• TinkTink

    Mate / meli jste nosic na sedlovku? Jde mi o dva modely – Author a Sport Arsenal…kdo ma zkusenosti s vydrzi a s brasnama, ktere na ne lze dokoupit? Nelamou se? Kolik toho vydrzi?

    0 0
    • mosquito  

      ma ho tatik … tusim ze autora, vydrzi dost – alespon teda slusne vytizenou brasnu na horu co je k tomu, obcas je to prakticky, ale jinak je to desna vaha :o/

      0 0
    • snowflake  

      Ahoj, taky bych ocenil nějaký ten názor uživatelů. Rád bych takový nosič s nízkou nosností klidně jen do 5 kg (spacák, mikina..) na fulla.

      Hledám tedy co nejlepší poměr hmotnosti, snadné demontovatelnosti, (viděl jsem někde takový, který měl objímku na pevno a k ní se přicvakával nějakým mechanismem) aby nelítal do stran.

      0 0
    • Pawel ()1  

      nedavno velmi podobneho reseno zde:

      http://www.bike-forum.cz/…na-full.html

      0 0
    • jeffi  

      Mám toho Authora, na nosič dávám větší sedlovou brašnu taktéž Author (asi tuto ).

      Nosnost je v pohodě, v brašně vozím jídlo a oblečení na 2 dny, pod sedlo napříč se mi vejde ještě spacák a plachta. Jezdím tak na víkendové akce.

      Problém v terénu je spíše s výkyvem nosiče „do strany“, proto nedoporučuji brašny s bočními kapsami, co jsou dolů a bočnice(toto ), protože pokud bočnice nebudou dosti vysoko, mohou se při bočním pohybu dostat do zadního kola. Pokud by se věci nevešly do do sedlové brašny (proč?), tak raději pořádný nosič a velké brašny.

      0 0
    • lendl  

      Nosic na sedlovku vydrzi fakt hodne velku zataz. Mam vyskusany Author, doporucujem brat taky ktory sa upina 4mi srobami, nie rychloupinakom. Author k nemu predava aj take bocnice, vtedy sa daju pouzit aj velke bocne kapsy, samozrejme v lahsom terene.

      0 0
    • Pety  

      Zkusím to hodit sem. Nepoužívá někdo QF od Sport Arsenal uchycení brašny na nosiči na sedlovou trubku ?

      Jaký s tím máte zkušenosti ? Drží to spolehlivě ? Je to na manželky kolo, když jedem s dětma, žádnej terén, pouze silnic + polňačky, lehká náplň, kamení nevozí :)

      https://www.sportarsenal.cz/brasny/480-qf/

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.