• Mamut

    Nevie niekto, v kt. casopise by sa dal zohnat kupon na zlavu na SportPrague?

    norm. vstupne je 120 to je dost vela a 15 rokov uz tiez nemam

    „zlevněné vstupné (slevové kupony z časopisů + děti do 15 let) 60,– Kč“

    Na klesajucu uroven mam svoj nazor, ale hlavne by som chcel polemiku o tom, kde sa da zohnat zlava a nie o urovni vystavy.

    0 0
    • Mlha  

      jeden slevovej kupon je v novem Velu

      0 0
      • Meesha  

        Kde? Mam ho pred sebou a asi sem slepej… Neni to nahodou s predplatnym?

        0 0
        • Pavlos  

          je to s prdplatnym

          0 0
          • Mlha  

            s predplatnym je volnasek, slevovej by mel byt ve vsech? nebo se pletu?

            0 0
          • Pavlos  

            sorac ale ma tam byt s predplatnym ale co vy me stejne ukamenujete:)

            0 0
            • Mlha  

              zajimavy, ja tam mel volnasek i slevovej kupon. A ze by predplatitelum tiskli jiny Velo? vlnasek byl vlozenej, slevovej kupon normalne natistenej

              0 0
        • Mlha  

          nee, nekde ke konci je tusim na pravej strance reklama na Sportprague no a z druhy strany ty stranky je ten slevovej kupon

          0 0
          • Meesha  

            Dík, reklamy sem si vsim, ale ten kousek na druhy strane dole sem uz nezaregistroval!

            0 0
        • bikemanx  

          Když máš předplatný tak to máš zadarmo. A v novém VELU je kupón na 50% slevu…

          0 0
    • enjoy  

      jsem dostal od sterby dva volnasky:-)

      0 0
    • admin  

      V poslednim velu je na strane 144 :)

      0 0
    • Mamut  

      Nechce sa nejaky mily prazak vyhodne zbavit volnaska? Najlepsie dvoch?

      0 0
    • Flier  

      Chlapi, takové věci je třeba řešit o něco dřív… mám dva VIP, ale do Prahy to nikomu nepovezu ;) a pošta už to nestihne… Tak to jen tak pro příště :)

      0 0
    • Yann  

      Byl jsem tam – pouzil jsem volnaska z Vela. Za 120,– Kc to myslim nestoji.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Mozna ani za 20,–

        0 0
        • Axazel  

          Zadarmo drahý. Rok od roku je to horší a horší. Líbyli se mi tři stánky. Štěrba, Kern a Bretton.

          0 0
          • Sirenna  

            Stanky hezky, ale nic tam nemaj. Nic pro me :) Nejlepsi byl stanek Norco. Aspon se tam clovek mohl svezt na poradnem kole :)

            0 0
            • Nego  

              Jen skoda ze to byl stanek 2×2 metry a bylo u nej asi 30 lidi, jinak dobry ;) Podarilo se mi zastihnout RB a Konu zrovna kdyz tam nebyli lidi ;) Zbytek vystavy stal za prd. Skoda.

              0 0
              • Gumicuk  

                Pokud bych to bral z hlediska ceny listku, tak za tech 120,– to stalo za prd, za tech sedesat se to uz celkem dalo. Nejvic mi tam uchvatili tri „veci“ Race bike CRX, Lamborghini a ta slecna ktera byla ve stanku Sigma sport, ta se mi libila ze vseho nejvic :-) Neznate ji nekdo?

                0 0
                • jakub  

                  s tema RBeckama souhlas sou fakt uplne bozi, zbitek nevim protoze sem tam nebyl sam…(-:

                  0 0
            • Radek Broz  

              Dost tendencni prispevek:o) Podle me za to jeste stala prezentace RB, Kony a Katmaru. Pak jsme se jeste zastavili u Gira a na nic dalsiho si nevzpominam. Jak ctu v prispevcich nize, bylo vsude dost narvano (my byli behem dnu pro obchodniky), coz asi taky nebylo moc prijemny. Nekonat se schuze poradatelu 4X zavodu, kvuli ktere jsem tam byl, letos bych tam asi nesel. Na druhou stranu clovek pokeca se znamejma, domluvili jsme se na poradani zajimavy akce na Hammertrailu a cestou z Jizniho mesta, pres ktere jsme jeli jsme misto na zapad vyrazili po dalnici na Brno (asijska metropole:o), takze zazitky docela dobry;-)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.