Zkusenosti s zatezovanim lehkych ramu?

26 nepřečtených
  • mosquito

    zdarec lidi,

    mate nekdo zkusenosti s netypickym zatezovani odhlehcenych ramu (takove ty vicenasobne tencene – columbusy, A4ultralighty, atd) .. myslim tim treba 2× do roka pridelat nosic s plnou bagazi

    pry na to nejsou stavene – coz je pochopitelne, ale zas neco to vydrzet musi ne ? nerad bych si koupil bajk se kterym pak nemuzu na dovolenou .. (treba takovy ravo racing)

    dik za nazory

    Anketa: Vydzi odlehceny ram zatez na nosici

    0x
    0%
    1x
    50%
    0 0
    • Shaadow  

      Mam Egoista 2003, [Columbus Airplane], a kdyz jsem jezdil za pritelkyni (takze casto) jsem pouzival vecne plne nalozenej nosic… mam to radsi nez bagl na zadech, takze si ho vezmu obcas i ted… pro zasmati prikladam fotky…vypada to proste strasne

      0 0
      • oskus  

        to sedlo je taky bombastik :-))

        0 0
      • Blade  

        Bože takhle prznit bajk :-D

        0 0
        • Shaadow  

          Mas naprostou pravdu, vzhledove je to naprosta uchylnost, ale je to uzitecny…

          0 0
      • mosquito  

        docela narez :)) jako pocitam ze to obcas budu degradovat o nekolik trid niz … ale co uz mam to rad i tak – spis mi slo o to jestli to zvladne zatez a neni tak moc riskantni to k tomuto ucelu obcas zneuzit .. jinak nosic bych tam mit porad nemohl aaaargh

        0 0
        • Shaadow  

          jj, mit ho tam porad, jej, ja bych se za to stydel… ale kdyz neni zbyti… btw k nosici doporucuji taky nejaky slicky, je to dalsi vzhledova silenost, ale taky se obcas hodi… pro dalsi pobaveni prikladam fotku

          0 0
          • mosquito  

            megauchylny :D .. radeji zustanu u totalne sjetych speedmaxu

            0 0
            • Shaadow  

              :-) ja je teda mam pochopitelne jen na silnici, ono to vlastne ani jinak nejde, jsou to 1.15"

              0 0
          • Thidney  

            ty slicky mi prijdou uplne v pohode, ale jak se ti jezdi na tak skloněným sedle?

            0 0
          • gobike  

            No ty Slicky beru. Taky si ted kupuju 1.4 slicky, ale nechapu to sedlo, to prece musi byt extremne nepohodlny a navic ti vubec neladi k biku!

            0 0
            • Shaadow  

              zkousel jsem kamaradovi slicky Schwalbe 1.5, maji uprostred drazku, coz je vyborny za mokra, ale oproti tem mym Specialized FatBoy jsou podstatne pomalejsi a u slicku mi jde v prve rade o rychlost… k tomu sedlu, extreme nepohodly to neni, mozna jen to trochu vic zatezuje ruce, me spis ta „klasicka“ poloha sedla prijde priserne nepohodlna, neprirozena, mam pocit ze ten bajk je „spatne ovladatelnej“ a hlavne z toho mam priserne otlaceny koule, coz u skloneneho sedla vyrazne odpada…

              0 0
              • gobike  

                Dobre, mozna je to pro tebe pohodlny, ale vypada to hrozne. Ty tvoje Specialized jsou kolikatky? Znas cenu?

                0 0
      • enjoy  

        teda to nechapu.ty se priznas ze to vypada strasne,takze to musis nutne sam chapat..tak proc to proboha takhle vozis??ti ted nevim jestli jsem znechucenej nebo rozcilenej:-)) a to sedlo..fuuuj!:-))

        0 0
        • Shaadow  

          ja to nevozim standartne, ale jen kdyz je potreba a btw nechapu proc lide nedokazi pochopit nastaveni myho sedlo, na street ho proste hodim dolu a ten nezvyklej uhel mi proste vyhovuje…

          0 0
          • enjoy  

            nemuze vyhovovat,proste nemuze!!!:-)))

            0 0
            • Shaadow  

              jj, beru tvuj nazor, ale ja zase nechapu jak nekdo muze jezdit na tahkle nesklonenym sedle :-)

              0 0
              • enjoy  

                teda ja fakt hrozne rad jdu proti vetsine,ale tady ti oporou nebudu:-))

                0 0
    • jecnak  

      Nevidim v tom prodlem, snad je ze vsechny tyhle ramy nemusi mit nutne navarky na nosic…

      0 0
      • Shaadow  

        a taky ze nemaji, tak napriklad muj Egoist 2003, je posledni model co se s nimi delal… ale slysel jsou ze to zas takovy problem neni, ze pry jsou i nosice s „nestrandartnim“ uchycenim…

        0 0
    • Tomcat  

      Osobně bych to nedělal. Může se jednat o únavou vou zlomeninu a schánějte někde v „tramtáryji“ borce s svářečkou pro lepší materiály.

      Pokud někdo chce jezdit dál měl by vsadit na jednoduší rámy. Tedy ocel a ne x krát zeslabovaná

      0 0
      • jecnak  

        Ja bych radsi na dovolenou na kole radsi vubec nejezdil – shanejte nekde v tramtarii rafky, draty …

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.