Je tu nekdo z Dobrise, Mnisku p. Brdy nebo okoli ??

62 nepřečtených
  • kaspy

    Je tu nekdo z Dobrise, Mnisku p. Brdy nebo okoli ? Pro pripadne bike sessions …

    0 0
    • vt  

      0 0
      • kaspy  

        No a bike nebo silnice?

        0 0
        • vt  

          Oboje. Radsi mam silnici, ale nikdo se mnou nechce jezdit :-) tak nakonec vzdycky najedu vic na mtb :-) Pres zimu moc nejezdim, pokud by se tu naslo nejaky uskupeni, tak se rad pridam, ale spis az tak po breznu nebo v pripade ultra tepleho pocasi :-) Ted este zkusim Brdsky 800ky viz www.klestenice.cz (kousek vedle Komarova) a snad udelame z Dobrise nejakou uzaviracku jako byl Dobrissky maratonek (http://iglu.cz/…s/index.html), jinak uz zadny bike plany letos nemam.

          0 0
    • SELMIRA  

      já taky! :o)

      0 0
    • Thidney  

      kolega kamberák, kolo má v kůlně a běhá po brdech maraton . Poznávací znamení – rád předbíhá bikery při uphillu. Jeho rekord na 42 km crosscountry běh po brdech – 3hod 50min – bez jídla a pití. je to maaagggooooorrrrr PS – má anaerobní práh na 185 tepech, na 135 tepech má laktát 0,7 – když mi ukázal laktátovou křivku zahodil jsem pulsmetr a šel se zresetovat

      0 0
      • McBlacky  

        ty voe to jsou hustý numera. Ještě mi řekni že má maximálku tak 195 a jdu se zastřelit… a nebo mi ani nepiš je mi to jasný… PS: nechce někdo levně Cube :-)

        0 0
        • Thidney  

          max 195 laktát 4,2 PS 35 let 2 děti, dost náročná práce a běhat začal loni na jaře, když překročil 90 kg při 170 výšce. Ten maaagggoooor běhá deně min. 20km

          0 0
          • McBlacky  

            System message: McBlacky logged out… user permanetly deleted

            0 0
            • Thidney  

              klid on je jen indián, kterej se narodil na špatný polokouli

              0 0
              • McBlacky  

                hlavně a? nezačne jezdit na kole… uplně mi letos stačil jeden týpek co dojel třetí na takovym malym XC a pak když jsem mu gratuloval tak řek, že na tom sedí letos podruhý, to se nedělá (zelenej egoista s RST gila, bacha na něj)…

                0 0
                • Thidney  

                  to znám, když předloni přijel na Boudečskou rokli Slávek Hokr, nasedl na Esku z 80tých let a skončil taky třetí, tak jsme ho též lehce zlinčovali, aby si příště tolik nedovoloval ;-))

                  0 0
                  • Thidney  

                    víš co já ti zítra zvednu sebevědomí – povím ti svou poslední smotku – ti kteří tu historku znaj tvrděj, že to funguje

                    0 0
                    • McBlacky  

                      beru, potřebuju se trochu pobavit před tou pražskou padesátkou, to zas bude ego o několik levelů níž…

                      0 0
    • RapMan  

      A z Pribrami tu je nekdo? Teda krome SacKomaku www.sackom.com … :)

      0 0
      • vt  

        Taky ja :-) … sem vlastne z Pb i Dobrise :-)

        0 0
        • SELMIRA  

          Hm. Já jsem z Brd. Dobřichovice, Mníšek, Dobříš, Příbram, Beroun, Hostomice, Hořovice i Kleštěnice…tam fšude já sem! :o) V Práglu taky, to se ví. No, ale původně jsem ze severu, takže sem i v Lovosicích, Litoměřicích a třeba i v Ústí (dyž mě Rumcajs pozve :o)). No a taky sem ze západu, takže sem i v Sokolově, Lokti, Karlových Varech… Tak tam já všude (občas) s bikem jsem. :o)))

          0 0
          • vt  

            no jo, ses lepsi :-)

            0 0
            • SELMIRA  

              no jo :o)) Bydlis na Dobrisi??? Nejeli jsme nekdy spolu? Treba nahodou?

              0 0
              • vt  

                Dobris puvodne, ted Pb a obcas Dobris. Na zadnou bikerku si nepamatuju :-) tak asi ne … ono ja do tech LovosicLitomeric moc nejezdim :-)

                0 0
                • SELMIRA  

                  No, tož já jsem z Mníšku, teď z Dobřichovic, ale občas jsem beykovala i s dobříšákama (Beran a spol.). Jo a z Příbrami…znáš Kalouse??

                  0 0
                  • vt  

                    Nevim kteryho Berana myslis … s Dobrisakama okolo Zdenka Berana jsem se ani nepokousel vyjizdet, oni jezdi moc rychle moc kratky trate :-) udajne trenujou na kratky triatlon, no a to mne nebavi, ja radsi jedu nekam dal. Taky jich vetsina nechce jezdit na silnicce a s takovejma se ja zasadne nebavim :-) … s Kalousem z Pb sem pred lety menil hry na C64, ale teda nevim jestli to je ten pravej. Mel bych snad znat i nejakyho jinyho ?

                    0 0
                    • SELMIRA  

                      No, Zdeňka i Jirku. Zajímalo by mě, co přidává Zdeňkova milá do svíčkovej, páč vždycky řikal, že mu to nepojede, bo je přecpanej po o., ale nakonec jel jako ďábel. Jsem si řikala, že bikovat s těmahle téměř o generaci (hehe) stařšíma pánama bude v pohodě, ale vlála jsem za nima jak hadr na holi. Nejhorší bylo, že oni to vždycky pak zapíchli Na Statku a já se musela eště plazit dom do Mníšku. Ufuf. Ale něco takovýho by mi zase prospělo. Škoda, že už nejezděj. Chocho, tak to se se mnou taky nebav. :o)) No, Kalouse já znám jen z Kleštěnice. Vim, že bydlí v Příbrami. A to je celý. Takže nevim, esli je to ten stejnej.

                      0 0
                      • vt  
                        1. co pridava to nevim, naposledy co jsem s nim mluvil, tak si stezoval, ze nema najeto a ze je tlustej :-) ale uz je to dyl.
                        2. oni normalne tak nezenou, to jen kdyz je tam nejaka zenska, tak se predvadeji
                        3. myslim, ze jezdeji porad, aspon J.Beran mi neco takoveho rikal, nez odjen do Nemecka ci kam
                        4. mne by taky neco takoveho prospelo, treba se tu do jara neco utvori, ale zatim to moc nevypada
                        5. s tou silnici nedelas dobre … ale takovych uz bylo a dneska lesteji v garazi Campu :-)
                        6. tenhle Kalous by typ sex,drogy a r&r … vlastne by mohl jezdit za SacKom :-)
                        0 0
                        • Vojtíšek  

                          No, tak to si trochu přepísk :-)) U nás se nepěstuje ani sex, ani drogy ani rockenrol… Ani jedno z toho se neslučuje se stanovama. VŸdy? se někdy přijeď ukázat až pojedem silniční stopadesátku někam na Sedlčansko, stačí si říct :-) Ale nepočítej s tím, že my bysme se před někým předváděli, my jezdíme stále to svoje. Na Králi byls, co?

                          0 0
                          • vt  

                            NJN :-) tak sorry :-) Na silnici se rad pridam, ale az pristi rok, ted uz budu zazimovanej. Krale uz nejezdim. Byl sem tam 5* z toho sem 4* zmrznul a kolena mam nez jedny, takze na to uz kaslu. V tom terminu je lepsi vyrazit na Sudety.

                            0 0
      • Mirdous  

        Jasne, ze tu je nekdo z Pribrami…zrovna premejslim, s kym bych moh zase zacit poradne trenovat na dalsi sezonu :-))

        0 0
        • vt  

          Tak musime pred sezonou tenhle thread obnovit, mozna se tu nakonec nekdo najde.

          0 0
          • RapMan  

            Ja bych urcite jezdil, jaky jsou vase oblibeny trasy?

            0 0
            • vt  

              Ja mam par takovejch ‚klasik‘ ktery musim aspon jednou objet, abych nebyl nervozni :-) … Letos sem parkrat jel s kolegou Revnice – Sumava a zpatky, nekolikrat taky pres Brdy na Skryje, Krivoklat, Roztoky, Kolednik, Stozec … to sem ted protahl az za Zvikovec, tam je to moc pekny a malej provoz … taky sme vzdycky na zacatku a konci sezony objizdeli Brdy od Horozvic k Plzni a pres Rozmytal zpatky, to jsem ale letos nejak nestihl. Na Mtb byla casta trasa pres Prostredni Lhotu k Besedny, ale tam ted zrusili KCT znacku, zarusta to tam a nekdo asi vlastni prijezdovou louku :-0 … skoda. Z Pb jezdim casto do ‚prostoru‘,ale moc se tam nevyznam.

              0 0
          • Mirdous  

            Ja uz beru tuhle sezonu pro me za skoncenou, takze zitrejsi svih je pro me vlastne uz treninkem na pristi :-)) Jen co dam dohromady bika (vymena retez – devitikolo – prostredni prevodnik), tak muzem vyrazit!

            0 0
            • vt  

              Ted preci musi nasledovat odpocinek po sezone :-) To je dulezita soucast treninku a nesmi byt zanedbana !

              0 0
              • Mirdous  

                covece ja ti mam pocit, jestli cela letosni sezona nebyla jeden dlouhej odpocinek…:-)

                0 0
              • Vojtíšek  

                Jestli nejni lepší jezdit pro radost než kvůli tréninku. To pak žádné sezóny nemusíš řešit. Maximálně tak roční období a řešit, jak se máš oblíct.

                0 0
    • vt  

      Kdyz ste tu vsici z tech Brd, nebyl ste nekdo tuhle: www.mtbike.cz/?

      0 0
      • SELMIRA  

        No, to jsme jako nebyli, páč jsme to bohužel nevěděli, což je jako škandál. :o)) Tak příště.

        0 0
        • vt  

          Priste to uz bude placeny, coz neni takova legrace :-) … no ted sem prozkoumal ten web a nejak se mi to prestava zdat :-( Jsou to prazaci a berou to dost vazne … sem myslel, jestli nevznika nejaky Dobrissky drtic a asi ne :-(

          0 0
          • SELMIRA  

            Hm. Aha. Budem platit pražounům za bajkovačku v našem lese? :o) Navíc jsou to stoupenci fuhrera Hajtry. Šmankote.

            0 0
            • vt  

              Ja bych klidne zaplatil, pokud by to bylo neco zajimavyho. Nicmene zatim to vypada, ze na muj vkus to budou moc velky ‚komedianti‘ :-) … Hajtra to je kdo ?

              0 0
              • SELMIRA  

                J. B. odjel do Belgie a tam chrti na silnic s belgickejma rafanama. :o) Ale paxe zase vratil a ted je mozna zase odjetej. Nevim. Z.B.zrusil jedinej kram, co mel na Dobrici smysl (hehe) a ted porad maka a maka a teda ja taky uz dlouho nemam zadny zpravy, treba uz zas jezdej. Kalouse moc neznam, ale troufam si odhadnout, ze ten popis docela sedi. :o)) Hajtru neznas? (Ja uz bohuzel skoro taky ne) Ale tak tos o dost prisel. :o))) On se slovy popsat neda. :o))))

                0 0
                • vt  

                  JB uz neni v Be, ale v De. Porad si stezuje jak nema cas a pod. Nez odjel, tak mi rikal, ze uz maratony a pod jezdit nebude, ze na to nema a ze je STAREJ, coz v jeho veku moc nechapu, ale budiz. ZB pry uz skoro nejezdi (rikal JH z DD, kde jsem ho v so potkal), kramek udajne funguje v so do 12:00 (mozna jen servis), to zruseni je skoda, ale ono je asi v okoli malo cyklistu na uziveni … a navic se da vsechno lip koupit na inetu. Jinak JH rikal, ze jezdeji, jak to nevim. Hajtru fakt neznam, skoda :-)

                  0 0
    • fousac  

      da se jeste praha povazovat za okoli mnisku??? :)

      tam do tech koncin taky docela casto vyrazime, ale od skalky dal uz tam moc trasy nezname… bysme uvitali pruvodce.. ;) nechci pomlouvat, ale selmira silne zklamala… :(

      0 0
      • vt  

        Od Skalky jed porad dal po cervene hrebenovce, na Stozec muzes po byvale hrebenovce – dnes zluta, muzes tak dojet pres Kuchynku az za Plesivec, dal je pekna zluta pres Ostry (trochu narocnejsi teren), na Felbabce pivo a zpatky vyjezd na hreben z Rejkovic nebo z Jincu (obe zelena) ke Komorsku. Mezi Ostrym a Dobrichovicema stoji vicemene vsechny KCT znacky za projeti … takze pruvodce nepotrebujes, staci mapa.

        0 0
        • McBlacky  

          porad nějaký dobrý náročnější sjezdík z Plešivce (nemusí to ale zase být tím sutovým polem :-) do Rejkovic, nebo někam tam. A přes tu Kuchynku se po značce dá v poho? Je tam nějaká chko nebo tak ne…

          0 0
          • vt  

            Tezko rict co je narocnejsi, mne delaji problemy i lehky sjezdy :-) v porovnani ze Sudetama, asi v Brdech zadny extra narocny sjezdy nejsou.

            Do Rejkovic se dostanes po zeleny, narocnost posud sam. Mozna je horsi sjezd na druhou stranu ke Lhotce, tak je dost kameni. Tezky usek byl na zluty do Bestina, ale predpredloni tam kaceli drivi a dost ho srovnali. Nejvetsi sklon je cervena Komorsko – Cenkov, ale je to mezi stromy, musi se jet pomalu. Technicka cast je Ostry – Budsky mlyn … ale to uz neni Plesivec :-) Z kopce je to taky na modry Baba – Hostomice.

            0 0
            • McBlacky  

              tu zelenou znám, jsem ji šel pěšky. Díky za typy, ještě letos se na to s klukama vrhnem. Jak psal Fous závěrečná velkolepá jízda… to zas bude

              0 0
          • vt  

            Jo pres Kuchynku se da v poho, je to ‚nejaka‘ oblast, ale kolem kamenum neublizis …

            0 0
        • SELMIRA  

          Yo. Ze Skalky na Plešivec už trefim. To zkus Fousáči, bude se Ti to líbit! Tu kořenofku po žlutej na Stožec smim! Ale trochu mi to drncá. To Tobě se to na tom fůloj pojede líp. Jo a schválně mi pak napiš, eslis vyjel až na Kuchyňku, přes ty šutráky.

          0 0
        • fousac  

          me napadlo, jestli treba nekde v oblasti hostomice-jince neznate nejaky neznaceny singletracky nebo sjezdiky dolukopcem… na brdech sou TZ docela vdecny, ale co kdyby nahodou.. ;)

          0 0
          • vt  

            Jedna zajimava cast je sjezd z cerveny hrebenovky cca v puli mezi Komorskem a asfaltkou Hostomice-Bukova. Je to zrusena modra smerem na Cenkov, ted bys to nasel podle zlutejch sipek, bo se tam loni jel jakysi maraton. Je to takovy technicky sjezdik, ktery konci pesinkou kolem potucku. I v dlouhejch vedrech je tam dost mokro.

            0 0
            • fousac  

              si to vsechno snad budu muset vytisknout.. ;)

              to by chtelo objednat na nejakej vikend super pocasi (aspon ne vitr, vodu a zimu) a udelat nejakou velkou a velkolepou „zaverecnou“ jizdu…

              0 0
        • SELMIRA  

          Cestou na Kuchyňku se můžete stavit taky na Studeném Vrchu. Je to sice trošku zajíždka, trošku do kopce (ale opravdu jen minimální) a je tam taková voztomilá rozhlednička! Zavřená, ale časem snad už bude i otevřená, pár nadšenců se o to myslim snaží. Zatim tam teda žádný výhledy nejsou, ale mně se to místo zdá interesantní. No a až tam bude něco jako hospoda…:o))

          0 0
          • vt  

            IMHO je rozhledna zarostla stromy, ne ? Takze rozhledy asi jen tak nebudou.

            0 0
          • fousac  

            kdyz uz tu ses, tak jeden off-topic dotaz… kuba povidal o nejaky off-road trase beroun-svaty jan.. a libor nasledne ze je tam prej supr sjezd.. mohla by si hodit nejakej presnejsi popis??? Ď..

            0 0
            • SELMIRA  

              šmankote, to já nevim, co mysleli. Určitě to znám, ale neumim to popsat. Cheche. Do Jána jsou samý dobrý sjezdy. Asi musíš v Berouně k nemocnici (Na kraji města :o)) no a potóm… ééééé…se raději zeptám. A dám vědět. :o))

              0 0
      • SELMIRA  

        Praha? To už je venkov. Hlavním městem Brd je Mníšek a Prágl je jeho satelit. :o)) Si kup GPS Fousáči. Já jezdim jaxe mi chce a kdy se mi chce a nehodlám se zatěžovat myšlénkami kam dojedu/nedojedu, když pojedu tudy/tamtudy. Chocho. Zatim jsem se vždycky domu nějak dostala.

        0 0
    • MCPisky  

      cau ja jsem z okoli dobrise a davam prednost spis lesnim cestam nez silnici, chci se zeptat nejezdi nekdo DH/FR zde v okoli cca 10–15km od dobrise?

      0 0
    • frdrx  

      Další tady.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.