Gumky Barradine 955VCR- usazeni do cartridge

8 nepřečtených
  • Air

    Zdar,chtel bych se zeptat,jestli ty gumicky Barradine usazujete tim zelenym dopredu nebo hnedym dopredu. Me to jde jen tim hnedym,ale zda se mi,ze ta zelena na konci sbira spinu a muze drit rafek… Dik za o.

    0 0
    • kovar  

      to neres. gumicky jsou nasadit jen jednim smerem, opacne je nedas

      0 0
    • Aiax  

      Je tam takova zavlacka a pokud se ti to podari nacpat obracene, tak tam tu zavlacku nedas. Takze nemej strach…

      0 0
      • Air  

        No jasne, jen mi to prislo divny.Pri tomhle smeru brzdeni ten vyrez na tom zelenem konci tak divne soustredi spinu doprostred rafku,cimz se bude vic probrzdovat… Nevim,jak to popsat,museli byste to videt. www.baradine.com.tw, jsou to 955VCR

        0 0
        • enjoy  

          clovece:-),kdyz se podivas na ten spalek(955VC) hned nad tim vymenym tak vidis jak tam patri:-)

          0 0
          • Air  

            :))) aha, no tak sorry chlapi… ja sem ted posledni 3 dny trosku zdrblej a nevyspalej a nejak me to nemysli no…diky :) jen mi prisla pri pohledu ta posledni -zelena – cast divne tvarovana, protoze jak jsem psal neodvadi bordel ven, ale dovnitr, doprostred brzdne casti rafku, coz podle me neni nejlepsi tvar. Spis by to melo smerovat ven… Jinak to samozrejme do mych cartridge Alhonga (a asi ani do jinych) ani nejde vrazit. Ale vsiml jsem si ze Baradine prodavaji uplne stejne cartridge jako mam ja (Alhonga s takovym carbonovym designem), a tak si rikam, jestli to taky jen Alhonga neprodava jako produkt Baradine pod jinym jmenem, za jinou cenu…

            0 0
            • Air  

              jo a kdyz uz mluvime o tech spalkach, tak kouknete i na tohle – cartridge s brzdovym svetlem a nejakyma elastomerama, ktere maji zabranit blokovani kola… no nevim, jak to bude funguje… http://www.baradine.com.tw/En_News.asp?…

              0 0
            • kovar  

              proc by to tam nemelo jit vrazit do cartidge Alhonga nebo jinych?? Ono to jde do jinych (Shimano, Point, Fibrax …) tak proc by to zrovna nemelo jit do Alhonga, kdyz je to to same nejspis?

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.