• wraftler

    Zdar, ako je to s vami a s vyvojom vasej techniky? Za ako dlho od zaciatku jazdenia ste vedeli pedal kick pedal up 50cm bunyho 50cm sidehopa? W.

    0 0
    • Mamutt  

      No, já se naučil jen skákat přes překážky, to je jediné, co pro svoje ježdění potřebuji.. Rypák byl pod zemí často.. Ještě stále se tam občas znovu mrkne ;) Jo a trvalo to dlooouho. Záleží na tom, jak moc jezdíš, a jak často budeš něco nového zkoušet. Čím víc to bolí, tím to jde rychleji ;)

      0 0
      • wraftler  

        skákat přes překážky ake prekazky? akou technikou? s platformami alebo SPD pedalmi?

        0 0
        • Mamutt  

          Jezdím hobby XC a maraton, takže jen potřebuji přeskočit větve přes cestu, rigol napříč, rigol napodél, to? vše. Bunny, nášlapy. Na opičárny, které tě asi budou zajímat tu máme jiné experty ;)

          0 0
          • Jogador  

            Mě by zajímalo, jak se přeskakuje rigol napodél, napříč to je jasný, ale když voda vymele koryto přesně cestou, tudíž vznikne místo cesty rigol, tak já do něho vždy vjedu, jak ho mám přeskočit?:)

            0 0
            • pitelboy  

              musis se vic rozjet a pak vyskocis dal a vys """

              0 0
              • Jogador  

                Což, oto, víš ani nepotřebuji,ale ta dálka by mi dělala starosti, obzláš? kdyby to byl rigol spolu s cestou do zatáčky:)

                0 0
            • Mamutt  

              ;) měl jsem na mysli samozřejmě skok bokem (tedy když je rigol ve směru jízdy a já se potřebuji dostat z prava do leva. Do prava mi to tolik nejde ;))

              0 0
              • enjoy  

                a to me zase doleva.ty budes asi pravak co?:-)

                0 0
                • Jogador  

                  Jsem si mohl myslet, že jsi levák, jsem dost Tvých vytáček nepochopil, obzvláš? těch do leva:)

                  0 0
                • Mamutt  

                  Měli bychom to zkusit na tandemu, jak by se nám poskakovalo ;)

                  0 0
                • McBlacky  

                  hele mě to nejde taky doleva a jsem pravák… no ani s tím doprava to není nic mega kůůlovýho s čím bych se chlubil, používám to teda tako prevenci rakvení ne jako frajeřinu :-)

                  0 0
                  • Lister  

                    No a mě to nejde ani na jednu stranu, takže to budu asi Lemplák.

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.