• LASiN

    Zdarec, chtel bych vedet jestli se toto kolo hodi na freeride (skoky, triky, atd…) tak tady na nej mate link:www.specialized.cz/…bike2_04.php?…

    A jestli ne, tak jake by jste mne do 20k doporucili?? (uvazoval jsem o Mongoose Thunderball, ale nikde ho uz nemaji :-(

    thx very much LASiN

    0 0
    • X-biker  

      A co treba neco jetyho? Jukni na bazary nejlip www.freeride.cz, cyklobazar.cz a na netboxu.........ja prodaval za 22 RB Bandit DS s Junior T a pr. hydra kotoucem v super stavu. Za 20 tis se da sehnat spousta super kol. Pravda ze jetejch, pravda ze bez zaruky. Ale zase koupis mnohem lepsi kolo nez kdybys kupoval z obchodu. Kdyztak me nekamenuj za muj nazor na stary jety kola. Ja skladam porad kola z jetejch dilu co sezenu po inzeratech a mam celkem stesti. Dycky sezenu fajn veci co se mi hodi za par penez :-) Ted sem si koupil ram Leader Fox Dragstar pac ho ma par kamosu a libi se mi celkem cena a geometrie a stavim si ho podle sveho vkusu na dirt a do sk8 parku. Kdyztak rad poradim se skladanim co je dobry co ne ale stejne kazdymu vyhovuje neco jinyho ja nastesti nejsem zadny destroyer takze me staci celkem wobycejny weci.

      0 0
        Výběr z produktů
        GHOST Riot Trail CF Pro 29 kolo, černé Skladem > 2 ks

        Novinka -20% GHOST Riot Trail CF Pro 29 kolo, černé

        111 999 Kč -20% MOC 139 999 Kč

        Kellys Swag 10 29 kolo, šedé Skladem 2 ks

        Akce -13% Kellys Swag 10 29 kolo, šedé

        od 43 699 Kč -13% MOC 62 999 Kč

        Přejít do shopu (Kola / Horská / Celoodpružená)
      • goofy  

        Souhlasim s x-bikerem. ze za ty prachy nic skveleho nekoupish, ale ja osobne bych do toho Specializedu neshel… Spish bych si koupil neco bez kotoucu, ale z lepshi vidli… Treba RAVO Jump?!? Ma uz lepshi vidli, a kotouce tam muzesh kdykoliv jak budesh mit penize dokoupit… Jinak dalshi varianty, ktere bych ja osobne zvazoval jsou: Haro Escape 8.1 za 19.900 pokud si dobre pamatuju, nebo treba KONA Scrap, nebo bych si prisporil a koupil KONU Stuff… Ale vyber je na tobe…

        0 0
        • LASiN  

          o tom Konu Scrap jsem uvazoval uz driv a ted to vypada, ze asi vyhraje. tak diky moc vsem co mne odpovedeli.

          0 0
          •  

            jo vypadá dobře, ale ty brzdy, těžko říct jak t obrzdí, když stojej litr za kus, no uvidíš

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Clovece, ted jsem na jeden DH zavod ji musel dat dozadu a sice je to tuhy (oproti hydre), ale nakonec to zastavi. Za ty prachy jsem se hodne divil. Musi se teda rekl bych dlouho zajizdet, ale jde to. Zkousel jsem ji i vpredu a na jezdeni dirtu nebo 4× uplne dostacuje (coz bych si o Hayes HMX1 rict nedovolil :) Taky me mrzi, ze nejsou ty mongoosy. Za ty prachy dost dobra vybava. Dalsi kola v podobny cenovy relaci maji jenom elastomerovy vidlice :(

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.