• Matts.

    Uz mi to ide na nervy, dnes som mal v pláne stovku a prd. Na Morave a v Cechách ako?

    0 0
    • booster  

      kousek od brna total hnus :-(

      0 0
      • Matts.  

        Vraj zajtra sa má zlepsit, podla mna len kvalita piva.:=)))

        0 0
        • booster  

          ja predpovedi pocasi neverim. max. tak na 50%.

          0 0
          • fousac  

            tak si delej vlastni.. :)

            0 0
            • Pavlos  

              no tobe ta predpoved taky nejak nevychazi viz. tvoje www

              0 0
              • fousac  

                to je na dlouhy povidani… to co mam u sebe na www je „ukradeny“ odjinud… nemam sanci to aktualizovat podle vlastni predstavy..

                a i kdyz vim ze si rejpal a hnidopich, muzu te odkazat na tu pravou osobu, pak uvidis… :) http://pocasi.kvalitne.cz

                P.S. na uspesnost mych osobnich predpovedi mam i svedky, treba Luku… :)))

                0 0
                • Pavlos  

                  mi je jasne ze si nenechavas posilat domu snimky z druzice:)

                  Rejpal sem to se priznam(bez nas rejpalu by jste to vy ostatni meli moc jednoduche:))ale hnidopich?? To teda ne.

                  0 0
    • ravo  

      Tak to ti závidím, u nás totiž leje ne zase, ale pořád ( severní Morava)…

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      severní čechy – chčije a chčije… už sem pomalu tlustší než v zimě :-)

      0 0
    •  

      v Praze tak nějak polojasno, v noci opět chcalo, stejně ještě nemam vidli, tak aspoň nejsem natvanej že je hezky

      0 0
      • jakub  

        kolem ADRu tedkom celkem uz dobry, ale vsude hnus – mokro

        0 0
    • McBlacky  

      do neděle bude chcát a pak bude nádherně. Mám to tak zařízený abych se mohl učit :-)

      0 0
    • Mamutt  

      Tady to padá a padá… a jedou se závody. Jenže se jako a potvoru musím učit. Fuj. Naposledy jsem se pořádně svezl na Malevilu, od té doby už měsíc ani ?uk. Do 15. ještě nějak vydržím, a pak to musím fšecko dohnat. Vivat Dolomity, třeba v létě vyjde i Garda. Vzal jsem dneska alespoň psa a šel se mrknout kousek kolem toho okruhu. Znám to tu dost dobře, a upřímě, jet to 3× dokola by mě nebavilo, ani kdyby bylo hezky. Když mě míjel Rybařík (asi právě najížděl do toho třetího kola, měl bláto i mezi zubama ;) ), tak jsem jen tiše záviděl. Alespoň jede :-(((

      0 0
    • zwwak  

      Sem dneska zkoušel sedla ( přehazoval jsem sedla mezi silnicí a bikem ), dvakrát jsem vyjel za sucha a dvakrát jsem chytil slejvák. Praha.

      0 0
    • giant  

      Jižní Morava je na tom stejně asi jako celá ČR.Dneska jsem se chystal aspoň podívat na GT Sabbath maraton, ale jak jsem vykoukl z okna měl jsem po chuti.Odvážlivci co tam jeli.

      0 0
    • pavitas  

      praha a stredni cechy – dest, zatazeno a chvilema i slunicko, a stridalo se to v nahodnem poradi :) jel jsem pres dalejske, prokopak, dobrichovice a voznici na kral. stolici. cestou 2 kruty slejvaky, obcas mrholeni a ke konci cesty super slunicko.

      0 0
    • Honza-HK  

      Dnes bude určitě kráááásně, na to dám krk. Jen jde o to, objevit kde. :-)) Moje typy: španělská část Pyrenejí, okolí Monte Carla, Malorka, Tahiti… Aůůů, nebijte mě !!

      0 0
    • Roman  

      Mám rád bahno – když je to občas, ale poslední dobou jsem na myčce imrwére :o( (severobrno)

      0 0
      • Pekáček  

        Já zas bahno rád nemám a tak vozím blatníky. Nejlepší je to stejně bez nich a když se práší za kočárem!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.