• Otaku

    http://lidovky.centrum.cz/…clanek.phtml?…

    IMHO sotva, ale bylo by to bezva

    0 0
    • MARIN  

      …a neblizi se jen nejake volby?

      0 0
      • RomanH  

        Kez by :o) Ale vypada to zase na toho prasopsa :o(

        0 0
        • vlty  

          já myslím, že si jenom vypláchl hubu…

          0 0
        • cesar  

          to tady v Teplicich nehrozi. Tady nam ten dementni starosta (skrcek s bradavici a modrym ptakem na hrudi) neustale za nase prachy stavi naky priblbly kasny a fontany. Az mu dojde misto pro fontany, tak se po 3 opravi radnice, az bude opravena, tak zas opravime namesti (taky po treti) no a pak, snad… Cyklostezka je tu jen jedna a to v laznich :)) ma cca 200 metru. Pak prijedete do druhe casti lazni, a tam uz je (svete div se) zakaz vjezdu. Na tohle mesto nepomuze ani Simonovsky.

          0 0
          • RomanH  

            Komunalni volby jsou uplne o necem jinym nez o strane a politickem smeru – to jsem uz nastesti po x letech taky pochopil.

            0 0
          • MARIN  

            Na tu „cyklostezku“ v laznich jsem cumel a hlavne pak na ten zakaz vjezdu. Asi se proste jen nekomu zdala ta cesta siroka tak tam udelali pruh pro kola a v kolonce si mohli odskrtnout policko u cyklostezky. Jinak napadlo me ze by ji meli jako prvni udelat na useku TP-Oldrichov(Barbora) asi nejuzivanejsi silnice cyklisty a bruslari

            0 0
    • Man  

      teda toho Vasho ministra Vam ticho zavidim. len ci mu sekretarka nepomiesala prejavy…:-)))

      0 0
    • rasto  

      no, uprimne, nedovedu si v Praze predstavit cyklostezky. leda ze by zacali ukrajovat ze silnic :-) nicmene, konecne to nekoho ve vlade napadlo ;-)

      0 0
      • cesar  

        nápad neni fsechno :)

        0 0
      • Jogador  

        Jo, třeba uberem jeden pruh na magistrále a ten bude sloužit jen cyklistům :) Mě by se to líbilo:)

        0 0
        • RomanH  

          Ty asi nejezdis pracovne autem, ze ?

          0 0
          • Jogador  

            ne:) Studuju v Dejvicich a bydlim na hajich, moh bych tam jezdit na kole a netrvalo by mi to hodinu jako MHD. Ale kdyby lidi začali jezdit na kole,tak by se zmenšil provoz a do těch dvou zbilých pruhů by se vešli:)

            0 0
          • blue  

            kdyby autem (i pracovne) jezdili opravdu jen ti, co musi… ale skoda mluvit ve state linejch zadku, kde jezdi kazdej autem sam za roh pro rohliky… osobne sleduju s nadsenim neustale se zhorsujici dopravni situaci v praze a nastvany ridice v zacpach a tesim se, az jednou zkolabuje totalne

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Dneska jsem si v kolone zprijemnil 18 minutovou cestu do prace o 30 minutove cekani :( No, ale uznej pocasi na kolo rano nebylo. Navic bych o te bouracce musel vedet predem a jet jinou, delsi trasu. Jinac bych skoncil v stejne zacpe, ale kolmo.

              0 0
              • Žanek  

                Když skončíš v zácpě na kole ještě neznamená, že tam musíš stát a čekat ;o))

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Kdyz je to treba na cyklostezce :)) No stejne by to nebylo prijemnejsi nez sedet v aute :)

                  0 0
            • RUMcajs  

              Tak tak, moje řeč. Jsem z Ul, ale jak se v zimě ochladí a přestanou jezdit starý škodovky, hnedle je líp :-)

              0 0
    • jecnak  

      Svetle zitrky nas cekaji asi tak, jako nastalo to obrovske zdrazeni kol po vstupu do EU.

      0 0
    • kankrlicek  

      Jsem z Pardubic a ty se pyšní velmi hustou sítí cyklostezek :) Když jsem nucen (ze zákona :() použít cyklostezku, tak se cítím výrazně šikanován. Příklad: Souběžně s hlavní jsou stezky po obou stranách silnice, ale nejsou součástí vozovky. Tudíž při přejíždění vedlejší silnice jsem povinen zastavit, zkontrolovat všechny 4 směry (i dozadu) a poté vyrazit k další křižovatce po cca 150 metrech. A aby to nebylo tak jednoduché, tak pruh pro cyklisty je vždy vyznačen na stezce (stezka je pro chodce i cyklisty) vždy vedena VLEVO. Tudíž veškeré návyky z předjíždění jdou stranou. Stezka, která vede od nikud nikam, je asi v ČR klasikou a u nás jich je taky dost. Líbilo by se mi, kdyby zákonádárce uzákonil, že stezku pro cyklisty MOHU použít nikoliv, že musím.

      0 0
      • Brouk_Pytlik  

        No zrovna tam u vás třeba ze směru od Bohdanče je taky podél silnice cyklostezka. Na silnici je dost hustej provoz. Myslim, že je v zájmu cyklistů, aby silnici nepoužívali a jeli po stezce. Protože ale benevolence v zákonech nedělá dobrotu, tak je to prostě nařízeno značkou. Závoďák to musí ten kousek holt přečkat.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.