• Jumo

    Napadlo ma ze sa vas opytam taku blbost. Mozno sa budete smiat ale… Ja si skoro vzdy pri zjazdne po terene zacnem v duchu spievat. Neviem preco, ale je to tak. Robite to aj vy? ak hej tak aku pesnicku? U mna to funguje nasledovne: Zjazd terenom so zakrutami – zacinam spievat moju oblubenu „…jo tresne zrali, sladky tresne zrali..“ prva zakruta „…zrovna trsne zrali a jak to bylo dal..“ druha zakruta „…tam jak je ta skala…“ atd.

    0 0
    • dedek55  

      o)) já divokýho billa..ale potichu..o)))

      0 0
      • Peslezedirou  

        No abych se přiznal já jsem na bajku jako super star a nebo spíš Karel Gott. Protože si zpívám docela pravidelně, ale určitě to není již nějaká trapná reprodukovaná hudba. Skládám si do rytmu svoje texty, samozřejmě pěji nahlas a tak se mnou moc lidí nechce jezdit. Přišel jsem na to, že když začínám mít nějakou krizi tak zpěv v kopci docela pomáhá. Momentálně u mě vede skladba „Hurdy Gurdy“ a za ní je skladba „Škeble, škeble“ a taky moje oblíbená „paci paci“. Ale jinak jsem celkem normální.....baj­ku zdar

        0 0
    • blue  

      dost casto mi do zpevu vubec neni :-)

      0 0
    • Otaku  

      kdyz jedu cestu s korenama tak si zacnu spivat: I Say We're Growing Every Day Getting Stronger In Every Way I'll Take You To A Place Where We Shall Find Our

      Roots Bloody Roots…

      0 0
      • Thorn  

        To by ma zaujimalo, ako to stihas udychat :-))

        0 0
      • dded  

        No to je presne vono! Sepultribe forever!

        0 0
      • zaxxx  

        zante pisnicku od Skworu – Sraz nas na kolena??? do kopce neni nic lepsiho…

        0 0
      • RomanH  

        No jo, Sepultura je jedna z mych nejoblibenejsich, jinak se mi jeste docela dobre jezdilo na Bathory :o) Nejcasteji si ale zpivam pri technickych vyjezdech „Po schodoch, po zvukoch“

        0 0
        • Darkson  

          Tommorow is a fine day to dieeeeeee! Bathory mám fakt rád, ale na biku pěju jinačí písně, co mě napadne…třeba Deicide:)

          0 0
    • wroum  

      internacionalu nebo pisen prace, casto neco co mi pres tyden uvizne v hlave z Radia 1

      0 0
    • Jumo  

      Som rad ze nie som sam cvok – uz som si to o sebe myslel, ale ze podobne postihnutych je viac :-)))) Len pokracujte v prispevkoch!!

      0 0
      • moody  

        Kamaráde, to jsou hrozný kraviny, co z člověka leze ve sjezdu, ale když je dlouhej a těžkej výjezd, tak se kolikrát přistihnu, že projedu ty největší sr..ky, který my za den uvíznou v hlavě a na bajku úplně automaticky naskočej. Někdy to přetluču MP3 přehrávačem, ale většinou je to peklo.A to si myslim, že mam docela dobrej vkus!!!

        0 0
    • radek z BF  

      Povětšinou nezpívatelné věci (Satriani, Vai, …) :-)

      0 0
      • fousac  

        to bych moc rad slysel, jak si zpivas treba „Bad Horsie“ … :)

        0 0
    • Vincent  

      1970 od chinaski. Zpivam si jentak pro sebe a kdyz prestanu, tak mi to stejne zni v hlave :)

      0 0
    • hýbňoš  

      Na sračky, na sračky to je úleva, když já nejsem na sračky tak to nejsem já!!

      0 0
    • McBlacky  

      vždycky co mi zrovna zůstane v hlavě z odpoledního playlistu, ale jsou tam nějaký stálice od Groove armada, Massivů, Chumby atd

      dost jsem jednu dobu nemoh z hlavy vysypat Ka?ušu, to bylo peklo, už jsem fakt nechtěl a pořád to chtělo ven :-)

      0 0
      • rasto  

        ja si piskam. taky katusu. a taky sssr hymnu.

        0 0
      • sis  

        Taky si zpívám co mi zrovna zůstane v kebuli. Ale nejlíp je, když dojde na „prší, prší…“ to si pak připadám jako úúplný…:-)

        0 0
    • Thidney  

      po návratu z dovolený 2500km za volantem s jedním dětským cd a zaplým repeat mi v hlavě jedou songy – klokani, klokani/ nejlepší jsou skokani/ ve výskoku klokan dnes/ skáče líp než pes/ přes oves/ oh yes Jak/ může jak/ plavati znak/ jen tak/ když jak je jen chlupatá kráva

      0 0
      • Staenly  

        Ty jo, to sou slusny odrhovacky…:) Ja si zpivam porad – je to perfektni kdyz chcu nekomu ujet, nikdo totiz nema odvahu ani dost sil na to aby me poslouchal tak radeji kazdej pribrzdi…:) A repertoar mam sirokej, zpivam podle toho kde jedu…Mnaga, Kabat, Divokej Bill, Landa, Limp Bizkit…

        0 0
    • Pekáček  

      Většinou se mi v hlavě přehrává to, co jsem poslouchal ráno před vyjetím. A poslouchám Bacha. Je tady někdo podobně postiženej? :o)

      0 0
      • Pepazdepa  

        notuji si 9vátou nebo skládám 10sátou..

        0 0
        • cabbage  

          kdyz vedu kolo do kopce tak si v duchu zpivam pochodem v chod, páry těžkejch bot…

          0 0
        • Pekáček  

          To už je romantizmus, to je moc moderní, já jsem na barokní muziku! Viz třeba www.virtuallybaroque.com/track141.htm kliknout na ten symbol sluchátek. Příjemnej poslech!

          0 0
          • Pepazdepa  

            ..a tak díky baroku, Pekáčkoj je do kroku..

            0 0
            • McBlacky  

              koukám že mozek se zapařuje i pod šátkem :-)

              0 0
              • Pekáček  

                Já šátky nevozím! :o)

                0 0
                • McBlacky  

                  to bylo přece na Pepíčka a jeho rádoby verš, on tady vždycky prudí že se pod helmou paří mozek :-) ten poslech jsem vydržel asi 3 minuty víc to nešlo, na to bych jezdit nemoh :-(

                  0 0
                  • Pekáček  

                    Já na to nejezdím, já to poslouchám :o) No Bach není jen o jedný skladbě, ale lidi se mi kvůli muzice posmívaj už od základní školy, mě to neva :o)

                    0 0
                    • Thidney  

                      klasiku mám vcelku rád, bych jinak nevydržel s manželkou ;-)) Radši ale třeba kronos qartet jejich verze hendrixe nebo elvis is everywhere…hlavně ne operu

                      0 0
      • cholis  

        Ja jo, casto dojde na Mozartovu Malou nocni hudbu. Je to pekne do rytmu, stacim to vyzpivat. Bach je na me pomalej, chce to vetsi odvaz a klasicismus je obecne moje parketa. Jinak Landa, Moby, Kosheen, …

        0 0
        • Pekáček  

          Bach má š?ávu když ho hraje Gardiner, Koopman, Levine, Goodman, Pinnock a tak. Fakt jsou tam rozdíly v instrumentaci jako prase. Obecně platí, že kvalita se platí. Kdepák klasika za pár kaček.

          0 0
          • cholis  

            Klasiku za par kacek si zpivam jen na kole – opravdova si to nezaslouzi. Ale Mozart neni za par kacek, baroko je na me proste moc monumentalni a ztracim se v nem (v hudbe). Ale to neni forum o klasicke hudbe, ze ne?:) Jinak musim uznat, ze mas naposlouchano. Musi byt radost se s tebou o hudbe bavit, ja jsem s tim doma exot:)

            0 0
      • Vojtíšek  

        Já, ale spíš romantismus. Bacha jen okrajově

        0 0
        • Vojtíšek  

          Dnes zrovna ústřední melodie z večerníčku Edudant a Francimor od Hapky (mimo jiné již dávno zazněla v seriálu Sága Nováků, či jak se to jmenovalo – nedávno reprízovala Prima)

          0 0
      • Daum  

        Bach je dokonalej… Houslovy koncerty, jojo…

        0 0
      • SELMIRA  

        No tak Bach mi na biku občas v hlavě hraje taky! (Ale to Ty víš.) Mně se za to nikdy nikdo nesmál a kdyby jo, tak bych se smála já jemu. P.S. Kde máš Bártu?!

        A jinač všelico. Kromě country, popu a dechovky. Vždycky mi něco vytane, jen krátkej kousek a pak to jede furt dokola, do rytmu.

        0 0
    • fousac  

      vítej hranatý bráško, vítej hranatý bráško…

      (tak a ted sem nakazil i vas.. )

      0 0
    • Vrci  

      tytulní písničku z „Obušku z pitle ven“

      Já, s píšničkou jdu jako ptáček …

      0 0
      • Vrci  

        Ježiš, co jsem to nasal pytle

        0 0
      • Pekáček  

        To druhý mi zazpíval kámoš Ondra Ptáček z Dobrušky když mě předjížděl na Sudetech.

        0 0
        • Axazel  

          Copak Ptáček to je ptáček :) Zrovna když jsem dorazil do Srbský tak tam hrály:máš to už za sebou. A to jsem si zpíval až do Teplic!

          0 0
    • TinkTink  

      Ja si sem tam sam v duchu zarvu „kamikadzeeee­e“…nebo tak neco :o))))

      0 0
      • Thidney  

        brácha minule na mě řval roztrhnu ti kušnu hákem…pak spad' (zakousl se do větve, před kterou se nestihl ohnout) a má něco s čelistí…

        0 0
    • enjoy  

      kdyz uz neco tak je to vetsinou nekde mezi lidma a to si tak vduchu zpivam uhneté volové…

      0 0
    • RapMan  

      Vetsinou se mi v hlave honi nejakej refren od RATM, KoRn, Cypress Hill, The.Switch, to kdyz jedu z kopce v terenu. Do kopce sotva dycham, tak ani do mozku moc krve nejde tak se tam moc toho neobjevi.

      0 0
    • Stax  

      Do toho najdlsieho kopca na Sela maratone som si spieval „Just keep swimming, just keep swimming, just keeeeeeep swiiiiiiming“. som asi nemal pozerat Nema nedavno pred zavodom :))

      0 0
    • peetrys  

      Kaskadér, kaskadér skočil do čiernych dier…:o)

      0 0
    • preacher  

      „zpívám“ většiou nějakej refrén co mi utkví v hlavě z rádia. Ale když mám krizi, tak začnu počítat…a počítám a počítám, někdy až do cíle.....

      0 0
    • Daf  

      No jo taky si zpivam. Vetsinou je to hudba kterou nesnasim a zrovna ji slysel v radiu. Prima jsou i reklamy nebo znelky k televiznim serialum :))

      0 0
    • ddd - andy  

      Taky mi casto na jazyku neco utkveje (nejaka vodrhovacka) a paxe toho nemuzu zbavit a nejhorsi je kdyz me to chytne pod kopcem a ten kopec je dlouhej… :-) Jinak co sem slysel, tak treba Gaspi pri sjezdu dela motorku – coz je pro prihlizejici docela sranda kdyz kolem nich prolitne a ozyva se heen, heeeeen… :-))

      0 0
    • Eila  

      divokyho billa a vzdycky zacnu pri vyjezdu kdyz se nudim:)

      0 0
    • náčelník  

      Jak najedu na asfalt, tak začnu „Láďa jede autobusem …“

      0 0
    • Pebe  

      Já si zpívám Divokej Bill song Svatá pravda, hlavně ten závěr. Ukázka: http://mujweb.cz/…be/db-sv.mp3

      0 0
      • bajker  

        Při výjezdu- od Stromboly O hory o hory cítíš jejich vzdory.

        0 0
    • notakale  

      tez si nekdy zpivam, jsem silnicar, takze nekdy to uz fakt zacina byt po par hodinach nuda :) hlavne kdyz fouka, tak abych nenadaval nahlas si zpivam treba vej vetricku z dunaje :)

      0 0
    • Jenda  

      copak na kole ale na lyzich (teda sjezdovkach) si zpivam jak magor a dost nahlas. Nejhorsi je ze jsem si myslel ze to neni slyset (teda ja to pri jizde pres helmu neslysim:-) ale vono je a dost:-)

      0 0
    • cholis  

      Jeste je docela dobry mlit porad dokola „koruna dvacet, koruna dvacet, …“ Taky to drzi rytmus:)

      0 0
      • Jumo  

        No ani neviete aku ste mi urobili radost. Teraz viem, ze postihnutych je viac :-)) Mne sa tiez casto stava ze mi v hlave huci nejaka totalna blbost co som pocul v radiu a nemozem sa toho zbavit hoci sa to snazim prespievat niecim inym :-((

        0 0
    • dalimil  

      bicykl,je zdrojem zábavy, kde chceš tam sám se zastaví…

      0 0
    • tom@s  

      JSEM ŠLAPACÍ STROJ, MÁM PRÁVO JENOM ŠLAPAT, … a pořád dokola

      0 0
    • McBlacky  

      hodně populární je i hit "jeď ty svině… :-)

      0 0
      • Darkson  

        akorát to nesmíš zpívat, když jedeš s holkou. mohla by si to špatně vysvětlit :-)

        0 0
    • blue.sun  

      Chiii… většinou třeba takový jako „What if God was one of us“ nebo jiný náboženský:) A před sjezdama se pravidelně modlím.

      0 0
    • discover  

      niekedy to vsak dost j…e naladu,npriklad ako ked mi naposledy ostala v hlave ta hrozna homosexualna odrhovacka od OZONE…neslo sa toho zbavit nikomu to neprajem :))))

      poslednu nedelu sme sa dohodli s kamaratkou na bike,ale ona to pol hodku pred stretavkou zrusila,ze vraj pocula,ze ma byt hrozne skaredo a cely den ma prsat.nakoniec nebolo na oblohe ani mracku a bolo akurat teplucko a ona trucovala doma.vtedy mi islo stale hlavou „hromy hnevu podrimuji na severu podobny dubu jehoz…“ kto pozna root si mozno spomenie…

      0 0
    • jmanek  

      The end od Doors

      this is the end, beautiful friend this is the end, my only friend, the end of our elaborate plans, the end of everything that stands, the end no safety or surprise, the end i'll never look into your eyes, again

      0 0
      • McBlacky  

        to je hrozně slow na to se dá tak ležet vedle cesty a koukat do nebe… ikdyž to je přesně to co chci kolikrát udělat :-)

        0 0
    • davidak  

      Beatles, Led Zeppelin, Floydy a to, co mi přes den uvízne v hlavě.

      0 0
    • Daum  

      Dneska to byla Moje rec, ale protoze to bylo po Praze, tak jsem jenom piskal :)

      0 0
    • RUMcajs  

      Buď Tři sestry, nebo taky někdy „Já s písničkou jdu jako ptáček…“

      0 0
      • pegas  

        kdeeeeeeee domov muúuuuj,kdeeeeeee domov muuuuuuj.....a vono to nekdy sedi i do situace,kdy si rakam kde to vubec su…

        0 0
    • aku  

      Na kole jsem poznal co jsou zac komercni radia. Neposloucham to ani z donuceni ale jak zajdu do obchodu tak mi v te hlave neco uvizne a ja se toho pak na kole nemuzu ani za boha zbavit. Ale z vlastni vule mi to dobre jede na Dusted od Leftfield popr. Rising Son a Unfinished Sympathy od Massive Atack. A vcera jsem si na ceste na Radhost skandoval Crystal od New Order: Were like crystal heeeeyy, we break easy huuuu Im a poor man heeeeyy, if you leave me huuuu Im applauded heeeeyy, then forgotten It was summer heeeeyy, now it's autumn huuuu ...... :)

      0 0
    • Jogador  

      Celou včerejší padesátku jsem si zpíval Na Okoř je cesta:)

      0 0
      • Paja  

        Taky jsem si vzpomnel v sobotu na Meride, pulku trati mi v hlave znelo Del dievca od No name, nastesti…jinak bych se taky mohl zblaznit:)…treba bozsky Kaja :-))

        0 0
    • MARIN  

      taky jsem tim postizenej, dost casto si notuju neco co jsem zaslechl tesne pred odjezdem a nekdy to jsou takovy sr…y ze si rikam jakej jsem magor, ze si to vydrzim tak dlouho notovat :)

      jinak ale vetsinou je to Kabat,Divokej­Bill,Offspring a jeden cas jsem z palice nehohl vykourit Vysoky jalovec – dechovku normalne vubec neposloucham

      0 0
      • náčelník  

        „Vysoký jalovec“ kdysi nazpíval Fanánek se Sahulou. Tím by se to možná dalo vysvětlit :)

        0 0
    • x-mass  

      Treba v posledni dobe se mi hlavou hrozne honili Tatabojs. Ale pri sjezdu mi hlavou vetsinou zni ta sama pisnicka – nesmis spadnout, bacha koren, hele sutr, vzadu Ti to ujizdi, fuj, to mam ale stesti, pohodicka pohoda…

      0 0
    • Honzin  

      ja si casto zpivam pisnicky ze starych ceskych pohadek – ten jejich optimismus me vzdycky vzpruzi. posledne to bylo: sviti,sviti slunce nad hlavou (Honza malem kralem)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.