• james11

    Zdravím bajkery, zajímalo by mne jaké vozíte dresy, zda dáváte přednost jednobarevným, nebo různě potištěným. Budu rád když sem hodíte odkaz na dres který vás něčím zaujal.

    0 0
    • pegal  

      vozim ty ktery musim .. :(

      0 0
    • Výběr z produktů
      Přejít do shopu (Oblečení)
    • wiz  

      Oblíbil jsem si FOX Freeride 3/4. Dal se vozit i v těch vedrech co už snad jsou minulostí.

      0 0
    • sportovni_biker  

      Červený přiléhavý CoolMax od Meridy

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Taky musím vozit to, co je mi řečeno. Naštěstí naše dresy nejsou taková hrůza, takže se to dá… ;)

      0 0
    • james11  

      co říkáte na tento? :-)

      0 0
      • karlik  

        ten banan jo? :))

        0 0
        • ydaho  

          přesně, kdybys v tom přijel, tak mi ten hrudní pás už fakt spadne :))

          0 0
          • karlik  

            za 70 dolacu by to prislo moc draho vymyslim nejaky levnejsi zpusob jak toho docilit ;)

            0 0
            • ydaho  

              stačí, když zas přijedeš ve 33 °C a azuro oblohou s blatníkama v kejmlu :))

              0 0
              • karlik  

                tak azuro jo? a z ceho pak padal ten dest :))

                0 0
                • ydaho  

                  se tě pánubohu zželelo, tak pustil pár kapek :))

                  0 0
                  • karlik  

                    no a to na tebe musel byt teda pekne na***ny kdyz jsi tady minuly tyden psal jak si vzdycky dopad :))))))

                    0 0
                  • karlik  

                    no a to na tebe musel byt teda pekne na***ny kdyz jsi tady minuly tyden psal jak si vzdycky dopad :))))))

                    0 0
                    • ydaho  

                      sem si 4× po sobě řekl, že když vyjedu v dešti, cestou musí přestat :)

                      0 0
    • Pablo  

      Já jsem si chtěl nechat potisknout vlastní, ale když jsem sháněl bílý dres bez reklam, všude se na mě koukali jak na …, co to po nich chci za blbost.. Sice mi nabídli třeba jednobarevný, ale tmavě modrý, na ten tak něco dám, když modrou vůbec nechci.. Je šance sehnat takový dres?

      0 0
      • sportovni_biker  

        myslím, že třeba od Moiry by to šlo, ale jestli ti bude vadit i ta Moira, tak si myslím, že ne…

        0 0
        • Pablo  

          Dík za info, sice jsem našel jen modrý a červený s dost výrazným vzorem, ale zkusím se pozeptat, třeba na webu nemaj celý výrobní program.

          0 0
    • ydaho  

      tak uplně dres to neni, ale… :) www.comboutique.com/…-146490.html

      0 0
    • Thidney  

      nejčastěji jsem vidět v tomhle sugoi zezadu mu z jedne kapsy lezou hranolky a z druhe SugoiCola .-)

      0 0
      • Thidney  

        abych to vyvážil tak je střídán tímhle dresem od sugoi z kampaně na pomoc diabetikům šetřím si ho – opravdu se mi líbí

        0 0
      • Thidney  

        klasika naprostá…můj první dres rozsápal jsem ho v paklenici .-///

        0 0
    • cíca  

      Tohle vozí moji potomci

      0 0
      • l-e-t-o  

        Jee :) Tenhle dres jsem taky měl. Bohužel jsem už ale z něho vyrostl a teď mám týmový

        0 0
    • Hynas  

      Já vozím týmový dres gary fisher a na závodech kolopro týmový zaměstnanecký naší firmy.

      0 0
    • vlk  

      Já jsem dostal v 95 tento a jezdím v něm dodnes. www.prendas.co.uk/details.asp?…

      0 0
    • pavel321  

      Ja vozim tenhle Sensor, je fakt, ze na tom vobrazku vypada fakt blbe…

      0 0
      • pavel321  

        Takle na fotce ze zavodu (ten vyraz berte s rezervou, mel sem dost:))

        0 0
    • o.ndra3  

      Podle nálady střídám tyto:

      0 0
      • čobr  

        To už delší dobu shánim, jsou někde na NETu? Dikes.

        0 0
    • ziki007  

      Vozim jen coolmaxový triko… Ale až najdu nějakej hyperdecentdyzajn taxi ho koupim…

      0 0
      • JJ  

        Taky tak, jeden dres mam, ale moc ho nevozim. Coolmax je univerzalnejsi a kapsy nepotrebuju, protoze vozim batoh

        0 0
    • Dizzy  

      Specialized Jersey Skull na FR a Enduro – bez zipu a co nejvolnější – bez moiry používám od 16 do 40C :o)

      0 0
    • McBlacky  

      můj neoblíbenější je tenhle s volnejma černejma Nema variable: cgi.ebay.de/MYS­TIQUE-Rennrad-Trikot-Radtrikot-schwarz-NEU-Gr-L_W0QQitemZ8811673112Q­QcategoryZ22173QQrd­Z1QQcmdZViewI­tem jinak na závody ničím kellys :)

      0 0
      • Toams  

        aky model (rocnik) a velkost mas tie Nemy? rozmyslam, ze ich zakupim, ale trepat sa cez pol prahy, aby som zistil, ze Mka su mi male, sa mi nechce … 180/72

        0 0
        • McBlacky  

          2005 Mka, mám 183/70–74 v průběhu roku, a jsou mi akorát

          0 0
          • Toams  

            dik, tak ich teda idem prubnut … progress uz 2006 tusim nedovaza, takze by to mali byt tiez 2005

            0 0
      • james11  

        ty voe ten je super!!

        0 0
    • mab  

      Jezdim prevlecenej za pivo at se mam na co tesit :-)

      0 0
    • TheIF  

      Teď jsem koupil Nalini Liri www.trikotboerse24.com/…ri400det.jpg a budu kupovat ještě něco z dlouhým rukávem asi Nalini Tennese www.trinnity.cz/FotoAdd/ten.jpg nebo něco od FOXU Fox HC Jersey 06 www.bikepark.cz/…017_1408.jpg Fox 02 Jersey 05 www.bikepark.cz/…ts_717_1.jpg

      0 0
    • Radek Broz  

      …takze mala modni prehlidka etbikez dresu;-)

      0 0
    • rock  

      Starý Zombike od G-Sportu je stejně nej …

      0 0
      • black.horse  

        hehe, ten mám taky, ta zombie mi krásně zdůrazňuje bříško:-)

        0 0
        • rock  

          Vida, zase někdo s dobrým vkusem … ale moc jich nejezdí …

          0 0
    • Mike 21  

      Tak dobrá a co tohle ?

      0 0
    • Mike 21  

      A co tohle ?

      0 0
    • Mike 21  

      Zkusím znovu

      0 0
    • Mike 21  

      Tak znovu

      0 0
    • Mike 21  

      Asi to neumím co už

      0 0
      • dieegoo  

        Neni ta fotka co se snazis uploadnout moc velka? Zkus ji zmensit, treba to pujde.

        0 0
    • james11  

      další kostlivec

      0 0
    • pos3k  

      rad primal wear :-)

      0 0
    • Scotty  

      tak já vozím taky Primal Wear – BONE COLLECTOR :o)

      0 0
      • james11  

        kde se ten kostlivec dá sehnat?

        0 0
        • pos3k  

          z usa ci pres ebutik :-)

          0 0
          • james11  

            no na tom ebutiku jsou ceny nepříliš příznivé, tak už jsem si to rozmyslel ho vozit :-)

            0 0
        • Scotty  

          jo no.. já ho kupoval přes ebutik,ale už je to tak 2–3 roky. Tak nevím jestli je ještě k sehnání. I když mám dojem,že jsem ho zahlídnul i v gigasportu v Ostravě. Někdy v zimě :o)

          0 0
        • cabbage  

          v gigasportu za 990kč, měli jich tam docela dost a ještě 2 jiný druhy…

          0 0
          • cíca  

            Ty ale dělá G-Sport a jsou z jinýho materiálu.

            0 0
            • enjoy  

              jsem si nikdy nemyslel ze by byl cabbage tak natvrdlej:-))

              0 0
            • rock  

              Gigasport měl (a sporadicky ještě mívá) opravdu pár kousků hadříků Primal Wear. Logo Primal Wear a G-Sport se od sebe docela dost liší …

              0 0
              • cíca  

                Já netvrdim, že nemá Primal Wear .Jen jsem viděl ty od G-Sportu. Na oko stejný akorát jiný materiál. A za 990,– se mi Primal Wear zdá dost levný.

                0 0
                • cabbage  

                  jem píšu co sem viděl – logo Primal Wear, z čeho to bylo a jestli to byl Primal Wear netušim, ty dresy se mi totiž nelíbily…

                  0 0
                  • Miky  

                    v gigasportu v Ostravě opravdu mají vm podstatě výprodej Primal wear za 990kč. Bohužel vel. M a byli mi malé jinak bych je koupil oba-design kostlivec a ufounek co ma na „ruce“ kazetu. ´Byli tam ještě minulý týden.

                    0 0
      • goofy  

        Bone Collector? Jo jo… Skvela kapelka ;-)

        0 0
      • Genarito  

        no to je nářez :o) barvy skvělý :o))) akorát na mě dost odvážný :oP

        0 0
    • ydaho  

      www.blackdogbikes.com/…ey-p-21.html

      to tohle je mazec :)

      0 0
    • ydaho  

      a poslední :)

      www.blackdogbikes.com/…ey-p-42.html

      0 0
    • ydaho  

      ještě pro bikerky :)

      www.blackdogbikes.com/…ey-p-43.html

      0 0
    • Hombre  

      Jak se tady probiral ten Heart dres, tak ja ho mam a k tomu jeste kalhoty od Northwave. Komplet vidite na obrazku. Vypada to dost pekne a jeste v kombinaci s cervenocernymi rukavicemi a cernymi tretrami to ladi na jednicku, i kdyz ty kalhoty nejsou primo k tomu dresu, ale k jinemu taky od Northwave. Kupoval jsem to oboje zvlast v Bikeranchi na Palacaku pred nejakou dobou, dohromady za cca 3000Kc (dres tusim 1450,– a kalhoty 1500,–).

      0 0
    • kovar  

      bajkeři samozřejmě vozí v drtivé většině dresy s potiskem a reklamama, a čím kýčovitější, nevkusnější , uplejší až silnicoidní, tím jsou oblíbenější.

      0 0
    • ydaho  

      ty krávo :)

      www.e-butik.cz/…uct_info.php?…

      0 0
      • sportovni_biker  

        ten je… :-)

        0 0
        • raceman  

          búúúúúúúúúúúú­úúúúúúúúúúúú ten je fajnej, vozit ho, tak při vyjížďkách bych při předjíždění ještě bučel a bylo by to dokonalý

          0 0
          • sportovni_biker  

            Ale jako týmový dres.....to by bylo něco, kdyby za sebou jelo 5 bajkerů s takovým dresem :-D

            0 0
            • poiko  

              to bych byl pěknej vůl, kdybych to nosil a za takový prachy:)

              0 0
              • poiko  

                když projedu tenhle thread, tak se tu ve většině objevujou Northwave a Primal wear. že by jenom tyhle firmy dělaly zajímavý dresy? ;)

                0 0
                • Radek Broz  

                  No, „zajimavy“… Me to udivuje spis z inyho duvodu – kdysi se mi Primal moc libil, ale uz mi to prijde (az na par jednodussich vyjimek) jako docela velkej kyc – takovy preplacany, zbytecne moc barevny, neustale se oapkujici motivy ruznejch priser… Vazne se docela divim, ze se to libi az tak moc lidem.

                  0 0
                  • james11  

                    asi proto že u nás v ČR se dají koupit jen nudné jednobarevné dresy… :-)

                    0 0
                    • carlos  

                      G-sport dela vicebarevne (ja sam mam Vosu ve starsim provedeni, s pudorysem vosy na zadech).Letos udelali k Vose jeste i kalhoty. www.dexter.g-sport.cz/shop.php?…

                      0 0
                      • james11  

                        nemožu si pomoct ale mě se nelíbí

                        0 0
                        • rock  

                          Odhadem 5 let zpátky měl G-Sport velice zajímavou nabídku dresů z řady Image Line. Materiál Coolmax, provedení imho min. srovnatelné s Primal Wear, cena cca 1100,– (jeden kousek z ní mám, viz dole. I po těch pěti letech vypadá skoro jak nový), v současné nabídce přetrval design BoneBiker a CromaBiker (i když materiál už je jiný). Ale asi to bylo příliš ambiciózní, protože po nějakých dvou sezónách se přestala obměňovat nabídka, utichlo to a pak Image Line mizelo z nabídky. Až teprve poslední sezónu se objevily tři nové kousky, tak snad se to zase rozjede …

                          0 0
              • sportovni_biker  

                To je, ale škoda, že se to nedělá i s volem. Si to pak může koupit celá rodina: chlap-vůl, žena-kráva, dítě-tele :-D

                0 0
    • dancing dog  

      Ahoj,mam v oblibě jednobarevný nebo dvojbarevný decentní nepestrý,spíše volnější… naprosto mi vyhovuje www.cycloschein.cz, na léto i chladnější období, můžu doporučit… je ale tedy pravdou, že jsem celkem nenáročný :-) ale vážně, jsem spokojenej- s dresama i kalhotama

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Pablo  

      Mohl by mi někdo, kdo si nechal dělat potisk dresu na zakázku poslat na mail ten hotový odsouhlasený návrh? Nejde mi teď vůbec o obsah ale o formu, tj. jak to nejlíp připravit aby s tím už nemuseli nic dělat a neplatil jsem x hodin grafických prací. (výroba bude nejspíše u lawi.cz, ale to je asi jedno, u všech ty podklady budou chtít podobně, než se tam rozjedu, chci mít něco v ruce = hotový návrh v nějakym rozumnym formátu)

      0 0
      • riku  

        Já nechával dělat tři dresy (lišily se barvama) na www.ddsport.cz. Poslal jsem to ve formátu .AI (export z Corel Xara), ale oni to stejně předělávali, za práci si nic neúčtovali – poslali mi svůj návrh k odsouhlasení s tím, že jedna oprava je zdarma, pak až by se platili nějaké grafické práce. Materiál coolmax, cena cca 700 Kč za kus.

        0 0
        • james11  

          hezká slepice :-) jezdíš za team drůbežárny? :-)

          0 0
        • Pablo  

          Díky, ale já právě myslel ten jejich návrh po předělání, z kterého se potom tisklo – z toho obrázku co si poslal se netisklo určitě :) Jestli můžeš, pošli prosím na pablo(zavinac)li­veforspeed.cz, dik.

          0 0
        • wroum  

          Poslal jsem to ve formátu .AI (export z Corel Xara), ale oni to stejně předělávali… tak to se vubec nedivim :-D

          0 0
    • Kufřík  

      :-D

      0 0
    • Kufřík  

      :-D

      0 0
    • Kufřík  

      :-D

      0 0
    • Kufřík  

      :-D

      0 0
    • Kufřík  

      :-D

      0 0
    • Kufřík  

      :-D

      0 0
    • Kufřík  

      omlouvám se, seknul se mi comp

      0 0
    • james11  

      tak ode dneška budu vozit tento :-)

      0 0
    • Palba  

      * * *

      Nevite kde sehnat tento dres, velikost L ?? (na patre uz ho nemaj)

      www.patro.cz/…4560619.html?…

      * * *

      0 0
    • CraObs  

      vlastne :P tie su naj.. :) na nas www.chupacabra.sk/…20pretek.htm

      alebo navrh v PDF.. (630 KB) www.chupacabra.sk/…upacabra.pdf

      0 0
    • marapara  

      Tak tenhle chciiiiii:

      www.e-butik.cz/…uct_info.php?…

      0 0
    • goofy  

      Ja mam tenhle:

      www.macegear.com/…ys/index.php?id=3

      0 0
    • james11  

      kámoš tu dělá cykloklub, takže už budu nejspíš vozit něco s reklamama :-/

      0 0
    • maxtor  

      Co říkáte tomuhle dresu? Mě se fakt líbí…

      0 0
      • Genarito  

        kdyby to bylo bez tý reklamy, tak slušný :o)

        0 0
      • dieegoo  

        To by se ti mohl zamlouvat i tenhle.. sice to není xtr, ale barevně hodně podobnej a podle mě i mnohem hezčí…

        0 0
        • maxtor  

          Moc hezký!! Mít Scotta, tak bych jej bral.

          0 0
          • dieegoo  

            Já mám sice Gianta, ale moc se mi líbí jeden dres od Spešlu… tak asi tu rozdílnost značek překousnu.

            0 0
      • TheIF  

        Shitmano bléééé radši tenhle… :-)

        0 0
        • maxtor  

          Co to je?? To je nějaký hokejistický dres??:-))

          0 0
        • Brzdič  

          Takovej hezkej, teplákovej střih. Jak na spartakiádu :-))) To už je hezčejší to Shimano. Mimochodem, když je shi.. blee, proč ho nesundáš ze svýho kola. Můžeš se odstrkovat nohama ;-)

          0 0
          • maxtor  

            Přesně tohle mě napadlo, když jsem si přečetl TheIFův názor, ale nechtěl jsem rýpat. Inu, nadávat na Shimano je přece IN.

            0 0
            • TheIF  

              Zatím nejsou money a objednaný new bajk bude až na přesmyk (dělá někdo jiný e-typ ?) bez shitmana. Přesně tak je to IN a u mě shitmano skončilo hned zavedením krabic dual control

              0 0
    • dieegoo  

      Mě by ještě zajímalo..vozíte někdo kombinaci volných kraťasů a dresu dole do gumy?

      0 0
    • romachain  

      Nevíte někdo kde by měli ideálně v Brně dresy Primal Wear? Ceny přes net jsou děsný. Konkrétně se mi líbí tenhle, ale už je ve výprodeji, tak se obávám že ho asi neseženu. Neznáte nějakej jinej s podobným motivem?

      0 0
      • fanynek  

        Zdravím! Když už tady řešíte dresy, nevíte, kde bych sehnal komplet (dres a kraťasy) (Multivan) Merida biking teamu. Pro ilustraci: www.merida-bike.cz/…Biking-Teamu nebo www.merida-bike.cz/…Biking-Teamu a www.merida-bike.cz/…tivan-Merida nebo www.merida-bike.cz/…Biking-Teamu .Mám 191cm. Díky.

        0 0
        • kafac  

          Skoro vsude ;) nevim odkud jsi, ale v Brne je ma Sirer (dokonce dost slevneny) Atrex na Stare osade..... nebo je kup primo na Webu Meridy…

          0 0
      • pos3k  

        ojedinele v kamenaku, ale cena plus minus stejna pres net bud ebutik nebo „levneji“ z US…pokud se najde nekdo na rozdeleni postovneho a cla..

        0 0
        • pos3k  

          30 dolaru + naklady ..maji M (poslal bych i dotaz na jine velikosti, dost se jim to tam meni ..jsou rychli a vstricni) www.behindthebars.com/…t_detail.asp?…

          0 0
        • romachain  

          NA e-butiku ho mají za 1887 + 75 poštovný. Je to drahý nebo normální cena?

          0 0
          • pos3k  

            si to spocitej a procti vyse :) a mas obrazek…me dres i s postovnym i dodatecnym clem vysel max na 1200,– (v te dobe stal tez 30 dolaru) jinak ze starsich prispevku (search: primal wear v nazvu) je uz dost napsano :)

            ze starsiho jsem vylovil i info rok stare: „Primal Wear maj na Cernym Moste v Gigasportu“..coz je taky z ruky :)

            Ja osobne vim, ze kdybych chtel dres tak s velkou pravdepodobnosti to bude primo z US, pac bych se o postovne delil.

            0 0
            • romachain  

              Kdybys náhodou objednával tak zkus hodit echo na mail, mozna bych se pridal… Teda kdyby Ravena nebo Thunderbirda meli…

              0 0
              • pos3k  

                bohuzel v dohledne dobe nee..na kole moc nemuzu jezdit, tak by to byla ted zbytecna investice..uz takhle mi visej 2 ve skrini.. pokud se zdravi polepsi..tak je velka pravdepodobnos­t nakupu

                0 0
              • poiko  

                za nějakou solidní cenu a podělení se o poštovný bych do toho šel

                0 0
      • romachain  

        Nikdo nic? Fakt mně tenhle dres uchvátil, ale nikde ho nemají:-(

        0 0
      • poiko  

        mam podobnej (stylově). dres vypadá super. barvy jsou po roce pořád barevné. BTW pokud by někdoobjednával dres z toho e-shopu Behindthebars.com, tak bych se přidal s objednávkou

        0 0
        • faster  

          to pojko mam to same povlečeni na posteli. :-)))

          0 0
        • romachain  

          ten je super! nikde jsem ho předtím neviděl, to musí být ještě o kousek starší model. parádní, možná ještě lepší než ten Raven co jsem si vyhlídl já! odkud ho máš?

          0 0
            • romachain  

              Já na tom E-Bay nikdy nic nekupoval, jak to funguje? Ty ceny se zdají být poloviční oproti e-butiku, jak je to možný?

              0 0
              • maxtor  

                Nic nekalého v tom nehledej – Ebay funguje jako aukce, obchod i výprodej. V tomto případě se jedná o věc k okamžitému odkoupení. Musíš se podívat na to, jestli prodejce akceptuje posílání do ČR, jaké akceptuje platební metody a pokud je všechno OK, tak to prostě koupíš – jen se musíš zaregistrovat. V tomto případě je vše OK – poštovné do ČR je 6 EUR a akceptuje převod na účet. To tě vyjde asi 250 Kč (v závislosti na bance, u které máš účet).

                0 0
                • romachain  

                  Sem z toho volaký zmatený. To když se proklikám ke koupi, tak se nějak jako potom spojím přímo s prodejcem? Nějak tam totiž není možnost vybrat velikost a to už jsem mohl kliknout jedině na Kaufen, což zatím nechci, nevím teď kterej se mi líbí víc, jestli Thunderbird nebo Raven Mad. A myslíte žě PW XL bude pro mně dobrý? 193cm/92kg Asi stejně zkusím někde najít jakejkoliv dres od nich abych si ho mohl vyzkoušet…

                  0 0
        • poiko  

          kupoval sjem ho v tom gigasportu za 990. měli ještě jeden. bylo na něm jakoby lidská svalovina, nebo tak něco

          0 0
          • romachain  

            Valím očka! Super cena za super dres, tos měl štěstí, závidím. Zkusím tam co nejdřív zajít, to by bylo skvělý kdyby jeden z nich měli, jsou to dva nejhezčí dresy co znám, koupil bych i oba kdyby byli po tisícovce!

            0 0
            • poiko  

              řikam: kupoval sjem ho loni. mam 173/68 a Mko je mi fakt tak akortá. jako by ho šili na mě. maličko obtáhlý

              0 0
    • Dumbo  

      a čo teprf toto, občas jazdim v servisackej monterkovej bluze od YETI cykles, dúfam že jedina svojho druhu na Slovensku :-) ať žije shampoou

      0 0
      • kudlanka32  

        husty…a se starym logem:) kdes to sebral? a zadny jezdeni koukej v tom opravovat bika…

        0 0
    • Splinter  

      Já se teď vyskytuju v tomdle..

      0 0
    • maxtor  

      Nechci kvůli takové kravině zakládat nový thread, tak se ptám: Má někdo přehled o velikostech dresů Shimano?? Měřím 188 a rozmýšlím se mezi L a XL – kupuji to z Německa, tak vyzkoušet to prostě nejde…

      0 0
    • McBlacky  

      tak jedna novinka u mě :)

      0 0
    • Wirgie  

      ja ted uvazuju o Sportful Anakonda www.vseprokolo.cz/…Oble%E8en%ED nebo o Biemme Aktivitude www.vseprokolo.cz/…Oble%E8en%ED libi se mi design

      0 0
    • jirkacv  

      vcera mi prisel tenhle, i s katatama a bundou: eshop.kalas.cz/i­mages/eshop/10­14–364_v.jpg

      je to vubec muj prvni dres, a zatim sem velmi spokojenej :)

      0 0
    • gándhí  

      Před pár lety jsem viděl hezkej dres, byla na něm lebka bejka , která byla doplněna různejma součástkama z kola (převodník, řetěz, apod.). Nemáte ho někdo, popř. neviděli jste ho prodávat? Dík.

      0 0
    • Blackbiker  

      ahoj tohle BBB vozím já na enduro,ale zajímalo by mně,kde koupit volný dres čistě na enduro,popř. freeride. Nic nemůžu sehnat.Pleas o odkazy.Třeba Fox má pěkné dresy,pak jsem viděl dres No fear-je to značka oblečení?dík Blackbiker nebo hledám špatně a hledat oblečení pro moto/enduro?

      0 0
    • DX3,5  

      Nevíte někdo kde v Praze koupit dres s pavoukem? Neviděl jsete ho někdo někde? Dik.

      0 0
    • Nehas  

      Teď jsem viděl někoho ve žlutočerném dresu weber.terranova. Přiznejte se kdo to byl. Tuším, že jsem toho někoho viděl v Brně.

      0 0
    • marekmaue  

      no tak , poněvadž maminka má obchod s oblečením a prodává tam i oblečení na kolo tak má drezů a kratasů i čapáků habadej ! už si vybírám jen od Casstelli a jen ty kde je hodně sponzorů namalovanejch ..

      0 0
    • Zeppelin  

      Využiju tento thread pro mojí otázku… Považujete za velký hřích nosit dres a kraťasy jiné značky, než máte kolo? Totiž dostal jsem kalhoty Kelly's, ale kolo mám GT a protože zrovna shánim oblečení a chci pokud možno co nejvíc ušetřit, napadlo mě, že když mam kalhoty zadarmo, koupim jenom dres a za ušetřený peníze něco dalšího, ale vyvstala mi na paměti tahle otázka. Jak na to nahlížíte vy?

      0 0
      • goofy  

        Pokud mas malo penez, tak kasli na imidz a poslouchej zizen! Jine kalhoty dokoupis pak nekdy…

        Ja osobne si nechci kupovat obleceni od znacek co vyrabi kola, pac pak ppri zmene nastava problem ;o)

        No jo! Jsem sampooon, puste se do mne! :-P

        0 0
        • Zeppelin  

          Já si taky právě nechci kupovat oblečení od značek kol. Totiž vyhlídl jsem celej černej dres bez nápisů a nevím, jestli by se k tomu aspoň dočasně hodily ty kellys kalhoty, tak se ptam.

          0 0
          • goofy  

            Pokud nemas finance, tak to zatim neres a jezdi v tom, co je

            0 0
      • speedy gonzales  

        v pohode. uz x roku vozim dres rock machinu a myslim ze moje kola maji o neco lepsi jmeno:-)) kdyz je dres pekny nemam problem s tim od jake znacky je a jak je stary. i kdyz demu nebo vertec bych si asi nevzal:-))

        0 0
        • Zeppelin  

          Fajn hoši, dám na vaše rady a až budu mít nějakou kačku navíc, tak pak koupim něco novýho.

          0 0
      • pelhrimov  

        Hřích to rozhodně není, ale třeba já takový dobrák nejsem, abych vozil dres s reklamními napisy a ještě za to platil. Kupuji jen dresy bez nápisů, protože si myslím, že reklamní trička mají dávat firmy zdarma a ne za 1500 Kč.

        0 0
      • Manas  

        Kaslat na znacky! Jezdi co chces :-)

        0 0
    • treatt  

      Tenhle dred me nejak insiroval.

      Pred asi mesicem jsem mel velkou smotku a uplne jsem dorval jediny slouzici dres, co jsem mel. Nejak se mi v tuhle chvili vubec nechce investovat do neceho, co spousta lidi fasuje a tak. (musim kupovat blembak, rukavice, riditka, mraky veci a platit pokutu) Nemate nekdo napad na co nejmene nakladnou variantu v jezditelne kvalite? Predem moc diky

      0 0
      • speedy gonzales  

        bez nejake ironie – funkcni tricko?

        0 0
        • treatt  

          Bez nejake ironie…co si pod tim mam predstavit prosim Te? Myslis jako klasiku spodni triko ve stylu Moira?

          0 0
          • speedy gonzales  

            nemyslel jsem primo spodni tricko, vpodstate cokoliv funkcniho a nemusi to byt vyhradne urcene na kolo. ja mam ve skrini nejake normal behaci tricka od adidasu a nekdy po nich sahnu. tahle varianta ale samozrejme pada pokud chces elasticky dres a volne tricka ti vadi/nelibi. to bez ironie bylo myslene tak, ze to neni to prave cyklisticke reseni v intencich BF:-))

            0 0
            • treatt  

              To bez ironie jsem jedine poklopil ;-)

              No, volny drezik je naopak to, k cemu se zacinam klonit. Uplaka uz necham asi jen na ziletku. Jenze problem je, ze fcni triko typu, o kterem pises, zadny nemam. Vse jen na kolo, takze Moiry a tak :)

              0 0
      • Luka  

        reltex… dres vychazi asi na 300… mas je za rohem, jsou u koleji na jiznaku…

        0 0
        • treatt  

          Digy za tip, zkusim…i kdyz…jak se znam…dopadne to jako s helmou. Sel jsem si pro levnou helmu, odnesl si Atmosku. Ach jo…

          0 0
          • Luka  

            jejich dresy jsou v pohode… barva jakou chces, strih dobrej…

            ale to je proste tvuj problem: nespokojis se s malem… :))) ehm.

            0 0
        • treatt  

          Tak jsem asi blbej nebo nevim. www.reltex.cz nefunguje. Veskere odkazy na netu vedou (krom jednoho, ktery odkazuje kamsi do Jeremenkarny) do ulice Ekonomicka, coz je podle mapy hned za VSE u koleji jizak. Jenze takova ulice fyzicky proste asi neni, protoze na miste je znacena jako Chemicka. Tak kde sakra udelali soudruzi z endeer chybu?! Krucinal, jsem si rikal, ze treba bude dres a nebudu muset vyjet v tom rozedranym z posledniho padu…

          0 0
          • Luka  

            tak jedine si tam zavolat… jsou u koleji. vyzvedaval mi to tam tehda nekdo jinej, ale byli primo v nektery ty „rece“ :)

            0 0
            • Habib  

              Slo se tam „odpsoda“, od kunratic…proste ne z te hlavni slinice, ale od pole..A jmeno koleje nevim, ale kdyz jsem tam onehda sel, tak jsem sebehl schody a po prave strane byl vstup do nejakyho klubu nebo co…ale uz je to davno :D

              0 0
      • kudlanka32  

        prosimte co je to blembak – sem tohle (odporny) slovo este neslysel…

        0 0
    • Nikolka  

      Většinou jezdím v teamovém oblečení… Líbí se mi, takže s tím nemám žádný problém :)

      0 0
      • Nikolka  

        No a na tzv. „kostelové vyjížďky“ mám „kostelové oblečení“ od Zera RH…

        0 0
        • kudlanka32  

          oooooo :-P

          0 0
        • xentar  

          to bych při své shcopnosti ušpinit se i na asfaltce fakt nechtěl prát :)

          0 0
          • goofy  

            A uspinis vzdycky jenom bile, co? Zajimave, ze sedou neuspinis :o)))

            0 0
            • xentar  

              neblázni, bílý nemám ani funkční prádlo :) ale bahno a prach je na černý vidět skoro stejně dobře. pračka je v permanenci :)

              0 0
          • Nikolka  

            No proto v něm jezdím jen když je fakt sucho a zatím je pořád stejně bílý :)

            0 0
          • vlk  

            Taky mám jeden trikot z velké části bílý a věř nebo ne- špiní se stejně jako jiné barvy :). Když projedu bahnem, tak mě osobně nevadí, že to jde na něm poznat.Já beru oblečení na kolo stejně jako automechanik montérky když jde do dílny. Prostě je to specializované oblečení na sport a tak je normální když se zašpiní.

            0 0
        • goofy  

          Jo uz vim co mi to porad pripomina… Jeste bilou prilbu a jsi uplna bila pani :o)

          0 0
          • Nikolka  

            No ještě bílé kolo a bílé tretry a bylo by to ideální, že? :D

            0 0
        • littlebiker  

          :)

          0 0
        • raceman  

          nj slusi ti to ;-)

          0 0
          • Nikolka  

            ty brďo, pochvala od racemana, taková pocta :) Děkuji pěkně :D

            0 0
            • raceman  

              nemas zac, ale v nasem tymovem dresu by ti to sluselo víííc ;-)

              0 0
              • goofy  

                Taky si myslim ;o)

                0 0
                • Nikolka  

                  no nevím teda, každopádně já zůstanu věrná mému milovanému teamu… :)

                  0 0
                  • raceman  

                    Ale to vis, ze jo :-P Dostala by si pekny bilo modry dresik treba jeste barevne upraveny podle tvojich predstav, napr. ruzove okraje rukavu :-)

                    0 0
                    • Nikolka  

                      Škoda, že k tomu nemáte i kraťasy, to by vypadalo moc pěkně. Ale ne třeba celé bílé, ale spíš třeba černé a na boku bílé s názvem teamu nebo reklamy a tak…:)

                      0 0
      • Manas  

        Zda se mi to, nebo na fotce v profilu mas pridelany vecka z druhy strany vidlice? ;)

        0 0
      • vlk  

        Pěkně ti to ladí s tou kytičkou.

        0 0
    • Omen  

      no já si nechal udělat na zakázku trochu okopírovanej Kalaš ale dělal jsm to sám on má řítící silničku já si udělal bika nejdřív ze předu pak ze zadu.No myslím že každému hned jasný jak to se mnou je :-))

      0 0
      • Omen  

        a ze zadu

        0 0
        • xentar  

          tenhle dres (ten původní kalas) se mi strašně líbi (pasuje k mejm jizvám :-), i manželce, překvapivě. jenmi na něm vadí ta zadní kapsa na zip – zařekl jsem se, že další dres musí mít klasickou trojkapsu, tohle neni moc praktický

          0 0
          • Omen  

            no mě to vyhovuje víc když tam vezu gely nebo tel tak je jistota že to nestratím .Z tří kapsového jsem gelymálem strácel (teda ty v tubě) musel jsem je pořád hlídat

            0 0
    • přišlapávač  

      já jezdim v tomhle, sám sem to nějak splácal…

      0 0
    • Lukecz  

      Vozím tenhle

      0 0
    • Bajunka  

      Jeden z mých je tenhle, co říkáte??

      0 0
      • Bajunka  

        mno tak ještě jednou :-)

        0 0
        • speedy gonzales  

          jeee, to tady zase budou vylevy…

          0 0
          • Bajunka  

            Jak to myslíš..není hezký?..mno mám i jednobarevný..

            0 0
            • speedy gonzales  

              hezky samozrejme je ta reakce se tykala nadrzenych bajkeru, kteri se tu zacnou rojit a rozplyvat :-))) rozhodne to neber jako narazku na tebe, ja jen tak predvidam deni:-)

              0 0
        • Blade  

          Moc pěknej.. A co ten jednobarevnej? Taky máš nafocenej? :o)

          0 0
        • pegas  

          pekny prsa…a dres taky:-DDDDDDDD

          0 0
          • Blade  

            Bože můj, vocasu, ty seš pegas.. ee teda pegasu, ty seš vocas..

            0 0
            • pegas  

              no spis se divim zes to prvni nerek ty a nechal to na me:-D..

              0 0
              • Blade  

                Ty ses ukázal jako idiot, ne já.. ;-)

                0 0
                • pegas  

                  chacha..no to tak..jeste rekni ze sis to fotku poradne neprohlidl..zrovna ty:-DDDDDDDDDDDDdd

                  0 0
                  • Blade  

                    No to víš, už sem si ji vytiskl a mám teď novou tapetu na stěně :-/ BTW, dej mi kontakt na Peťu, pošlu ji odkaz na tuhle diskuzi ;-)

                    0 0
                    • Bajunka  

                      ježiš, vy chlapi, jste někdy vážně děsní :-DD

                      0 0
                      • pegas  

                        ale jen nekdy..:-D

                        0 0
                      • Blade  

                        Ježíš co já? Já se Tě před tím prasákem zastávám a nakonec to taky vodnesu… Asi si půjdu vypucovat bajka..

                        0 0
                    • vlk  

                      Teda pro Bajunku to musí být pocta, když se tu o ni 2 perou a to jen díky fotce :o) Hoši osobně si myslím, že Vás tou fotkou docela provokovala a zkouší, kdo s těmi řečmi začne apod.

                      Popravdě až na ty vnady,které jste zmínili, tak na té fotce nic moc extra nevypadá. Ale Vaše diskuze by byla docela slušný materiál pro nějakého studenta psychologie-našel by se pěkný námět na ročníkovou práci :o) Být vámi přestal bych se hádat -ale zase z druhé stránky je tu aspoň sranda.

                      0 0
                      • Blade  

                        Di s psychologií do hajzlu.. takhle to tady rozčísnout.. ;-)

                        0 0
                        • vlk  

                          Ale né, já si dělal srandu. Jen kamoška stále shání námět na letošní ročníkovku :D a já své angažmá odmít, tak hledám záskok.

                          0 0
                      • pegas  

                        ja se prat nemusim..pritulku mam( i s poprsim:-)) a jsem velmi spokojen:-)…prave proto ze ta fotka si o to rikala tak sem to placl…jenze Blade se toho zas chytl jak nemel a nepochopil to..ale to je vec druha..

                        0 0
                        • Bajunka  

                          já zas nemusím provokovat-mám přítele i s Foxem :-DD

                          0 0
                          • pegas  

                            provokovat nemusis:-)..jenze dat sem takovou fotku,tak ani nevis co jsi zpusobila rade bajkeru:-DDD…

                            0 0
                            • Bajunka  

                              kurnik, tak modré oči jste ještě neviděli, že :-DD

                              0 0
                              • pegas  

                                no toz ani voci videt nemuseli:-)…spis sem tou pripominkou myslel ze asi malokdo si vsiml toho dresu skrz kterej si tu fotku na net dala:-)))…sama vidis ze staci hodit jednu fotku do sekce a hned mas nejdiskutovanjsi fotku mesice:-D..tady je holka drsny prostredi plne nevybourenych jinochu:-))…musis na ne opatrne a zlehka..

                                0 0
                                • Bajunka  

                                  ale chápeš to-všichni tu mají milion fotek a jen s tou mojí jsou největší problémy :-D

                                  0 0
                                  • pegas  

                                    nenazval bych to problemem…jakakoliv holcena ktera sem hodila fotku sebe na kole zde vyvolala lehke pozdvizeni…je vas malo a nezadanejch bajkeru je moc:-)…kazdej je proste rad ze i pekne bajkerky s peknym kolem jsou na svete a ze se byť vzacne vyskytuji i u nas:-)

                                    0 0
                                    • Bajunka  

                                      takže jste tak rádi, až jste se pohádali-chudáčci ;-)

                                      0 0
                                      • pegas  

                                        chyba…ja se nehadal,kdybys znala tu ucho co na me reagovalo tak bych pochopila:-))))

                                        0 0
                                        • pegas  

                                          *bys

                                          0 0
                                          • Bajunka  

                                            neznám, ucho, oko, či jiný smyslový orgán, ale chápu tě :-D

                                            0 0
                                            • pegas  

                                              je to mysleno v kladnym smyslu ale je to proste ucho:-)..i kdyz by mel nekdy premyslet nez neco rekne:-)…kazdopadne i ja mam doma nadhernou bikerku ktere to na kole moc slusi a kdyz sem obcas vlozim nejakou nasi fotku, tak zde zaznivaji podobne komentare jak u tebe na fotce…jak tady na foru budes dele respektive jakmile si prectes dalsi starsi prispevky o zenach na kole tak pochopis a zvyknes si:-))))

                                              0 0
                                              • Bajunka  

                                                já už si zvykám, ale jak to tak sleduju, za chvíli budu mít více negativních připomínech než pozitivních..ale co nadělám..já to beru s rezervou :-)) já to tam dala ze srandy a nějak se to rozjelo…:-D

                                                0 0
                                                • pegas  

                                                  ber ty hlasky s rezervou…s hodne velkou rezervou..

                                                  0 0
                                                  • Bajunka  

                                                    však ti to píšu, že to beru s rezervou, všechny -nejsem naivní:D některé jsou fakt vtipné :-P

                                                    0 0
                                        • Blade  

                                          říká se pan Blade.. a neříkej mi ucho, já ti taky neříkám kopálisto :)

                                          0 0
                          • vlk  

                            :oD Tak promiñ, já to tak nemyslel. Jen se bavím. Přítulku také mám, ale Foxku ještě ne :)

                            0 0
                            • Bajunka  

                              v klidu, já se neurážím, já to beru s humorem!! Jen se bavte…ale jestli mě někde potkáte, tak vás neznám..budu " ta s modrýma očima" :-D:-D:-D

                              0 0
                            • Bajunka  

                              to vidím, že se bavíš..na můj účet ;-)

                              0 0
                        • Blade  

                          říká se pan Blade ;-)

                          0 0
          • Bajunka  

            pcheee, co to tu vidím za kritikuuu??!?!:-DD

            0 0
            • Blade  

              Nic si z něj nedělej, to je místní úchyl.. ve městě kvůli němu platí po setmění zákaz vycházení :)

              0 0
              • Bajunka  

                jéééžiš, já mám nějakého úchyla v paži, je tu diskuse o dresu…na něco jiného existují jiné stránky :-P

                0 0
              • Bajunka  

                jéééžiš, já mám nějakého úchyla v paži, je tu diskuse o dresu…na něco jiného existují jiné stránky :-P

                0 0
            • pegas  

              to neni kritika..jen pochvala za pekny dres:-)…hlavne sem reagoval na prispevek speedy gonzalesa,at mu neni lito ze to psal zbytecne..

              0 0
        • treatt  

          Co dres, ale tretry mas stejny jako ja :)

          0 0
    • PjSky  

      No ja preferuju barevne nepotistene ;) no jak rika spolubydlici.. modra je dobra.

      0 0
    • zbartos  

      Nedávno jsem dostal info o níže uvedeném prodejci (?výrobci?) z Izraele. Jsou tam na výběr docela pěkné dresy a kraťasy (podle mne – viz jeden vzorek v priloze), tak na to příp. koukněte:

      WWW.FUNKIER.CO.IL

      0 0
      • treatt  

        Tak nektere kousky vypadaji opravdu zajimave…jeden maly hacek, ze jejich eshop je v hebrejstine a nevim, jak by sel poslat jeden drezik…

        0 0
        • zbartos  

          Já tam vidím texty i v angličtině a všechny problémy bych řešil anglicky psaným dotazem na bike@funkier.co.il nebo přes jejich kontaktní formulář. 

          0 0
          • zbartos  

            P.S. Pokud bys měl skutečně o nějaký konkrétní dres zájem ozvi se mi co nejdříve na e-mail.

            0 0
    • juracek78  

      tyhle naše jsou nej!

      0 0
    • rajohan  

      Nevíte někdo, kde by se dal sehnat dres Český spořitelny mtb pro rok 2008?

      0 0
      • DaveBury  

        Ty dresy by meli delat v LAWI, ale nevim, jestli ho tam sezenes

        0 0
      • Teddy  

        Já ho chtěl sehnat u nás v práci, protože na něm máme natištěnou reklamu a nejen že ho neměli, ale když jsem jim řekl Huříková tak se mě ptali co to je.

        0 0
      • Radek Broz  

        Nějak nechápu zálibu jezdit v hnusnejch dresech s cizíma reklamama.

        0 0
    • marekmaue  

      protože má maminka obchod s hadýrkama, tak jsem si tam na tuhle sezonu vybral tohle.. teda ten ONCE už mám asi rok, takže půjde do kytek… musím naschánět ještě kalhoty a kraťasy…

      0 0
      • joe.hunter  

        Už je to dlouho, ale přeci jen – nevíš, kde by se teď ještě dalo sehnat něco od ONCE-Deutsche Bank?

        0 0
    • doonio  

      Tak tohle je můj LUCKY RIDER.Jeden z nej. dresů co znám. :)

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Karkulka  

      Můj nejoblíbenější letní dresík…proč nejoblíbenější? Jednak příjemný matroš, rychle schne a dostala jsem ho od svého milého,no a ten blanokřídlej hmyz je túúze roztomileej :) Ty křidýlka jejich by se mně hodily v některých kopcích..

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • muppet  

        Já bych někdy potřeboval tak křídla orla :-)

        0 0
    • japanelo  

      Vozím totok… …abych ladil s bikem :-)

      0 0
    • MITY  

      Čau, nevíte někdo kde je na netu nebo v kameným obchodě dres specialized v červený barve s velkým bílým „S“ ? Takovej co vozí SAUSER, nejlíp velikost L :)

      0 0
    • stev  

      Tohle jsem pořídil za 1200,–

      http://www.northwave.com/…arel_det.php?…

      0 0
    • stev  

      tohhle je taky fór…

      http://www.cyklomania.cz/…sutra-zeleny

      0 0
    • angelstorm  

      Tak konečně nový drezy…už je ze mě jestřábice:-) doufám že mě to v nich bude taky tak lítat:-))) zatím jen vršek, kalhoty a zbytek se ještě došívá:-)

      0 0
    • pavlix  

      Můj nejoblíbenější.

      0 0
    • treatt  

      A co silnicni drezy – nemate nekdo tip na decentni, uply neplandaci dres, z vyborneho materialu, dobry strih…

      0 0
    • Luka  

      ted je muj nej tenhle… nejlepsi je, ze je ze serie „speak“…coz presne vystihuje sveho nositele, taky vic kecam nez jezdim :)

      0 0
    • TheIF  

      Tak konečně došli (přesně týden) a jsou paradní z boku siťovina, matroš vypadá taky dobře… jen ten šedý je o něco větší nj je to taky MOTO (oba XL)

      http://www.cha­inreactioncycles­.com/Models.as­px?ModelID=18038 http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?…

      0 0
    • kudlanka32  

      co treba tohle :-D

      0 0
    • Hornetka  

      …tak už mám aj ja nový dres :-)   Ako darček to veľmi potešilo…ďakujem Ti Hornet :-)

      0 0
      • Hornet  

        Rado sa stalo, nech ti dobre sluzi ;-) aleee, chcelo by to fotku ako v nom dobre vyzeras na biku :-)

        0 0
    • Mulis  

      Kde na Netu se dají sehnat dresy Rock Machine.....díky za odezvu.

      0 0
    • jIrI___  

      Nevíte někdo prosím kde mají v Brně dres Northwave Heart nebo Skeleton? Popř. by se hodil aspoň odkaz na nějaký český e-shop :-)

      0 0
    • muppet  

      :-) Né není můj ,jen mě pobavil

      0 0
    • Hele  

      Chtel bych nechat vyrobit vlastni dres nemate nekdo nakou zkusenost? popr.na koho se o bratit…:)

      0 0
    • Bikefans  

      Najkrajsie dresy su od PrimalWear

      http://bikefans.blog.cz/…malwear-shop

      0 0
    • z0diaC  

      nemáte někdo fotku tohohle na někom ?

       

      http://www.northwave.cz/?…

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Změna týmu přinesla změnu dresů… Zájemci si můžou fotku ponechat pro další případné editace… :)

       
      0 0
      • Radek Broz  

        To je o ničem – hezky se postav za to kolo a zapózuj!

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Uvažoval jsem o tom, když jsem přijel dneska z tréninku. Ale pak jsem se na to vykašlal, možná příště… :)

          0 0
    • muppet  

      Tak letos v novém,jen kalhoty mají trochu zpoždění :-(

      0 0
    • R4YNE8  

      Tak tady je můj Superior Riders dres pro rok 09.

      Co na něj říkáte ?

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Moc tomu nefandím, když týmy prodávají vlastní barvy, ale budiž no… Každá koruna dobrá…

        0 0
        • R4YNE8  

          Stál mě 1190,– a chtěl jsem nějaký Superior motiv a tento se přímo nabízel ,takže jsem ho vzal a ladím i pěkně s kolem.

          0 0
      • jIrI___  

        Vždycky jsem byl proti pořizování „teamových“ dresů, když člověk do toho teamu nepatří. Ale je pěkný, to zas jo :)

        0 0
      • walter.n  

        Že ho mám doma také (týden), ač jsem si na dresy doteď moc nepotrpěl (většinou času jsem jezdil ála funkční trika)… Vlastně jsem chtěl loňský černý, který mi přišel decentnější a v dlouhém rukávu ideál. Ale k věci – strukturou materiálu vypadá funkčně na léto perfektní, to mi většina trik, které jsem měl, nenabídla (možná jsem spíš moc poctivě nehledal lepší typ).

        0 0
        • R4YNE8  

          Určitě je dres lepší než obyčejná volná trička.

          Také jsem si zpočátku napsal o Riders 08 v černé barvě ,jenže dva měsíce čekal na velikost L a nic.

          Poté mi pan Bolek napsal ,že mají novou kolekci a ta se mi popravdé líbí malinko více ,ikdyž černá

          vypadala taky báječně.

          0 0
          • walter.n  

            Vidím, že s tím „L“ černým dresem to pan Bolek řešil nejen se mnou :)

            Ale je fakt, že ani ta bílá letošní kombinace není vůbec špatná, jsem spokojený.

             
            0 0
    • Hynas  

      Pokud se podaří, zbytek sezony budu jezdit v tomhle.

      0 0
      • Shoty  

        Taky se po něm dívám, kde jsi nakupoval? U nás nebo v zahraničí?

        0 0
    • Wojtek  

      jezdím v tomto,a líbí se mi

      0 0
    • Jirina  

      prave jsem si objednal:

      uprednostnuji prirodni barvy bez zbytecnych napisu. jak rikam, do prirody reklama nepatri:)

      0 0
    • tompca  

      Moji favoriti jsou

      0 0
    • Brzda  

      Zdravim, vybiram si dres volneho strihu a zaujali me:

      http://www.swis-shop.cz/…p-57188.html

      http://www.dexter.cz/shop.php…

      mate s nimi nejake zkusenosti, nebo byste mi poradili spise neco jineho?

      0 0
    • lutte1  

      Čekám na tyhle 2, snad konečně přijdou.CRC to nějak trvá.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.