• Melnicak

    Zdravim všechny. Nosíte ty žlutý kroužky Live Strong?

    0 0
    • Pekáček  

      Já ho teda nemám, ale pobavil mě vyděšenej výraz kolegy, když se dozvěděl, že guma puchří a tím pádem to chce mazat glycerínem. Kde ho prej sežene, ten glycerín :o)

      0 0
    • Meesha  

      Ja jo. Dneska sem byl na zavodech v Malikove a mel ho tam tak kazdej druhej. Na Olympiade to ma taky dost lidi.

      0 0
    • Thorn  

      ja tiez – na slovensku som ho na nikom inom este nevidel. inak to nie je guma, ale silikon, takze to „nezpuchri“.

      0 0
    • lubomir  

      Nevíte kde ho ještě sehnat ?

      0 0
      • jimmy63  

        já sem někde četl,že se to prodávalo akorá při tour a hned to bylo vyprodaný..taky bych se chtěl zeptat,kde se to dá sehnat v plzni..??

        0 0
    • caker  

      očem toje vlastně řeč?a k čemu sou ty kroužky jako dobrý?

      0 0
      • jimmy63  

        tobě je teoreticky k ničemu-ale tim,že si ho koupíš přispěješ cca 50 kč na léčení rakovyny(výzkum)­..je to žlutej gumovej kroužek na ruku a nosí to jen vrcholoví sportovci:))))))

        0 0
        • Air  

          ale no tak… co te teda je? taky nevim wocogou…

          0 0
            • jimmy63  

              kde ste to prve kupovali vy,co to máte??to se dá(dalo) koupit někde ve sportu v NIKE nebo tak někde??

              0 0
              • Air  

                v tom pripade nevim, proc by to bylo cakerovi k nicemu… to si snad muze koupit kazdej a vyjadruje tim svuj postoj k tomuto problemu ne? Stejne jako ty zluty kvetiny a bily pastelky a dalsi veci co se prodavaji pri ruznych akcich…

                0 0
                • jimmy63  

                  SORRY-já to špatně napsal-já myslel jako že to nepřináší žádnej užitek-Cakere promiň:)no,je to něco na způsob žlutejch kytiček,jak napsal air..

                  0 0
              • Lahváč  

                koupil jsem to v nike v praze v pasazi kde je kino svetozor

                0 0
              • RomanP  

                Já to koupil na Václaváku, když jel Armstrong. Byla o to skoro rvačka a holky co to prodávali byly davem donucený to sundat z vlastních rukou :-) Měli jenom jednu velikost a tak můj těsnější šel na sedlovku.

                0 0
        • Lensik  

          Jak jsem to pochopil, tak je ten prispevek na rekonvalescenci pro vylecene z rakoviny a navrat do normalniho zivota, ale v USA

          0 0
    • mosquito  

      tak ted nevim jestli ty krouzky brat opravdu jako prispevek na rakovinu nebo jako reklamu na Armstrongovy uspechy :o/ navic se teda o tom nikde moc nepise, coz podle me samo o sobe mluvi za to mozna neni az tak moc dar ale spis mozna tiche sponzorstvi … ale opravdu nevim

      0 0
      • jimmy63  

        podle mě armstrong nepotřebuje žádný takovýhle milodary-sponzorství..když se koukneš na cem jezdí,jakou má výbavu atd.tak podle mě bude mít i slušnej plat a nebude si přivydělávat timhle..

        0 0
      • Meesha  

        To asi fakt ne. Na obalu je napsany, ze cela castka jde na jeho nadaci – vyzkum rakoviny. Precti si jeho knizky a uvidis…

        0 0
        • jimmy63  

          ono je to dokonce v nějakym futrále??kolik to stojí??

          0 0
          • Meesha  

            Je to v pytliku. Zakladni cena je 1Euro – v CR 30Kc. Kdyz chces muzes dat vic. Treba Spartani za nej dali kazdej 30.000Kc… :-)

            0 0
            • jimmy63  

              díky bohu,že nejsem spar?an:))

              0 0
              • RomanP  

                No spíš díky bohu, že takový spar?ani jsou!

                0 0
                • jimmy63  

                  i tak se to dá říct..jenže kdybys měl tolik sponzorů.který by ti na to dali,tak proč ne!?

                  0 0
                  • RomanP  

                    Jasně, to máš pravdu, ale je v podstatě jedno, jestli podojili sponzora a nebo svojí peněženku, když to jde na takovouhle věc.

                    0 0
                    • Meesha  

                      Ve Velu pisou, ze se prodalo 8,8 milionu naramku. Puvodne jich bylo jen milion a pak Nike nechala udelat este pet milionu a ani to nestacilo. Kdyz vezmes, ze kazdej za nej da minimalne 1 USD,1 Eu nebo 30Kc a vic, tak to uz sou slusny penize, ktery uz dokazou pomoct.

                      0 0
                      • RomanP  

                        No jak řikám, na tom Václaváku šli na dračku. Koupili jsme si je navzájem a pak jsme u doprodanýho stánku nechali první ženský na kterou nezbyl za těch 30kč a přiběh tam chlap a jako na dražbě křiknul, že dá kilo, ale kvůli tomu jsme ho nekupovali.

                        0 0
                        • Meesha  

                          Ja je kupoval v Nike hned prvni den, co je dostali a meli na papirku napsany pocty kolik jich prodali a bylo tam samy 3×,5×,2×,1×,5× atd. Ja vzal radsi 4. Zbyl mi jeden…

                          0 0
                        • jimmy63  

                          a da se to ještě teďka sehnat,nebo myslíte že už ne??

                          0 0
                          • Meesha  

                            Mozna na tech strankach ty nadace. Ale nevim, kolik budou chtit za postovny a jestli este vubec budou… Zkus nejaky mistni bikeshopy. Ja sem ho videl v jednom bikeshopu v Jindrichove Hradci.

                            0 0
                          • RomanP  

                            Tak to fakt nevim, já ho mam na kole asi měsíc od těch závodů. Stánky určitě zmizeli a tak bych zkusil asi někde nike.

                            0 0
                          • Meesha  

                            Ted me napadlo, ze sem nekde videl seznam tech shopu, kde je meli mit. Zkusim to nekde najit.

                            0 0
                          • blue  

                            v priloze vela o tdf psali, ze se prodalo pres 8 milionu a stejne se na spoustu lidi nedostalo a akce je ukoncena, takze snad jedine, ze nekdo nakoupil do zasoby, jinak mas asi uz smulu

                            0 0
      • Thorn  

        zase taka mala antiamericka paranoja, ze?

        „100% of the collected funds go to LAF programme and grants in France“

        LAF = Lance Armstrong Foundation

        0 0
    • wroum  

      ne ne a ne a nikdo me k tomu nedonuti. nerikam ze ta akce je spatna, ale i kdybych si to koupil (nekoupil a nekoupim) nosit to nikdy nebudu. Jedna vec je dat ty penize a druha vec je davat na obdiv jaky sem humanista. Jinak mam averzi jak k tdf tak k armstrongovi a jeho zlutejm paskum.

      0 0
      • blue  

        trochu extremni, az bych rekl skoro nenavistnej nazor, ale budiz… taky ho mam, i kdyz nenosim, a i kdyz mi nemusi bejt LA sympatickej, tak nevidim duvod, proc tu nadaci triceti korunama nepodporit

        0 0
        • wroum  

          jde o to, ze 1) neverim ze tech 30kc se skutecne dostane tam kam ma – nerikam ze je to podvod, ale ta kampan taky neco stoji. 2) prispivam do nadace Terezy Maxove pravidelne (nemusim za to mit zadny obojek) a prispivam na psi utulek. 3) nemam ani trochu rad USA a jakakoliv akce kterou zastituje american nebo americka spolecnost me nikdy nedonuti jim dat æokoliv – ja totiz rozlisuju komu ty penize chci dat (detem, zviratum) a ne ze je dam nejaky nadaci jenom proto ze ji zastituje LA (a nikdo se pravdepodobne ani nedozvi na co konkretne byly ty penize pouzity)

          0 0
          • blue  

            neni to trochu moc zbytecna paranoia a nenavist? :-)

            0 0
            • wroum  

              mozna – ale ja proste radsi dam penize nekomu kdo to pouzije v CR. a na dlouhodobejsi projekty. kdyby LA nevyhral TDF asi by ani nikoho nenapadlo prodavat zluty obojky, protoze by si je nikdo nekoupil. je to jednorazova kampan postavena na uspechu jedince – to mi vadi

              0 0
              • blue  

                ano, kdyby nevyhral, nikoho by to nenapdlo, to je jasny a logicky, ale prave diky tomu uspechu jedonce, a hlavne diky tomu, cim prosel, tu podporu dokaze ty nadaci zajistit docela slusnou… nejsem si jistej, jestli ta nadace funguje mezinarodne (rekl bych, ze jo), ale rozhodne si nemyslim, ze je min zbytecna, nez nadace TM

                0 0
                • wroum  

                  aha – takze penize na vyvoj leku proti rakovnie jsou potrebnejsi nez treba penize na to aby nemocne deti (treba i tou rakovinou) mohly dustojne fungovat v lidskych podminkach?

                  zatimco leciva (i proti rakovne) jsou jeden z nejvetsich bussinesu na tehle planete a bez problemu si na sebe dokazi vydelat (a nekdo je este dotuje obojkama), tak ty nemocny deti si nevydelaj ani prd. nadace TM pouziva penize na KONKRETNI pripady! proto ji dam penize radsi.

                  0 0
                  • RomanH  

                    V leccem mas pravdu, ale nechtel bych hodnotit, co je dulezitejsi. Ono kdyby se podarilo odstranit pricinu, nebyly by nasledky. Jinak opravdu nevidim duvod, proc ukazovat na odiv to, ze jsem nekde prispel – snad jen by to v euforii mohlo strhnout dalsi lidi.

                    0 0
                    • wroum  

                      v dnesnim zivotnim prostredi nelze priciny rakoviny odstranit – pouze omezit (do jake miry nedokaze nikdo rict)

                      0 0
                      • RomanH  

                        A ty jsi vedec / biolog, ze Ti je to tak jasny ? Drive si lide taky mysleli, ze se spousta nemoci neda vylecit. Pravdou ale je, ze priroda si vzdy najde dalsi zpusob, jak to zde vycistit.

                        0 0
                        • wroum  

                          bohuzel me rakovina musela v minulosti zajimat. zjistil jsem si o tom mnoho informaci. s tou prirodou mas pravdu – nemuzeme byt nes,rtelny a prezije jen ten nejsilnejsi

                          0 0
                  • blue  

                    prekrucujes… nerekl sem, ze to je potrebnejsi, rekl sem, ze to enni urcite min potrebny, nez nadace TM, to je rozdil, nemyslis?

                    0 0
              • Pá-dlista1  

                Zatimco nadace Terezy Maxove je zalozena na uspechu kolektivu maskeru? :)

                0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
          • náčelník  

            Kontrolní otázka, soudruzi – kdepak by dnes byli fašisti a komunisti bez akcí zaštítěných USA ?

            0 0
            • jimmy63  

              fašisti i komunisti by vymřeli,stal by se z nich ohroženej druh a bylo by to tak jedině dobře!!nikoho by pak neprudili holohlavý prasata!!

              0 0
      • duffy2  

        To, že máš averzi k TdF a LA tady nikoho nezajímá a o tomhle taky tato diskuse není!!A to, že LA jezdí na kole a ostatní na něm rýžují prachy máš odkuď?? Ja jsem četl dvě jeho knížky a vzhledem k tomu co dokázal, si myslím, že to může s pomocí nemocným myslet vážně(málem zemřel a teď ze sebe bude dělat rakovinového hrdinu???). A že nemáš rád amíky je opět čistě tvoje věc. Tenhle-podle tebe-arogantní LA těmi-podle tebe-debilními náramky přinesl nemocným dětem něco přes 8 milionu eur!!!A je mi uplně jedno jestli je to amík nebo róm!!

        0 0
        • Pekáček  

          Wroum to asi myslel tak, že je z toho velikej hit, že lidi to musí mít na image a je jim to jinak celkem fuk kam ty peníze půjdou. Ale je dobře, že to pomáhá nemocným, to nepopírám.

          0 0
    • MARIN  

      Nenosim. Od podobnych prispevkovych akci jsem byl dost odrazenej za minuliho rezimu (tenkrat to vlastne byvalo povinne-prispevky pro rude bratry z Kambodze,hla­dovejici pratele z Afriky,atd.) Neverim ze vsechny vybrane penize jsou opravdu pouzite k ucelu za jakym byli vybrane.

      0 0
      • kpitti  

        Bohužel jsem to taky zažil a k akcím tohoto druhu mám záš?, ale myslím si, že se to nedá srovnávat. Za bolševika to bylo v podstatě povinné, pracovní sobota na rovníkovou Afriku a tečka. Právě ta dobrovolnost se mi líbí a protože to je podle mě na dobrou věc tak ho mám já a celá moje rodina, nosíme ho a musím říct, že se něj zajímá dost lidí, alespoň podle dotazů cože to je a proč a to je dobře. Každý může vždycky říct, je to na hov…o, nevím kam ty MOJE peníze příjdou, ale v podstata je někde jinde, chceš, nebo nechceš nikdo tě nenutí. Nemůžu hodnotit kam ty peníze opravdu dojdou, ale na daních platim nehorázně víc a kam ty prachy jdou se taky těžko dozvím.

        0 0
        • MARIN  

          Prave proto ze na danich platim nehorazne nevim proc bych mel prispivat na dalsi nepruhlednou vec. Kdyz uz bych si prisel k nejake vetsi castce (:asi me to ale nikdy nepotka) tak zajdu nekam do decaku, nemocnice apod. informuju se co je potreba a poridim to ale mam proste odpor k tomu nekam strkat penize a vubec nevedet na co.kdo a za jakym ucelem a jestli vubec jsou pak pouzity.

          0 0
          • náčelník  

            Přispívat charitě je dobrovolné, nikdo tě nenutí. to nemá s výší daní nic společného. S tou adresností tvého příspěvku může nastat jeden problém – např. o povodních se sešlo nejvíce pomoci v mediálně atraktivních obcích a ostatní, co se nedostali do televize tímto způsobem nedostali nic. Proto raději přispěji nadaci, která se postará o rovnoměrné rozdělení prostředků. Dnes není problém si sehnat informace a vybrat si schopnou a poctivou nadaci.

            0 0
    • TomK  

      Naprosto nepochybuji o smysluplnosti takovéto akce, ale ptám se, kolik z těch osmi miliónů lidí by si ten kroužek koupilo, kdyby za tím nestál LA ale prodávali by to obyč lidé někde na ulici, by? by to bylo za naprosto stejným účelem. Mě připadá smutné, když člověka domutí k nějaké solidaritě pouze nějaká známá osobnost, defakto jen tím, aby onen dárce mohl být IN a dávat to veřejně najevo. Když něco daruji, je to vždy nezjištně a je to určeno jen těm příjemcům, nikoliv pro mou image.

      0 0
    • tjuren  

      Ja si ho nekdy na zacatku cervence koupil taky, ale asi za tyden praskl. To ale nevadi ucelu ke kterymu mel slouzit. Napadlo me vsak, nakolik je ta nadace mezinarodni a nakolik je americka. Bylo by smutne, kdyby chudi evropanci prispivali na peci o nemocne rakovinou a jejich rodiny v bohate americe. Samozrejme ze vim ze rakovina boli stejne vsude na svete, ale bohuzel i tento problem je o penezich. Nasi lidi rozhodne nedavaji mnoho penez do ruznych sbirek a nadaci. Nevim jestli je to chyba nebo ne. To je politicka otazka.

      0 0
    • rock  

      Copak jsem stěhovavý pták ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.