specialized konecne prozradil, jak zjistit vahu svych biku...

27 nepřečtených
  • panaczek

    How much does my bike weigh?

    Answer
    Thanks, for the question, How to find the approximate weight of your bike with a bathroom scale: Take a bathroom scale, placed on a hard, flat surface. Weigh yourself and record the weight. Take your bike in your hands and stand on the scale again then record the weight. Subtract your body weight (the smaller number) from the weight taken while holding the bike (larger number). The result is the approximate weight of your bike. Thanks, Specialized

    zdroj: FAQ na specialized.com

    0 0
    • Daf  

      Tak uz na to prisli i inzenyri od Specialized :)))

      0 0
    • Pá-dlista1  

      To snad ne. To je, ale jen na specialized.com , ze? Na specialized.cz to snad neni treba:)

      0 0
      • panaczek  

        ocenuju zejmena presny popis odecitani (mensi cislo od vetsiho), ale dotazeny to nemaj: zapomneli napsat, ze mezi jednotlivymi vazenimi nesmis nic jist…

        0 0
    • RomanH  

      To si delaji srandu, ne. To jim to snad nekdo hacknul a dal tam takovy for :o) Kurna, pro ne bych chtel programovat statistiky, mnam. Co neudela muska, udela tuzka.

      0 0
      • RomanH  

        No, i kdyz je to pro americany, ze… Do mikrovlne trouby nesmite davat kocku, psa… :o)

        0 0
        • blue  

          dulezity je, ze ty zvirata nesmej bejt zivy :-)

          0 0
          • kpitti  

            … by mohlo bejt zajímavý ten návod použít, zranit se u toho a pak zažalovat Spešl US. Mohly by bejt na penízky na nový pořádny kolo. :-)

            0 0
            • MARIN  

              …klidne bych si to nechal vykompenzovat nejakym EPICem na XTR :)

              0 0
    • Martin  

      a víš, kolik váží pes? :-)

      0 0
      • pitelboy  

        podle toho kolik sezral kocek ?!!!!

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Jak se to da zjistit pomoci mikrovlnky? Jak predejit zemetreseni pomoci ovcich mechyru? Nemas dukaz, ze zeme ma tvar bananu?

        0 0
      • Man  

        to je jednoduche: das psa na bike, zvazis, das bike na vahu, zvazis a potom odcitas vahu. pozor!!! mensie cislo od vacsieho!!! a mas vahu psa. :-)))

        0 0
        • Martin  

          Oook. máš bod:-)

          0 0
        • Pytlik  

          Chyba. To by musel pes umet stat na bajku. Tedy, chytnes psa do jedne ruky, do druhe ruky bajk a stoupnes na vahu. Pak pustis psa na zem, bajk drzis a zvazis se znova. Pak pustis kolo na zem a vazis se sam. Nasledne pro overeni vysledku vezmes psa a vazite se ve dvou. Cely postup je nutno alespon desetkrat opakovat pro vylouceni statisticke chyby. Z vysledku muzes dostat libovolne kombinace – ty+pes, ty+kolo,pes+ko­lo,pes sam, kolo samo, atd. :-)

          0 0
    • rejow  

      My máme váhu jenom do 120 :((((

      0 0
    • Martin  

      teď jsem se nad tím zamyslel a zjistil: že měse tento návod velmi hodí. Jezdím na kole již velmi dlouho a bohužel v nevědomosti, kolik můj bicykl váží. Teď to budu moct zodpovědně zjistit a předpokládám, že hned se mi bude jezdit podstatně lépe.

      Ještě bych si dovolil nabídnout malé zdokonalení této metody, pokud ji budete aplikovat v podobné domácnosti jako mám já.

      • koupelnovou váhu mívám většinou v koupelně ( to dá rozum, že jo). No jo, ale tam si nemůžu stoupnout na váhu s kolem v ruce, protože mám malou koupelnu. Zkusím tedy kolo rozebrat, uložit do vhodného vaku a potom už bych se měl na váhu vejít. Bystrý čtenář již jistě v tuto chvíli ví, že je nutné zvážit se nejprve i s prázdným vakem.
      • mrzí mne, že je to pouze přibližná hmotnost kola. Jelikož používám horské kolo v terénu zajímá mne, jak se na hmotnosti projeví nánosy bahna ( Znáte to. Když je prostě kolo celý ********). Tady bych asi potřeboval poradit. Během metody, kterou chci aplikovat na čisté kolo, bude určitě docházet k nezanedbatelným nepřesnostem, protože to bahno opadá už v okamžiku, kdy vlezu s kolem do výtahu. Další problém vidím v tom, že měření není možné opakovat víckrát a využít vhodné aproximace pro zpřesnění měření. Po první etapě měření to zjistí správcová a již v počátku další fáze měření za účelem zpřesnění měření pomocí vhodné aproximace mě dole u výtahu přetáhne hadrem a vyžene kolo umýt. Tím se samozřejmě do měření zanese nepřijatelná odchylka.
      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • PHiLiPZ  

      mam Authora, funguje to aj na nom? :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.