nepodceňuj. Asi by ses divil ,–)

        0 0
        • Vrci  

          myslim že krosy nemaj, ale ve slušným protivětru by neměli mít šanci. Problém by mohl být na semaforech.

          0 0
          • kurýr na bajku  

            logicky máš recht, ale nikdy nevíš…

            0 0
          • pepek  

            No jo, ale oni budou vždycky odpočinutí :-)

            0 0
            • -Alan-  

              Kdybych byl mírně nametenej nebo spíš po jednom, tak bych měl odbouraný zábrany a navíc bych se bál balónku. To by potom měli co dělat aby mě chytli. Ale normálně, zvláště po tréningu fakt nevím. Mám z nich dycky takový mravenčení, hlavně od doby, co jsem si jistej, že vždycky u mě najdou něco proti předpisům a výše pokuty může mrzet více něž poněkud.

              0 0
              • Kol.ista  

                Tak to ja jel jednou z hudebniho klubu nametenej a proti me chlupati, prej at to otocim a jedu za nema, oni byli prez obrubnik na druhe silnici. Bez helmy a svetel nametenej sem zacal ujizdet. A pak jak byli u me tak sem skocil do krovi a aji s kolem utekl. Zabrany se fakt nametenymu cloveku odbouraj :-D

                0 0
    • Tomahomo  

      Měšťáky jsem neviděl, ale ve středu mně zastavili v Uh. Hradišti stáťáci v autě když jsem jel po cestě a byla tam cyklostezka. Chvilku jsem přemýšlel, že bych jim ujel mezi domy, ale měl jsem v nohách 110km a 50 před sebou, a absolutně to tam neznám. Taky jsem měl trochu bobka, že začnou pálit jako ten blázen co střílel po chodci když přecházel na červenou… Závěr: –500Kč :o(

      0 0
      • TheIF  

        To mě jen utvrzuji, že jim nikdy nezastavím. Odrazky co byly na CANYONU (to je fór, kdo by je tam nechal) jsou už v popelnici a oblepovat ho nálepkama určitě nebudu.

        0 0
    • Nikdo  

      V CB jsou ostri, videl jsem jak jeden dojel provinileho (?) cyklistu a bez pardonu ho zastavil natlacenim na obrubnik – nechybelo malo a byl z toho peknej drzkopad.

      0 0
    • goofy  

      V Albrechticich maji Babety a Felinu, ale stejne nema cenu zdrhat, bo se se vsema uz znam :o)

      0 0
    • GTman  

      U nás jsou měšťáci neprosto v pohodě. Na kolech tu jezdí mladý kluci, jenomže město jim koupilo takový starý kola. Jedno má odhadem tak 20 kg. Komponenty třídy Shimano TY 30. Docela je mi jich líto. Mám tam kámoše, co s náma jezdí vyjížďky. Doma má bajka za 50 litrů a v práci musí jezdit na tomhle. Nejhorší prej je, že si kola střídaj a když je závada tak město nechce uvolnit prostředky na výměnu. Jinak tenhle kluk má takovou fyzičku že by mě snad dohnal i na tom příšerným kole. Přilby koupí město 4 pro 70 chlapů, jsou to ty skoro nejlevnější modely a musí si je střídat. Spousta kluků si tam prej rači koupilo kvalitní přilby za vlastní peníze. Nemaj to taky lehký.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      U nás v Opavě asi těžko. Když je vidím, tak pochybuju, že umí jezdit na kole. Navíc, když jsem byl na EKG a měřili mě tam na ergometru (něco jako rotoped), tak mi říkali, že to, co jsem tam vytočil já, tam nevytočí ani měšťáci, co tam chodí na kontroly… ;))

      0 0
    • mosquito  

      sice nevim co maji za bajky ale rekl bych ze to bude v cene 5–8 tis kde jim chrcej saltry, pada retez atd .. takze o tom skoro nepochybuju .. nehlede k tomu ze trenink budu mit asi vetsi a pojedu si v poho obleceni a ne v uniforme

      0 0
    • Lone1  

      Jedna z ošklivých vlastností,je podceňování soupeře.Pražáci budou určitě vědět,koho mám na mysli.Znám městskýho,kdyby měl horáka a mi silničku,nevsadil bych ani pětku na to,že mu někdo ujede!

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Neznám !

        0 0
      • zac  

        oni mestsky v Praze maj vubec celkove dobrou fyzicku… Taky jsme je pred 14 dnima slusne podcenili… a navic kdyz cloveka chytej po honicce tak jsou moooc rozlobeny ze museli behat…

        0 0
      • MatyxCZ  

        Tak tak, schválně se někdy koukněte na výsledky některých z Pražských či přilehlých závodů a jestli tam uvidíte tým MP (třeba P4), tak posuďte sami dle výsledků. Navíc tady na asfaltových cyklostezkách nahání na skůtrech, a vzhledem k absenci nějakého slušného terénku okolo nich se fakt ujet nedá. Naštěstí když už MP chytá, ať za odrazky nebo alkohol, tak většinou klasický pupíci ve Felině, co si dojedou na styčný bod cyklostezky a silnice. Tam stačí dupnout do pedálu, hupsnout to přes škarpu tam a zpátky a trádá.

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Já chodim občasdo non-sopu na rohu Hvězdova – Na pankráci, kam oni jezděj trávit noční a nemyslím že by byli jakkoliv konfliktní, nebo že by tě honili, či buzerovali za odrazky.

          0 0
          • kurýr na bajku  

            občas do non-stopu

            0 0
            • MatyxCZ  

              Jasně, proto jsem psal „když už“, protože jsem to naštěstí zatím viděl jen párkrát. Docela nepříjemná je dvojka z Kunratic co už min. dvakrát dávala dýchnout kousek od hospy na Točné a když byl nějaký cyklista drzý, tak ho vzali právě za odrazky.

              0 0
              • kurýr na bajku  

                :-DDDDDDDDDDDDD …prostě hovada Když to jedni nedělaj a druhý jo, tak je jasný, že to dělaj z vlastní iniciativy.

                0 0
    • Pida  

      V Plzni bych se jim ujíždět nesnažil, tady se totiž strílí i po chodci, kterej přechází na červenou. Ale ty RB jim celkem závidim.

      0 0
    • blackbelt  

      Nežiju v Praze ale v cca 50. tisícovém městě. Měšťáci tu mají kola ale nechytají za odrazky nebo jiný drobný přestupky. Jezdí po cyklostezkách v okolí a staví mládežníky, co tam zkoušej svý pionýry, simsony a jiné prskolety. V tom jim fandim, protože na cyklostezce nemaj tihle prskolataři co dělat. Já si nemyslim, že jsem nějakej Armstrong, ale ani nejsem žádná sr*čka a s těmi našimi bych si rozhodně závod nedával. Kola tu mají pořád ti samí 4 chlapi (cca 30 let) a ti pořád jezdí. Navíc je vídám i v civilu soukromě dost jezdit. Teď založili nějakej tým a jezděj i maratony. Jsou to ale pohodáři a nebuzerujou za zbytečnosti.

      0 0
      • -Alan-  

        Tohle je myslím ideál. Když sami hodně jezdí, tak vcelku dobře chápou situaci, mají ten sport rádi a neměli by tak přispívat k jeho potlačení. Borců z MP, kteří jezdí závody bych se tak nebál jako gum, který záviděj, že se někdo dokáže hejbat dobrovolně. Akorát je teda blbý, když by jim člověk zrovna chtěl ujíždět. Pokud by to pro ně byl ale zajímavý závod, třeba by to brali sportovně :-)

        0 0
    • pepino  

      No jen mě tak bokem napadá, že co se tu může hlasovat, hlasuje se o každý kravině, jak dát miminu dudlík:-)

      0 0
    • chupas  

      tak u nas jsou taky. na kolech. celkem vzato maj slusnej vozovej park od aut, skutry, kola, kone, nohy :). kazopadne vzdy od sluzebny prejedou k oblibenemu stanovisti (300m) a tam chytaj auta co jezdej do centra. takze pohoda. namakany asi taky moc nejsou. nic se nema podcenovat, zejo. ja bych byl pro vyraznejsi obleceni mestskejch obecne. aby byli videt pekne z dalky a dalo se je „minout“. nejsem si jistej, jestli bych si dovolil ujet-asi nakej moralni blok ci co. na druhou stranu, s tim jak se proprasim mestem by me tezko stihali. a rozhodne maj vetsi sanci me chytit na zacatku vyletu, to jsem takovej pomalej, nerozehratej. noha nohu mine. citim kazdej kilometr z minula. jo ale kdyz se vracim, tak to bych i tem skutrum ujel. to mi vari motor na plno :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.