Seřvala mě ňáká starí hydra...

27 nepřečtených
  • Brouk_Pytlik

    Tak jsem dneska na silničce rychlostí cca 7 km/h objížděl páreček starších lidí na úzký silnici. Šli roztažený po celý cestě. Předjížděl jsem je pomalu zleva když najednou se lekli a ten chlápek mi málem skočil pod kolo. Bába se do mě hned pustila, takže jsem si vyslechl jakej jsem idiot blbej atd, atd… Sprostej jsem na ně nebyl, ovšem svoje jsem jim řekl. Bylo tam hodně lidí, takže komedie. Uhodili byste v takovou chvíli ženskou? já asi ne, ale moc mi nechybělo.

    0 0
    • MODRAK  

      Minulou sobotu sme takhle ve sjezdu za zatackou na normalni silnici kde jezdej auta malem trefili 4 chodce, co sli po spatny strane (t.j. po ty nasi zadama k nam) roztazeny vic jak do pulky silnice. Nejak sme se vyhnuli, ale jet misto nas auto, tak sou asi mrtvi.

      0 0
    • blue  

      kdyz doedes lidi roztazeny po cely ceste, nestaci rict vcas treba „s dovolenim, dekuju“? taky se leknu, kdyz jdu po chodniku a nejakej kreten na kole projede zezadu tesne kolem me… skus se nad tim zamyslet, nez zacnes nadavat, ze te nekdo serval

      0 0
      • Žanek  

        Zamyslet by se měli spíš ti lidi!! Jinak " s dovolením, děkuju!" používám, ale když vyjedeš ze zatáčky a nějací „turisti“ jdou roztažení přes celou cestu(u nás v oboře silnici), jako by jim patřila, tak to prostě nestihneš;

        0 0
        • blue  

          brouk pytlik o zadny zatacce nemluvil, krome toho tvrdi, ze jel dost pomalu, takze casu bylo urcite dost, o tom, ze by na sebe nejak upozornil, nepise ani slovo…

          ano, i pesaci sou nekdy blbci, ale to neni zadna omluva… pokud tam chodi lidi, tak s tim pocitam a prizpusobim se tomu, ze za zatackou muze nekdo jit

          presne tyhle konfliktni situace jsou totiz tim, co bikery pak stavi do pozice nechtenych na stezkach

          0 0
          • Žanek  

            Máš pravdu, nečetl jsem pořádně úvodní přízpěvek. Problém je tom, že a? se snažíš jakkoliv tak se té konfliktní situaci nevyhneš. V pátek mě zdrbal nějakej pán, vedl dva koně a pobíhal okolo něho pes. Na „S dovolením“ nereagoval (slyšel určitě), tak jsem ho objel po poli, ale zase po mě vystartoval tan čokl (naštěstí náhubek měl…) Tak jsem zastavil, že mu to slušně vysvětlím a on na mě začal řvát, co jsem za ******, že mu ten pes, jak na mě štěkal, splašil koně…Na to už jsem neměl slov;

            0 0
          •  

            No obecně horší mi připadaj ženský, tak trochu nemyslí, kochaj se přírodou sluníčkem a nevim čim a nedavaj pozor kolem sebe, už sem zažil hodněkrát jak muž říká ženě uhni a ta uhne až asi na potřetí co jí to řekne…Příklad za všechny: Silnice, sice zóna 20, auta tam moc často nejezděj, ale cyklisti obecně dost, když tam jede auto tak jede kolikát klidně 50.. ženský stojej za viaduktem v zatáčce, mladý maminky s kočárkama a ještě ratolesti na kolech k tomu (s postraníma kolečkama) stojej napříč!!! silnicí a bavěj se… dmnc, jet tam auto tak sou nasračky

            0 0
          • Whirler  

            Heled je jednoduchy reseni: VOZTE ZVONKY!!!:))) staci zazvonit tesne zanima a voni bud uhnou, nebo se leknou jeste vic a spadnou do prikopu, ale aspon mate dobrej pocit ne?

            0 0
            •  

              zvonek vozit nebudu a myslim že většina zdejšího osazenstva je stejnýho názoru a když bych ho už vozil tak bych ho něměl kam dát – vlajdy, lepší je zablokovat kolo

              0 0
              • sharkcom  

                Zvonek? Tak to je síla… A co třeba gumovou kačenku, růžovou… Pískací.. Nebo zvonek, co když jedeš z kopce cinká jak tranvaj…

                0 0
          • Brouk_Pytlik  

            Jo to je pravda, nehoukl jsem na ně. Jen jsem myslel, že když pojedu pomalinku abych je neohrozil, tak to bude stačit. Nestačilo no, poučení pro přístě. Myslim si ale, že ani ta stará ženská nemusela hned nadávat do idiotů. Možná i ona se občas dostane do situace, kdy má někdo tisíc chutí podobný nadávky vychrlit na její hlavu :-)

            0 0
            • sharkcom  

              Jo, lidi jsou nervní. To já je raději objedu po trávě. Ale zase chytím psí hovno a to mám pak náladu nadávat zase já. Prostě svět je plný různých lidí, a bohužel všichni se musejí spolu snášet, k nelibosti každého…

              0 0
              • Jogador  

                No mě tuhle seřval pán. Jal sem po chodníku, dost široký a po něm šel jediný starší pán cca 80 let, a aniž bych mu nco udělal, ohrozil či cokoliv, vyjel namě, a? jdu stím kolem do pr… a a? si ten z kur..... krám někam a kdo ví co ještě. Nc sem mu neřek a jel dál. Prostě to jsou Ti starší lidi, neberte je vážně, až vy budete v jejich věku, budete možná stejný.

                0 0
                • Volf  

                  Je jen smutný, že ten cca 80 člověk na rozdíl od tebe ví, že je jízda po chodníku ZAKÁZÁNA.

                  0 0
                  • RomanH  

                    To mas sice pravdu, nevim, kde jel Jogator, ale napr. v Brne maji kolem vodarny u Pisarek vedenou cyklostezku po chodniku bey nejakeho vzrazneho oznaceni. Jeden duchodce s vnukem tam na me asi pred rokem bral hul, presto ze jsem tama jel krokem a byl jsem v pravu.

                    0 0
                    • Volf  

                      Prostě pokud kápneě na vola, tak je to blbý. Je ale naprosto zbytečný, alespoň podle mýho tyto situace vyhrocovat. Já osobněse cítím fyzicky i intelektem na takový úrovni, kdy i nadávku přecházím mlčením. To ho možná naštve víc, než pokud se s ním hádáš.

                      0 0
                      • Honza z H  

                        Jsem taky cyklista, ale razím zásadu, chodec zastaví na cca metru, takže jsem-li na chodníku a je tam pár lidí, případně vjezd z domu, kudy může vyběhnout dítě, musím jet tak, abych i já mohl zastavit na metru. Kolem mého vjezdu se puber?áci prohání jak na závodišti, zatím to odnesl jen jeden na blatníku (a to 2× troubím, jinak skončil na skle). Děcka učím vycházet tak, že vypadají jak špióni a i tak se dost bojím. Nejhorší je, že nejrychleji jezdí takoví, co ani pořádně jezdit neumí.

                        0 0
    • Tomcat  

      Tohle je normální. Záleží jak se zachová. Pokud má nějaký připomínky tak je seřvu ( i sprostě ). Uhodil? No nikdy neříkej nikdy.

      0 0
    • jezevec  

      Nekazen a tupost chodců nezná mezí. Prikladem je Stromovka v Praze, kde je jasne vyznacený pruh pro kola a druhy pro chodce. Samozrejme ze vetsina chodcu, matek s kocarky jde v pruhu pro kola. Na Vase zazvonení se jeste zlobi a strasne diví. Mozna by mestska policie s tim mohla neco delat. Tyto a podobne pripady mne dohnali ke koupi zvonku zn. Zefal. Je cerny, plastový, docela nenapadny a funguje, takze designove muj Trek zas tak neutrpel. Jina vec je ze spousta lidi je proste lina uhnout i kdyz zvonite. Popojít 1 metr, nebo chvili podrzet psa je pro ne obrovska zatez.

      0 0
      • Daum  

        no nevim… ja mam docela dobry zkusenosti – teda v terenu, kde jedu a proti mne clovek treba s konem, se psem apod., tak zatim vzdycky zastavil a uhnul ke strane, az me to prekvapilo( doufam, ze nevypadam nejak… odpudive :)). Tak podekuju a jedu. Ve meste je to horsi,…

        0 0
      • enjoy  

        ta stromovka atd. no co,aspon si clovek trosku zaslalomuje,neni problem a nuda taky ne.kdyz ty lidi neumeji cist cedule a napisy pod nohama tak je mi srdecne jedno jestli se chudinky nahodou neleknou.ale neohrozuju je proboha,to opravdu ne.

        0 0
        • McBlacky  

          jen toho nech, kdo jezdí 40 a víc na peší zóně :-)

          0 0
        • fousac  

          hlavne ze ty se tema cedulema ridis… a nejen ve stromovce… :)))

          0 0
          • enjoy  

            no pockej:-),kde jsou stezky pro cyklisty tam jedu.kde nejsou,tam jedu jak je mi libo.

            0 0
    • sedlis  

      Chodnik je od slova chodit. Takze kdyz jedu na kole po chodniku, tak se chodcum vyhybam tak, aby me uhybat sami nemuseli.
      Jina situace je na silnici. Opravdu nektere chovani nekterych chodcu vuci ciklistum je az arogantni. Nemaji zadnej respekt. Kdyz se k nim blizi 40km rychlosti auto nebo masina tak se chovaji zcela jinak. Muj bejvalej ucitel ze skoly srazil na silnici babku a zabil ji. To uz ale neni sranda…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.