• Standa

    Nevíte náhodou kde ho mají? Než jsem se rozhoupal tak v progresscycle už ani jeden kus.

    0 0
    • panaczek  

      loni sem s jinym kolem resil podobny problem – najdi si na strankach progressu prodejce a obvolej je (ci obemailuj), zacni s tema v okoli bydliste – me to nakonec vyslo.

      0 0
    • HonzaV  

      Minuly tyden jsem XTC2 videl v Mlade Boleslavi – v prodejne Maniac Bike, nevim v jake to meli velikosti, ale Giantu tam maji fakt hodne.

      0 0
    • JakeF  

      Nemá tu náhodou někdo porovnání Giantu XTC 2010/2011, jak si vede v porovnání s ostatníma velkýma značkama v poměru váha/tuhost? Stojí docela dost, ale trochu mě zarazilo, že na něm Giant staví docela slušně osazený kola za lidovku, takže kdyby měl někdo srovnání s jinejma rámama v cenový kategorii kolem 10k, tak bych byl moc vděčnej. Díky.

      0 0
    • JakeF  

      Notak, někdo ho určitě jezdil. Závisí na tom moje budoucnost :D.

      0 0
      • LáďaH  

        Trek tě už omrzel? :-)

        0 0
        • JakeF  

          Neomrzel, Trek skonal hrdinskou smrtí při zoufalém boji nenechat si ve sjezdu toho před sebou o moc odjet :).

          0 0
          • LáďaH  

            Ty jsi ho rozlámal? :-D

            0 0
            • JakeF  

              Jenom ohnul. Rozlámal jsem helmu a rameno :).

              0 0
              • LáďaH  

                Jaj, a rameno už je v poho?

                0 0
                • JakeF  

                  Jo, už je to skoro úplně v pohodě, na kole už jezdim. Spíš mám teď dilema, jakej rám, pokud nebude vyměněnej Trek. Duratec je moc drahej, Sup je moc českej, Scott se blbě shání, Spešla v hliníku nechci, Merida je krátká a RB moc těžký. Ten Giant by byl nejschůdnější varianta, když ho i dováží Atombike, ale rád bych na něj měl nějaký reference, jak na tom je s tuhostí.

                  0 0
                  • destr  

                    Co furt vymejšlíš s tou tuhostí? Na to abys to poznal je tuhej dost.

                    0 0
                    • JakeF  

                      Vymejšlim, chci rám, co půjde co nejlíp za pedálem, když už na něj chci dát lehký kola, tak by bylo škoda to zabít rámem.

                      0 0
                  • john34  

                    promiň, hloupá otázka, co je špatně na Spešlu z hliníku?

                    0 0
                  • fousek  

                    Neuveritelny on se chysta udelat tu samou chybu znova. Kup od Tinka LPcko a na HTcka zapomen

                    0 0
                    • JakeF  

                      Fulla plánuju až za pár let a v karbonu :). Navíc si jich určitě budu chtít předtim dost vyzkoušet, kupovat ho naslepo je nesmysl, zvlášť když na to mám dost chrtí požadavky :).

                      0 0
          • Kubiczech  

            Škoda ho, byl to nejlepší rám. Tak teď bude zase chvilku nejlepší Giant. (:

            0 0
            • JakeF  

              Stejně všichni víme, že nejlepší je C'dale :). Tyjo, kdybych měl nějakýho zájemce, co by chtěl komplet osazení z Trekouše aspoň za 20k, tak beru toho desigova Flashe :(.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.