• Otto

    Mojí přítelce začaly pištět brzdy, ale strašně.Špalky používame stejné, jakési červené Alhonga či co, jsem s němi spokojený, by? na předku mám Jagvire… No nic. Ráfky má RMX dragon 719, brzdy alivio. Zkoušel jsem už všechno možné seřizování úhlů dosedání , otáčení špalíků a nic. Má docela vůli na čelistech, má to na to zásadní vliv? Nebo je chyba v ráfcích?. Na svém kole jsem tento problém vždy vyřešíl, ale teď již nevím co vyzkoušet.

    0 0
    • wroum  

      na jednom ze svych kol mam V XT a snahu o jejich tichy chod jsem uz davno vzdal. piskaj jak svine. myslim ze to je lehkym vaklem v paralelogramu, takze jestli v nich je vakl tak by to mohlo byt i tim. pri brzdeni to totiz zacne rezonovat. (aspon neni potreba zvonek).

      0 0
    • Beeda  

      Nemas zamasteny rafky ?B.

      0 0
      • Otto  

        Svoje kolo jsem umyl na vapce, a začlo pískat.Tam pomohlo jemně natřít ráfek mazlavým blátem, bržděním zalapovat – a byl klid. Ale tady to nějak nepomáha- samozřejmě jsem již odmaščoval.

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • MartinXC  

      U bezparalelogramu: Zkus tuhou vazelínu (nejlepší jsou ty ve spreji, dobře zatečou dovnitř) na kluzné plochy, udělá se z ní takový tlumicí polštář a nenechá brzdy rozvibrovat.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Standa  

      Už jsem to tu jednou psal. Ráfky scott,brzdy scott-neuvěřitelný pískot.Špalky jsem měnil asi pětkrát,brousil ráfky a nic!!!!!! Prohodil jsem na zkoušku přední kolo z manželčinýho baiku a bylo po pískotu.Takže jsem si koupil nové ráfky mavic a mám svatej klid.

      0 0
      • wroum  

        jenze ja mam mavic od zacatku a piska to porad i s ruznejma spalkama

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.