• Lister

    Zajímalo by mě jestli jim to nemůže uškodit. Vetšinou je jen nechám vyprat a pak to nechám odkapat, ale občas nějak není čas a prostor tak to nechám jemně vyždímat. Co vy jaké máte zkušenosti. Třeba jak to snáší vložka nebo funkční prádlo apod.

    0 0
    • rb  

      Mam v pračce program na krátké šetrné ždímání,dělám to běžně a žádnou újmu nepozoruju..

      0 0
    • riku  

      Má drahá manželka muj drahý obleček Nalini pere a ždímá v rukách. Ideální… :)

      0 0
      • rb  

        My co nemáme drahou manželku,pereme v pračce :-)

        0 0
        • zirecek  

          my co nemáme manželku ani dívenku užíváme starou dobrou ruční práci, takže peru i ždímám v rukách, když toho není zrovna hromada-do pračky tak jednou z 10 případů.

          0 0
      • muff  

        Drahý obleček Nalini svůj i drahé manželky házím do pračky na 30 se ždímáním a snáší so skvěle /ten obleček/

        0 0
    • Mucha  

      ?? a jak by to melo skodit? Vzdyt se jen chvilku toci buben ⇒ pouze odstredivka, neni jak by se ti mohlo neco roztrhat nebo tak neco. Nebo snad ten buben podcenuju? :-)

      0 0
    • Eila  

      normalne hodim jen cyklisticke veci vcetme moiry na 40 do pracky na bezny program, kde je i 2×zdimani, nic se tomu nedeje, stejne to driv spotrebuju nez tomu ublizi precka. joo a jen tekute mydlo, ne bezny prasek

      0 0
      • McBlacky  

        tak nějak, akorát s normálním práškem :-) dřív jsem pral moiru v ruce, ale lenost je lenost a dneska tam házím už cokoli. Když se někde zrakvím, tak je to pro oblečení stokrát horší než praní v pračce…

        0 0
        • Eila  

          normalni prasek nejak nedelal dobre vlozkam u kalhot, hrpozne pak ztvrdly. ale moiru i klidne ve stdune vode jen premachnout, ta se pere dobre

          0 0
          • McBlacky  

            aha, tak to jsem zase chytřejší, je fakt že jsou cyklokalhoty pak trochu tužší, ale za chvíli to povolí

            0 0
            • Jogador  

              Moiru taky peru v ruce a ve studený, ale ona stejně pořád smrdí, to bych jí musel prát pořád…

              0 0
              • Eila  

                hmmm me nesmrdi ale ja ji peru pokazdy:)

                0 0
                • rock  

                  U Tebe se to nepředpokládá, chlap má být cítit na 100 metrů proti větru :-) …

                  0 0
                  • Jogador  

                    Jo, tak to s moirou docela funguje, ale proto mám jednu smradlavou na kolo, a jednu do společnosti, tam se člověk tolik nespotí, ale už jsem to řešil i s jinými¨, ty běžkujou a taky řikali,že když se vzimě zapotí, že to páchne

                    0 0
                    • rock  

                      Hmm, scampolo od moiry mi nevoní ani vypraný :-( půjde do háje … ostatní hadříky mi nenačichly, nevím, čím to je … já už moiru ne, alternativ je spousta …

                      0 0
                      • Jogador  

                        Já mám duo a to nevoní… Ale teď přemýšlím o něčem teplejším, co bys poradil, má něco Klimatex?

                        0 0
                        • rock  

                          Téměř určitě ano, zkus se podívat

                          http://www.klimatex.biz/info/offer.php?…

                          já moc teplo nepotřebuji, na omak se mi docela pozdává Sensor … za dva týdny je SportLife, tak so to prohlídnu zblízka a něčím si udělám radost …

                          0 0
                          • rb  

                            Mám 3 týdny Sensor Double face a nemá chybu,měkký,te­plý,vybordelny­..

                            0 0
                            • rock  

                              To je přesně můj favorit :-) …

                              0 0
                              • Lister  

                                Tak nějak, taky se na něj chystám.

                                0 0
                                • Jogador  

                                  Jste mě překecali:)Jen mi ještě řekněte, kde Sensor prodávaj, o Klimatexu i Moiře vim,ale Sensor ještě ne. A pokud možno, aby i poradili, aby to neměli jen jako doplňkové zboží…Díky

                                  0 0
                        • McBlacky  

                          k tý moiře… nejdřív to trvá cca 10–20 vyprání a pak už to přestane smrdět – většinou. Na horách mi vydrží i dva dny, na bika tak na dvakrát taky, ale skoro vždy se před delším švihem sprchuju :-)

                          0 0
                          • Jogador  

                            Já se taky občas sprchuju:) Já tu moiru mám už asi 2 roky, a praná je už hodněkrát, ale v létě je v poho, ale v zimě, když se spotí, a nemůže pořádně uschnout, tak na mě zasmrádne, možná by pomohlo, když přijedu to hodit do vody a opláchnout, ale to už by po mě chtěla moc…:)

                            0 0
                          • rock  

                            Trošku odbočím … v jiným threadu jsi použil spojení „jen 90“ … CO je pro Tebe delší švih ? :-) …

                            0 0
                            • McBlacky  

                              je to spíš o kvalitě km, než o objemu, protože já netrénuju plánovitě a jen jezdím na vyjíždky s kámarády tak čtyřikrát týdně :-) pokud se jede a nefláká se to, tak je lepší to měřit časem (pro mě) no a nad 5 hodin už je to delší :-)

                              0 0
                              • cabbage  

                                zapocitavas do toho cas straveny v hospe?

                                0 0
                                • McBlacky  

                                  kdyby jo, tak to už bych měl najeto milion :-)

                                  0 0
                      • Thidney  

                        Moira je polypropylen, pokud se nepletu. Ten je náchylnější k převzetí a udržení pachů než polyester. Není to velký rozdíl, ale je. Důležitý je včas vyprat /nenechat válet tři týdny v igelitce a pak se divit/. Peru v pračce, šetrný program, pokud si vzpomenu ;-)). prášek řeší maželka, já zůstávám v blahé nevědomosti.

                        0 0
                        • Jogador  

                          Vzhledem ktomu, že na kole v zimě jezdim téměř denně, tak se o igelitce mluvit nedá:) Ale ono zesmrádne už na mě, to je asi jako v igelitce. Pak ho dám usušit, ale ono to stejně nepomůže:(

                          0 0
              • Lister  

                Tak mě moira nesmrdí, ale je pravda, že peru po každém použití. Přesto jdu příště asi do něčeho jiného, u moiry mi chybí „nejčr fíling“, je to takový moc syntetický.

                0 0
    • rock  

      Moirový (& spol] nechávám jet na 40 a ždímat, bundu a kalhoty s membránou nee, ty nechávám jen odkapat …

      0 0
      • Eila  

        windtexovou bundu klidne na 40 se zdimanim, a mam ji ted 4 sezonu a je uplne v pohode

        0 0
    • Mamutt  

      Peru po každé vyjížďce v ruce.. ždímám též ;-)

      0 0
    • saly  

      ždímat se může, ale bez kroucení!!!

      0 0
      • Pekáček  

        Mačkám to kuličky, nechci aby mi někde při jízdě vylezl zadek z ka?at :o)

        0 0
    • TinkTink  

      Vubec nevim co ta pracka dela…vim ze to dam na kratky nebo dlouhy prani…standartni nastaveni… :)

      A pak s tim sup do susicky :)

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce