• Petrs

    Máte někdo nějaký zkušenosti? Zajímalo by mě jestli je nějaká lahev, kde vydrží aspoň trochu teplý pití.

    0 0
    • fíha  

      Mam nejaku Zefal, cierna, 0,5 a okolo 0st je po hodine caj taky nejaky, no, ne studeny, obcas dokonca mierne teply. Ak sa to da do batohu (alebo tak nieco) tak okolo 2hod to same.

      0 0
    • wroum  

      myslis termosku?

      jinak v camelu vydrzi dost dlouho. flasky sou minulost.

      0 0
      • Lister  

        Sohlas. Dají se koupit speciální zimní kejmly nebo koupit nejěký hodně malý, který narveš v pohodě pod bundu. Sice je to dražší, ale investice do termoláhve asi taky nebude nejmenší.

        0 0
    • Daf  

      Termolahev mam od Zefalu. Kdyz se do toho udela horkej caj tak se asi az tak po pul hodine se da pit a zhruba za dalsi dve hodiny je piti uplne ledove. Po dalsi hodine uz je dobre mit vypito, ponevadz uz je tam ledova trist :) Me ta pullitrovka akorat tak staci v mrazech na 100km svih po silnici.

      0 0
    • fousac  

      obcas v zime vozim zefal ThermX… vnitri vlozka hlinik, vnejsi plast.. navenek 1l, obsah ale jenom 0,5l… vzpominam si na situaci, –6st, jako napln byl varici caj, po hodine jizdy byla v normalni lahvi ledova trist, v termo byla stale vlazna tekutina.. takze nejaky rozdil tam prece jenom je.. protoze nejde zmacknout, tak se z ni blbe pije..

      na obalu byly grafy ubytku teploty, v realu to tak vcelku funguje, tak se skoc kouknout nekam do shopu…

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Paja  

      V zime (a taky na bezky) vozim v zadni kapse dresu (pod vetrovkou) 0,5l bidon (jeste neni tak tezke), kdyz je tam teplej caj, prijemne hreje do zad:) a podle toho co tu pisete vydrzi teply podstatne dyl nez v te termolahvi (do ktere se stejne vic nevejde).

      0 0
    • náčelník  

      Tohle lze nosit přímo na těle, takže obsah určitě nevychladne :) http://gesto.servery.cz/…hp/main.php3?…

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Siddha  

      Elite Keratherm, 0,5l celoplast s jakousi molitanovou vlozkou v igelitu. Zadnej zazrak ale urcite to teply vydrzi mnohem dyl jak obyc. bidon.

      0 0
      • Luka  

        Taky toto, ale proklamovane 3,5hodiny tepleho caje, to se fakt muze nazyvat zboznym pranim, po pulhodine uz chladne sakra rychle a pak uz to jde rychleji a rychleji (vyzkouseno v –10°C).

        0 0
    • rock  

      Nejobyčejnější Zefal plast – plast (tuším ThermX); při teplotách pod nulou (cca –5 / –10°C) po půl hodině nápoj teplý, po hodině pitný … pak už nic moc …

      0 0
      • CZiko  

        no… doma máme tescoma… nějakou nerez a tam když to otevřu za 24 hodin, tak kafe je pořád horké

        0 0
    • MartinXC  

      Napřed jsem se dal ukecat a koupil „termoláhev“ od Zefalu (zevnitř nějaký plast, zvenku hliník – chladlo to rychleji než v plastové flašce. Tak jsem si do staré 1l flašky vyrobil „termosku“ z 0,5l minerálkové flašky, omotané pár vrstvami tenké alumatky (alu + pěnovka). Z +80 cca po 2hod při –5st to bylo ještě vlažné (víc než 38st). Překvapení bylo s rezervoárem, který udržel z +60 při –5 na +35 taky cca 1,5hod (v batohu, omotáno svetrem). Opravdu použitelná na udržení teplého pití je jedině klasická termoska. Jen ten tvar moc nesedí do držáku. Slyžel jsem o izolačních pytlíčcích s folií, co maí udžet teplotu v řádu hodin, ale nikde jsem je nepotkal.

      0 0
      • kolombo  

        Tu termo Zefalku mám taky a moc nadšený nejsem. Na zimní použití si koupím malou kovovou termosku do batohu a bude o pití postaráno.

        0 0
      • Leo  

        Používám 0,5l nerez termosku a vozím ji v držáku na kole. Před zimní sezónou udělám vždy malou polstraci izolepou a drží jak ulitá.

        0 0
        • rock  

          To zní jako dobrý nápad. Vyrážím do obchodu (s košíkem na flašku v ruce) a uvidím, co najdu …

          0 0
    • Vrci  

      Vozim malý půllitrový termosky z nerezu. Na bězkách mi v nich pití vydrzí teplý tak 4 – 5 hodin a pitelny celej den (10 hod).
      Termosky jsem kupoval v makru viděl jsem je i v prodejnách Tescomy, ale nejsou to ty tescomácký ale nějaký no-name. Tescomy jsou moc tlustý do kosiku by se nevesly.

      0 0
    • pali  

      Obyčajnú plochú plastovú fľašu daj si ju do zadného vrecka termo bundy a rozhodne ti to vydrží dlhšie ako v termofľaši./ dá sa použi? flaša od saponátu na umyv. aj s tým uzáverom ako bidón /

      0 0
    • Eila  

      zefal ale je to nahouby jak to nejde zmacknout

      0 0
      • defenger  

        Mám košík na flašku 1,5l a termoska 1L, se do něj v pohodě vejde.

        0 0
        • Eila  

          nejde o to jestli se vejde, ale jak pijes tak tu flasku nezmacknes…

          0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.