Jak se motivujete když je hnusně?

229 nepřečtených
  • Lister

    Když je pěkně tak to se to jezdí, ale co když je hnusně. Občas mám problém se přemluvit. Když už na tom kole sedím tak je to pohoda a jsem rád, že jsem vyjel, ale zvednout ten zadek. Jediná věc která u mě zabírá splehlivě je koupit si něco nového to se pak třesu až vyjedu, ale taková motivace se krapet prodraží :-).

    0 0
    • fousac  

      definuj „hnusne“ to bude asi silne subjektivni… ja zazil letos „hnusne“ asi 3 krat… dvakrat sem se na jezdeni vykaslal, jednou me motivovala Sava…

      0 0
      • McBlacky  

        takže Louny bylo hezky jo :-) tak teda nevím co je u tebe hnusně, pro mě 30 cm bláta z jílu, bouřka a kroupy už je dost na hraně :-)

        0 0
        • ddd - andy  

          Neexistuje hnusne – potazmo hnusny pocasi.. Je pouze spatny obleceni… :-)))

          0 0
          • Lister  

            Tohle tady čtu za poslední měsíc už poněkolikáté, nejde o to v čem se dá jezdit, ale o to jak se k tomu dokopat.

            0 0
            • ddd - andy  

              Proste prijdes domu, obliknes se, sednes na kolo a jedes… neco k nepochopeni?!? ;-)))

              ps:ale ja s tim mam obcas taky problem – proste musi se ti porad chtit a kdyz ne, taxe k tomu musis donutit – no ale to uz zas mluvim o cilenym jezdeni (treninku)

              0 0
            • blue  

              neexistuje hnusne = vzdycky je hezky = nemusis se nutit… jeste nejaky otazky? :-)

              0 0
              • Lister  

                Chtěl bych mít tvou morálku :o)

                0 0
                • blue  

                  jak si prisel na to, ze ji mam? :-)))

                  0 0
                  • Lister  

                    Nooo… řekl bychhh… hmmm… asi podle toho cos napsal.

                    0 0
                    • blue  

                      to sem ti jen vysvetloval tu Andyho hlasku, proti ktery si protestoval :-)

                      0 0
                      • Air  

                        to neni Andyho hlaska, to rikava Sir Joseph Rakoncaj :-)

                        0 0
                        • Air  

                          a nutno dodat ze ma pravdu… asi vi o cem mluvi kdyz slezl vsechny osmitisicovky :)

                          0 0
                        • ddd - andy  

                          No myslim ze tuhle hlasku rikava vic lidi, ted mam dokonce pocit, ze ji ma ve sloganu Columbie.. Hele on Rakoska je sir?

                          0 0
                          • Air  

                            no nevim jestli je fakt sir, nebo si jen tak nechava rikat :) ma mj. firmu Sir Joseph Rakoncaj s tim sloganem Columbie – myslim ze neco podobnyho meli…

                            0 0
                            • sis  

                              Columbia ma hodne debilnich sloganu (muj nazor)

                              0 0
                              • ddd - andy  

                                jako napriklad?

                                0 0
                                • sis  

                                  Nevim jak to bylo presne, ale neco jako „v davnych dobach…, ted to vyrabime my“. Pripada mi to, ze se to toci jenom kolem pani prezidentky spolecnosti. jsem zaujaty, tahle znacka a jejich vyrobky mi proste nejsou sympaticke.

                                  0 0
                                  • ddd - andy  

                                    hmmm, v poradku – taky nazor..

                                    0 0
                                    • sis  

                                      Zajimalo by me jaky na to mas nazor ty? Me hlavne vadi pomer cena/vykon. proste za ty prachy ne.

                                      0 0
                                      • Jogador  

                                        Mě třeba takto příde blbý rock empire, nemám zkušenosti se vším, ale samonafukovačky jim odchází, a bude toho víc.

                                        0 0
                                        • Air  

                                          dovolim si to upresnit… Rock Empire si sama, pokud vim, nevyrabi nic. Vse si nechavaji vyrabet od jinych firem a jenom si na to prisijou logo Rock Empire. Kdyz se podivas treba na „jejich“ membranove bundy, tak v nekterych je vevnitr jeste nasivka od Schwarzopfa, ktery jim tu bundu sil :-) Pertexky jim delaj Humi outdoor. Samonafukovacky jsou od Gumotexu, ktery je taky sam dela a ma s nima stejne problemy (snad vsem co vim se vypousteji – a to ne ve svech ale pres povrch takze to ani nejde opravit). Jeden batoh (velky cca 55 l) co jsem od nich videl v testu naramne pripominal styl designu i pouziti materialu Deuter. Spacaky jim dela Prima Outdoor (jde to poznat uz podle materialu ze kterych to delaji). Akorat jsem neodhalil kdo jim delal stany, protoze zadneho vyrobce ktery dela takove stany neznam. Jsou docela povedene, odolne, lehke a za dobrou cenu. Horolezecke veci (v tech se nevyznam vubec) jim bude asi delat Singing rock… ale to nevim. Tim ostatnim jsem si docela jistej. A prave si myslim, ze az na ty samonafukovacky od gumotexu ten clovek co vybiral ty vyrobky tomu fakt rozumi, protoze vybral kvalitni vecicky za dosti slusnou cenu. Vsechno jsou to kvalitni vecicky – stany, spacaky, bundy,… Ja bych se prave vubec veci s logem Rock empire nebal. Spis v nem vidim docela velkou jistotu a ty samonafukovacky beru jen jako zaskobrtnuti pri vyberu dodavatele kvalitniho zbozi.

                                          0 0
                                          • McBlacky  

                                            já mám pocit, že stany jim dělá Hannah, ale jistej si nejsem. Nejsou špatný, ale jsou dost těžký (v porovnání střeba s Jurkem). Výbornej je Tarn, okopírovaný NF starburst, vydrží opravdu hodně.

                                            0 0
                                            • Air  

                                              no hannah… to snad ne… to jsou pekny sunty. On se ten jejich RE Alpine 2 podoba modelu Hannah Arktan, ale jen zdanlive. Protoze apsidy ma Arktan 2*90 cm a ten Alpine 2*80 a navic Arktan je sirokej 155 a ten Alpine 2 ma 160 cm na sirku. Takze to by jim musel sit specialne novej model. Taky podlazka ma 8 m (aspon u modelu 2003) u RE a Hannah dava jen 7. A ted dava silikonizaci na vsechny modely, Hannah jen u Vertiga. Tyce ma Hannah eloxovane a RE bez eloxu… Tropiko ma ripstop, coz Hannah nedela… Proste prilis hodne rozdilu… takze to vidim spis na nekoho ze zahranici. Tezky ale aspon teda ty modely Alpine nejsou. Ja mam Jurka a nejak extra lehkej neni, i kdyz je pravda ze to je triprutak a vazi 3,7 kg :) Ale ty novy modely „Lite“ lehky jsou. Idealni na cesky a slovensky podminky a cykloturistiku. Taky pinguiny nejsou spatny.

                                              0 0
                                              • McBlacky  

                                                já si kupoval stan před 4 lety (jurek attack 2 – 2,8kg) a když jsem to porovnával s podobným modelem od RE v tý době tak byly o 0,5 a víc těžší… jak je to dneska moc nesleduju, ale pochybuju že by to o tolik stáhli.

                                                0 0
                                                • Air  

                                                  no myslim ze to porad nejak takhle vazi, ale ja se do ataku 2 nevlezl. strasne nizky a kratky a taky maly apsidy. ono hodne zalezi na kazdem cm navic na delku, na sirku, na vysku a taky hlavne jestli ma 1 nebo 2 vchody. ale pripoustim, ty ataky lidi hodne kupovali kvuli vaze. ale ted treba ten RE Alaska (s 1 vchodem) ma taky 2,8 kg a ta apsida je na podelne strane (takze tam das vice), ale zas musi ten vzadu prelejzat toho co spi u vchodu, takze ten uchcanej musi spavat vepredu :) Ale souhlas. Jurek je fakt dobrej, ma rozhodne nejlepsi reputaci v CR. Jeho stany pouziva i armada CR a pry i amici jevili zajem o jeho stany :)

                                                  0 0
                                                  • McBlacky  

                                                    já jsem max spokojenej, dva štíhlý lidi 183cm s batohama a věcma na 4 týdny se vejdou dovnitř napohodu. Je to dělaný pro 2–3 lidi, ve třech to jde, i čtyři se vejdou ale je to křeč. Apsida na delší straně by bodla, ale není to nutný. Vydrží to dost velkej vítr (kde už jiný dvoupruty nezvládaj), déš? mu nevadí, v zimě moc nenamrzá. Další stan bude zase jurek :-) já ho nekupoval hlavně kvůli váze (na to je stará gemma 2kg a je to stan + tropiko) spíš mi šlo o vlastnosti a taky 80% lidí se kteýma jezdíme na hustší akce má jureky, zbytek má lepší :-)

                                                    0 0
                                                  • Air  

                                                    jurek sam s timhle stanem prestal snehovou bouri v alpach :) ty jejich stany jsou fakt hodne v klidu. A Jurkove taky, kupoval jsem to primo u nich.

                                                    0 0
                                        • RomanH  

                                          Ano, RockEmpire samonafukovacky odchazeji, proto jsem si koupil Therm-Rest, u ktere mam jistotu. Spacak mam ale od Rock Empiru (ten nejteplejsi, tusim se Jmenuje EXTREM). Je to okopirovany NothFace se vsim vsudy (vnejsi matros, vypln), jen ne s cenou. RE stal (v roce 2002) kolem 3500 a NF 6000 Kc. Za ty penize mohu vrele doporucit. Pokud necces peri, tak je to jeden z nejteplejsich zimnich spacaku s nejlepsim pomerem cena/vykon/sklad­nost.

                                          0 0
                                          • Air  

                                            jo Prima outdoor (a potazmo Rock empire) pouziva stejny materialy jako North Face (a to jak vnejsi a vnitrni potahovy matrose tak vyplne), myslim ze to primo od nich kupuje. Myslim ze spolecne s Condorem to jsou nejlepsi spacaky ze syntetickych naplni v pomeru vykon/cena v CR.

                                            0 0
                                          • Jogador  

                                            Já mám samonafukovačku od YATE, a taky si nemůžu stěžovat, navíc jde podélně ohnout, tak je fakt malá.Jediné její malé mínus, špiní se, jsou tam vidět mastný fleky.

                                            0 0
                                            • McBlacky  

                                              samonafukovačky jsou dobrý, ale na dlouhý treky je to nesmysl, váží to cca 1,5kg, což je desetkrát tolik co karimatka. Ono se to nasčítá na drobnostech, ale ve finále je rozdíl táhnout 22kg a ne 30kg… Jinak na víkendy nebo tak je to super pohodlí to zas jo.

                                              0 0
                                              • Jogador  

                                                Já to vouim na kolo, tam mi to kolo už neublíží, jinak já sem ochotný se vyspat i na alumatce, ikdyž si jinak myslim, že je nanic, tvrdá, klouže a nehřeje, takže jediná její vyhoda je, že je malá a lehká, jinak nic:)

                                                0 0
                                                • McBlacky  

                                                  my používáme vojenský německý. Dá se to složit do ctverce cca 40*40cm, je to tenký ale izoluje to super…

                                                  0 0
          • WSH  

            A stouto reklamnou vetou v ustach sa vyberaju ceski turisti do Tatier. A potom ich odtial zvaza horska sluzba.

            Hnusne pocasie existuje. A tento rok ho bolo fakt hodne.

            0 0
            • vlk  

              Já co jsem byl naposledy na slovensku v roháčích tak ten den tam slítl jede čech a dva slováci, jeden dokonce 100 m před námi.-všichni kaputo.Takže nejenom čeští.prostě v určitém počasí hory pro amatéry nejsou.

              0 0
              • ddd - andy  

                A nejhorsi je, ze spoustu lidi jezdi do Tater s tim, ze to jsou takovy „maly hory“ a ze to tam je naprosto v klidu… :-(

                0 0
                • RomanH  

                  A je zarazejici, i kolik nasich velkych lezcu tam zahynulo. Ja bych hory nepodcenoval.

                  0 0
                • Air  

                  ja z nich teda rozhodne mam respekt, jako z kazdych hor. holt to neni sranda… ale ono se to stava i lidem co jsou ujeti do outdooru, ctou knizky co napsali horolezci a maji vybavu za desetitisice… tak uz fakt nevim co si myslet. Snad jen to, ze stat se to muze kazdemu, kdo nema dost zkusenosti.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    aby to nebyli takový masírci co přijdou do Hudy s tím, že potřebují nějakou výbavu protože jedou na 14 dní na hory a nehaj tam 40tkč. Ty mám nejradši :-)

                    0 0
                    • RUMcajs  

                      Jo, jenže to jsou lidi, co dělají značce po letech nejlepší jméno, páč jim oblečení od Hudy vydrží 10 let!

                      0 0
                      • McBlacky  

                        to bych taky rád :-( je fakt, že s používáním 14 dní za rok ti to vydrží navěky, když to někde blbě nerozerveš/ne­propálíš/neztra­tíš :-)

                        0 0
                        • Thidney  

                          já třeba nosím hangwangy v zimě i do práce, asi je to škoda, ale když je v nich tak fajn.

                          0 0
                  • Air  

                    no rekl jsem to trochu blbe, ale asi jste pochopili co jsem chtel rict. Stat se to muze kazdymu. I pomerne zkuseny horolezec muze zavahat v „blbych“ dva tisice metru vysokych horach… myslim, ze jednou z obeti letosni sezony byl i nejaky zkusenejsi horolezec, co uz si neco v odlezl v himalajich.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      podceníš cestu, zabloudíš ve stěně… málokdo si ale uvědomuje, že většina nehod se stane v lehkém terénu při návratu. Kdo nikdy nezkusil víc lezení si neumí představit jak může být člověk vyčerpán i po blbé 200m cestě. Mě osobně se na biku nepovedlo se nikdy zničit ani z polovinu jak se dokážu zrubat při lezení a to i v blbých nízkých terénech (Jizerky, Vrchovina, Roviště)…

                      0 0
                      • Jogador  

                        Já nemám moc s lezením jako s lezením, ale do hor jezdíme často, děláme třeba i přechody tater. Ale je pravda, že tak jak jsem zničenej z hor, tak jsem na kole snad nikdy nebyl. Nejhorší to je na kolena, když si člověk nedá pozor.

                        0 0
                        • cabbage  

                          jo, nejhorsi je brzdeni pri sestupu:-(

                          0 0
                          • Thidney  

                            třeba, když jedeš po zadku na ledovci dolů brzdíš cepínem a modlíš se, abys netrefil puklinu ;-(

                            0 0
                            • Jogador  

                              To mi povídej, jsme odmítli si koupit mačky, a měli jen nesmeky, do kopce dobrý, ale dolu je lepší bežet, kloužou, trošku:)

                              0 0
                              • Thidney  

                                bez maček na led? to jste dolů utíkali fakt dost rychle co?

                                0 0
                                • Jogador  

                                  Ono to jde, ale bez nesmeku by to bylo horší, to by asi ani nešlo, jsme měli ty nejlepší, co se prodávaj, ale stále stáli jen 300 jedny. Ono to jde zastavit, jestli víš, jak lidi sbíhaj su?, tak tak se dá sbíhat ledovec. Navíc jsme byli navázaný, takže jsme se neměli čeho bát.

                                  0 0
                            • Jogador  

                              Nepřijde mi že bys byl neznalej, tak tě nebudu poučovat, ale na zadku nezabrzdíš, je lepší se otočit a jet po břiše, má to asi 50 vyhod, jen to, že můžeš líp zabrzdit cepínem, a neprošoupeš si na zadku díru:)

                              0 0
                              • Thidney  

                                no jo, když tě ten před tebou utrhne a než se chytneš a otočíš tak holt jedeš po zadku/zádech, fuj hnusná vzpomínka. vod tý doby na led ne e.

                                0 0
                                • Jogador  

                                  Já ještě nikoho nechytal, ale už jednou chytali mě, ale spíš mi to zhoršili:)

                                  0 0
                                  • Jogador  

                                    Jaká je vaše nejvyšší výška, kam jste vylezli?

                                    0 0
                                    • cabbage  

                                      nevylez ale vyšel 3154± piz boe.

                                      0 0
                                    • McBlacky  

                                      2925 Musala, nejvyšší hora Balkánského polostrova, vtipný je že se nastupuje z cca 150m.n.m.

                                      0 0
                                    • enjoy  

                                      3000m + par metru k tomu.nevim to uz presne,bylo mi 13:-)

                                      0 0
                                    • Jogador  

                                      Hm, tak to já už mám 4153 Bishhorn, ale bylo to dvoudenní, a ze Zinalu 1675. A věřte nevěřte, nahoře už byla i zima:)

                                      0 0
                                  • Thidney  

                                    Chytali tě na ledu? skále? přiznám se, dodnes nevím jak jsem se otočil a zastavil. Nejvíc si pamatuju tu chvíli hlavou dolů na zádech. blbý chytání bylo, když mě v patnácti na skalách kamarád chytnul na klasiku. poctivejch 5 metrů. Byl jen v kras?asech. Do mě nalili pár piv, ale on si skoro měsíc nelehl na záda a ty jeho ruce…ale udržel mě.

                                    0 0
                                    • Jogador  

                                      Na ledu, ale byla to už skoro rovinka.

                                      0 0
                          • Jogador  

                            Nejhorší je, když se jde snikym pomalim, nejlepší je to seběhnout, to kolenům nevadí, ale pomalí sešlapi, to pak člověk přemýšlí jak tu nohu položiz, aby nedostal ránu.Ale nato jsou dost dobrý hůlky, moc snima nechodim, ale někdy, když je ta?ka už nechce nýst, tak to jsem spokojen. Jenm se to v tatrách moc nenosí, ale v julkách je maj skoro všichni…

                            0 0
                            • McBlacky  

                              taky sbíhám, ale jen když jdu sám a mám batoh tak do 15kg, jinak je to hazard. Hůlky doporučuju, na delších trecích je to nutnost, jinak po 14 dnech s 25kg na zádech ty kolena odepíše každej /nebo kotníky/. Osvědčilo se nám vozit jedny pro dva lidi, normálně ti jedna stačí a málokdy mají oba takové problémy že jsou potřeba dvě hůlky 100% času – to už je pak zralý na jiný lahůdky, jako voltren a podobně :-)

                              0 0
                              • Jogador  

                                Mě jen často vadí, když jsou někde řetězi či tak něco a musí se používat ruce, třeba na trikopě,nebo jak se to v roháčích ten kopeček jmenuje, už jsme tam dlouho nebyl, tam bez rukou by to bylo špatný. A podávat si je je nemilé.

                                0 0
                                • McBlacky  

                                  roháče dávám bez řetězů, ikdyž jednou tam pršelo a bylo to hustý, jinak terén v kterým jsou ty řetězy je tak I maximálne I-II když to hodně nadsadím. Jinak chci dát někdy Roháče v létě na jeden zátah (pěšky z Liptovského M, sedlo Palenica -začátek červené, Podbanské (kamenistou dolinou), minule jsem to dal za 15 hodin, ale bivakoval jsem mezi tím (za Ostrým u ples). Jsou to nádherný hory!

                                  0 0
                                  • Jogador  

                                    Naši tam měli svatební cestu, šli ze syvýho vrchu a sešli až k štrbskému plesu, ale brali to někdy i dost přes Polsko. A neměli to za den:)

                                    0 0
                                    • McBlacky  

                                      mě třeba vadí, že nejde brát hřebenovku dál přes smrečné sedlo, ale musíš do Podbanského a pak nahoru koprovou dolinou, trochu pruda. Podle časomíry tak 7–8 hodim v hajzlu. Nechci být hulvát a jít to mimo cestu. to by byli blbý kdyby to na svatební cestě dali za den :-)))

                                      0 0
                                      • Jogador  

                                        No jak se to veme,první týden tam byli i s rodiči mamky, a až když oni odjeli, tak šli ten přechod. Ale měli chvilku ošklivé počasí, a byli asi tři dny někde schovaný v lanovce. Jen se divim, že se brácha narodil až přes rok potom, a né 9 měsíců?:)

                                        0 0
                                        • Thidney  

                                          že by vliv nadmořské výšky :-)

                                          0 0
                                  • Thidney  

                                    z roháčů mě vždycky zahnal hnusnej počas, 3×, Ale týdení pobyt uprostřed lesa v opuštěným dřevěném amfiteátru ozdobeným nápisem 44 výročí SNP s kamarádkou měl taky něco dosebe.

                                    0 0
                                    • McBlacky  

                                      ale? radši to nerozváděj :-)

                                      0 0
                                      • Jogador  

                                        Mě by jen zajímalo, jestli to byla jen kamarádka, a jestli jo, tak co je teď?:)

                                        0 0
                      • Thidney  

                        jo, cestu zpět spousta lidí podceňuje. Co jsem viděl v létě v paklenici, to mi zůstaval rozum stát a nebo mám jinou představu o bezpečném návratu. až přijedu domů z práce tak hodím někam na web a dám link na mejl co mi poslal kamarád, jak zůstali viset ve stěně v alpách, dost nářez a to nejsou žádný ořezávátka

                        0 0
                        • Thidney  

                          to co jsem slíbil, jsem doma nenašel, ale našel jsem hezkou věc od jinýho kemoše o podcenění jde o Grossglockner, ale tohle na kole nedavaj ani knížata :-))) http://www.vatanai.cz/grossglck.html

                          0 0
                          • Jogador  

                            Tak to je víc než hustý:) Mě by se nelíbila už ta cesta k jedničce, už jsem jednou zažil, jak se toto utrhlo, ale tady to je v jinym měřítku:) Kluci jsou šikovný, ale abych jen nechválil, všimněte si poslední fotky, toto je sklon cca 80° skoušel jsem tu fotku trochu natočit, a přijde mi, že fotograf využil známého triku s natočením fo?áku, aby to vypadalo hůř. ale nedokážu to na ničem dokázat ani popřít:) Ale stejně dokázali to, naco si já netroufnu za celej život:)

                            0 0
                          • McBlacky  

                            jo jo Palavinici je klasika, při prvovýstupu si nechal tesat stupy od dvou dřevorubců -to musela být kurevská makačka-. Je to tam dost objektivně nebezpečný…

                            0 0
        • fousac  

          jeee.. vidis, na ty sem zapomel… no zaplaceny startovny a cesta tam byly dostatecna motivace… a hnusne se udelalo az cca (pro me, ty uz si byl v cili) v pulce zavodu…

          0 0
      • Lister  

        Tak třeba teď u nas. Totálně zataženo, neprší, ale asi bude, mlha takže když se někam vyškrábeš tak nic neuvidíš, 9 stupnů, naštěstí nefouká. Včera celý den pršelo, takže bude všude bláto a kaluže. Vím, že může být hůř, není to počasí kdy by se nedalo vyjed, ale většinou se mi moc nehce. Pokud prší vyjíždím vyjímečně.

        0 0
    • Honzin  

      tezko, dobry je mit domluvenou vyjizdku napevno s nekym jinym

      0 0
    • SELMIRA  

      no, teda, já to cejtim stejně. Motivace, to by mě znechutilo. Jezdim jenom když se mi chce. A mně se chce docela často, zvláš? když je mlha nebo tma nebo déšt nebo sníh, prostě vim, že většina těch, co potřebujou motivaci bude zalezjech a lesík bude jenom můůůůj! Druhá věc je, že absolutně nerada trpim, takže nesmí mně bejt zima nebo něco tak, ale to se dá v dnešní době snadno zařídit a tož souhlas – hnusně neexistuje.

      0 0
      • Beeda  

        ehmm, jakto ze jsi pak nejela po srazu ten zavod, bylo nadherne:-) B.

        0 0
        • SELMIRA  

          ehm, mam dokonce 3 důvody, ale asi si je nechám pro sebe. Oficielní důvod zněl: fucking weather Už jsem se k tomu chtěla vyjádřit prve, když jste se starali, proč jsem to. Ovšem paxem si řekla, že to, co vám řek Midlander stačí. Před startem jsem drobet trpěla a dokonce jsem se pokusila ne-ná-padně uzmout jednomu borci závodní stroj, a když jsem viděla jak soupeřky vyděšeně hledí na mé mokasínky a vykasané manžestráčky, docela mě to bavilo. Ale pak jsem přiznala, že nejedu a tož řekly, že to je prý škodaaa a já jim na očích viděla, že to způsobilo radost, tož aspoň něco. Stejnak jaxem to pak viděla, byla jsem ráda, že se jen dívám, páč bych si tam zajisté něco pěkně rozbila.

          0 0
          • Beeda  

            Jeste ze jsi nic nerozbyla, hlavne sebe ne, jsi jedina zdrava bikerka :-) B. Letos uz 5 KO je dost…

            0 0
          • RUMcajs  

            Můj bike zvládá i lehčí freeride, o ten se fakt nebojím. Spíš ses podle mě nechtěla umazat, neměla jsi svůj oblíbený dresík atd… Typicky ženský přístup :-)

            0 0
            • SELMIRA  

              Hm, právě proto, že vim, co Tvuj bike chudák s Tebou musí snášet, tak bych z něj měla obavy. Taky jsem se krapet bála kombinace ten prudký blátivý sjezdíček a Tvá přední brzda x zadní brzda a k tomu moje specielní vlohy pro techniku jízdy… No a potom…jsem si uvědomila, že on to je vlastně navíc ještě Artur, tak jsem Ti ho raděj rychle vrátila. :o))

              0 0
              • RUMcajs  

                Prostě si neměla na technicky náročnou tra??

                0 0
                • SELMIRA  

                  Áno. Teda nemyslim si, že to bylo extrémně náročný, ale to viš…

                  0 0
                  • RUMcajs  

                    Pošli mi fotku, na které jsi víc zaprasená než yá a uvěřím Ti, že nejsi svlečinka, ale BAJKERKA.

                    0 0
                    • Jogador  

                      Prosim tě, naco hned nemyslíš:) Nejdřív jde o bahno, a teď dochází ke svlíkání:)

                      0 0
      • vlk  

        Ty vyjedeš i když prší.To je jediné počasí při němž nejezdím.Nepo­čítám,když mě to chytne cestou, ale vyjet do slejváku- to už by na mě rodina poslala chocholouška.

        0 0
        • Thidney  

          lepší než když po návratu slyšíš – děti klid, chocholoušek se vrátil… k tématu já mám občas problém vyrazit za pěknýho počasí. ta motivace se bestie zasekne u teorie, že je lepší dojít s džbánkem pro pivo, schovat se do stínu na zahradě, ugrilovat dostatečné množství masa, nachystat salát, zapálit dýmku a pak už jen sledovat okolo projíždějící bikery jak funí do kopce.

          0 0
          • McBlacky  

            tak a ted už vím co děláš o víkendech! počkej příště jedu okolo a sežeru ti všechno maso a vypiju všehno pivo :-)

            0 0
            • Lister  

              Bych tě pak chtěl vidět jak se vracíš domů :-)

              0 0
              • Thidney  

                jako většina těch, co skončí u nás v hospodě nebo u nás doma. sednou na kolo pustí to rovně dolů a po šesti km narazí do úvalskýho nádraží. Tam vlezou do vlaku a za min. jsou v centru Prahy.

                0 0
                • McBlacky  

                  a sakra :-(

                  0 0
                  • Thidney  

                    jak a sakra, to tě mám na nádraží dovézt?

                    0 0
                    • McBlacky  

                      autem :-) ale jo vešel bych se i s bikem…

                      0 0
                      • Thidney  

                        pokud si bika umeješ … špinavý vozím jen svůj vlastní, přeci jenom k špíně na mém kole mám jiný citový vztah než k cizí ;-))

                        0 0
                        • McBlacky  

                          jestli budou mít v neděli na MTBO v Kladně vapku tak jo :-) jinak zas až na vánoce…

                          0 0
                          • Thidney  

                            to budeš mít z toho Kladna k nám docela slušnej švih

                            0 0
            • Thidney  

              přijeď sníme psy ééé chrty ;-))

              0 0
              • McBlacky  

                no to tak, ale na nás by toho bylo max na polívku :-) hele to co tebe motivuje zůstat doma, motivuje mě vyrazit na bika, takže zas tak offtopic nejsme :-)

                0 0
    • Tomcat  

      Ti nevim, prostě se mi chce. Spíš vím že následný příval endorfinů za to bude stát. Pokud někdo byl na posledním závodu Author BMX v Bílině tak ví ,že bez motivace a obětí to nejde ;-) Brrr… to byl Saigon kolo mám zas..bahněný ještě teď.

      0 0
    • robin!1  

      To už vyjet, když je mokro je přemáhaní, protože se mi pak nechce čistit kolo ( a jezdit se zaprasenou silničkou prostě nejde ) a prát a čistit věci, to je vždy hodina navíc, ale když to už zkousnu a když nemrznu mi déš? zas tak nevadí ( letos jsem jel i přes 100km v dešti ). Největší problém je prostě neustále mytí kola.

      0 0
      • SELMIRA  

        Ahá, to je třetí důvod, proč mi nečas neva! Já o miláška bahňáka už VUBEC nepečuju. Já vim, je to strašný, nebijte mě, ale je to tak. Jenom sloupnu a utřu to nejhorší, abych ho mohla skrz byt přenést do pokoje a před jízdou mažu řetěz… Jsem špatná, áno. Ale co už. Zatim to eště trochu jezdí a dyž mně to baví…

        0 0
        • rock  

          Moje údržba probíhá hodně podobně: oloupu zaschlé bláto z přehazky a přesmyku, stříknu řetěz a pastorky a … zbytek opadá sám :-) …

          0 0
          • McBlacky  

            já jsem dokonce rád když prší, alespon mi to umeje kolo. Co si vzpomínám tak nejčistší ho mám vždycky po závodech když ho beru vapkou. Někdy se na start postavým s tak zasraným strojem, že se až sám stydím :-)

            0 0
            • blue  

              taky bych se stydel, kdybych se na start postavyl :-))))

              0 0
      • fousac  

        clovece na tom neco bude… bajka sem nemyl urcite pul roku a je to v poho… silnicku sem sice taky nemyl, ale mam z toho tak nejak spatnej pocit a premejslim, ze ji umeju.. dobrovolne…

        0 0
        • robin!1  

          Nejsem žadný puntičkář na čistotu kola, ale pokud moje krásně bílá silnička změní barvu na šedou to mifakt vadí. A když vyleštím kazetu a řetěz a hned další den to zaprasím tak to je nas…

          0 0
          • vlk  

            tak to si kup ještě jedno kolo a to nynější si nech jan na okrasu na zdi a špiň to nové.:o))

            0 0
            • robin!1  

              Dobrý nápad!!!

              0 0
              • vlk  

                no vidíš jak se dá lehce zdůvodnit doma nová investice. :o))

                0 0
                • robin!1  

                  To bych letěl z baráku i s kolem!!!

                  0 0
          • SELMIRA  

            chichi, tak tu VĚC (myslim silničku) prodej a kup si KOLO (myslim bika)

            0 0
            • fousac  

              silnicku neprodam, pacto ji mam rad… je to poslusny a nenarocny twor… :)))

              jestli moji nadhernou meridu nepovazujes za bika (grrrr), je to vcelku tvoje vec… ale nezapomen, ze ac osklive poranena, porad je rychlejsi tveho tinaniku… :-P

              0 0
            • robin!1  

              Prodat silničku ??? A koupit bika??? Proč bych to dělal??? To možná až budu mít 2 silničky tak potom si bika možná koupím.

              0 0
              • MartinXC  

                Hele, další jako já, jen inverzní – po 3 bikách jsem si pořídil i silničku :-)

                0 0
      • MaPa  

        Vyznávám teorii maxima (ne toho časopisu). Špína se hromadí jen do určitého množství, pak už začne sama odpadávat…

        0 0
        • cabbage  

          u fulu je to max. mnozstvi asi tak 2 kila:-)

          0 0
      • fousek  

        Ale de ja sem silnicni kolo myl naposledy najare, potom sem vyrazil kapku sprchlo kolo zas… tak sem to tak nechal a de to:-)

        0 0
    • Daf  

      Teda ja mam s timhle taky problem. Rano vstanu a rikam si jak se mi chce na kolo, no a odpoledne kdyz se vracim z prace uz se proste nedonutim :( Pomaha se s nekym domluvit na vyjizdce, ponevadz ja sliby dodrzuju :) Zaplacene startovne mi take pomaha ne jen ze se vzdy zavodu zucastnim za kazdeho pocasi, ale najdu i motivaci odjet v tom hnusu aspon to nezbytne minimum pro pripravu na zavod. Zajimave je ze o vikendech nemam takovej problem se donutit jako kdyz mam vyrazit po praci. Tak treba dnes bych strasne rad nekam vyjel. Jsem zvedavej jak ti budu videt v 16:00 :))

      0 0
      • RomanH  

        To ja taky, zvlaste, kdyz v 17:00 je uz tma. Ajaj, vlastne dneska nee, mam jeste anglictinu. Nu coz, mozna se donutim alespon jit behat.

        0 0
      • aku  

        To mi vykladej. V 16 zmizim z foroty, v 17 jsem doma a prevlikej se do te tmy venku :( . Taky si ten posun casu mohli nechat nekde

        0 0
        • Daf  

          Jo jo ted je to bida. Je brzo tma, ale porad je to o tom donutit se. Mam na kole namontovany svetla, tak se nemam na co vymlouvat :) Aspon na dve hodky bych mohl jit.

          0 0
    • mastihuba  

      to mám jednoduchý. Celý týden nemám čas a v neděli si zajedu na pivo. A jelikož se nás takto sjíždí víc tak je to otázka cti tam dojet. Do báglu se hodí něco suchýho, mokrý hadry se usuší a může se jet domů.

      0 0
      • RomanH  

        Pomni, aby jsi den svatecni svetil :o)) A proc ne i v sobotu ?

        0 0
        • mastihuba  

          No, protože sobota není den odpočinku a brácha si staví barák. Kapito?

          0 0
          • RomanH  

            Ja na brachu, bracha na me :o) Jeste ze ten muj chce po mne akorat zprovoznovat a odvirovavat notebooka :o)

            0 0
            • mastihuba  

              hmm. Sem si to nějak blbě zařídil. V zaměstnání přes týden ušetřím síly na kolo, abych je vzápětí vyplítval v sobotu u míchačky. :)

              0 0
    • redhotrock  

      Nazdarek lidičky,včera sem phonil s Jogadorem no a dostal sem vejprask,že sem dlouho nic nenapsal..musim dát za pravdu fakt sem tu dlouho nebyl. Tak k tý motivaci jo?? No v tom mě motivuje jedno jediný. Ženský..a nebo přebytek sportovní energie společně s adrenalinem. Když je nedostatek ženy tak se hromadí adrenalina sportovní energie a to bych pak rozjezdil celý pražský (t)error.. Ale jako je fakt,že v tom počaséí který panuje venku dneska…tak teda nevim..motivace celkově nulová…ale chut na vyjíždku mám…do českých luhu a haju. mějte se supr.. HANS

      0 0
      • ddd - andy  

        Taky me to ven zrovna nelaka, takze prijdu dom a sednu po dlooouhy dobe na chvili na trenazer.. :-)

        0 0
        • Lister  

          Co žes to psal tam nahoře s tím oblečením???

          0 0
      • Jogador  

        Taky jim musíš všechno vykecat :)

        0 0
    • fousek  

      kdyz je sucho tak me vetsinou motivuje to ze usetrim 18 kc a muzu vyrazit o 5 minut dyl z domova kdyz jedu do prace (je to zajimavy, ale autobus jede pomalejs nez ja na kole a to jedu vetsinou pohodicku), no akdyz prijedu z prace tak si rikam ze uz sem dneska na kole jezdil. Ale tohle jezdeni neni srovnatelny s tim kdyz nekam vyrazim

      0 0
      • Lister  

        „o pět minut později z domova“!! Tohle jsem nikdy nepochopil. Lidi jak to můžete říkat, vždy? to zní naprosto děsně. Po městě budeš na kole vždy rychlejší než MHD a i než některé osobáky.

        0 0
        • blue  

          to nemusi bejt vzdycky pravda

          0 0
          • Lister  

            Metro nepočítám :o). Pokud vezmeš bežné nadzemní prostředky, které se pohybují v centru města(ne ty které frčí s periferních městeček) tak bys měl být rychlejší. Navíc když si přičteš cestu na zastávku a pak ze zastávky do práce, školi apod.

            0 0
            • blue  

              jednak si rikal MHD, coz je i metro, ale dobra… a za druhy, kdyz se bavis jen o centru, tak to je taky neco jinyho, ale Praha neni jen centrum…

              0 0
            • ddd - andy  

              Do prace jezdim metrem – s jednim prestupem, z Jinonic az na Skalku, takze prakticky pres celou Prahu.. Kdyz jedu metrem trva mi cesta do prace cca 50min – na kole sem tam za 20min… takze metro klidne pocitej :-))

              0 0
              • McBlacky  

                a kudy to řežeš vrahu? a co červená, neznáš co? :-) odhadem to je tak 13–15 km to je avg 39–45 km, což nejen v pražském provozu pokládám za sci-fi :-)

                0 0
                • ddd - andy  

                  Mam to tesne pres 12km, jo a na cervenejch zastavuju a balancuju v sedle na miste, pro divaky je to lepsi pobaveni, nez projet na tu cervenou… ;-)

                  0 0
                  • RomanH  

                    Nevim, Prahu tak podrobne neznam, ale prumer nad 36km/h mi prijde behem provozu dost slusnej.

                    0 0
                    • Lister  

                      Mně přijde ten průměr slušný i na rovný volný silnici. Holt každý jsme na tom s fyzičkou jinak.

                      0 0
                      • RomanH  

                        Uz me zacina bejt jasny, proc kdyz prijedu na maratonu do cile, Elitaci tam uz jsou dve hodiny, vysprchovani, vysmati…

                        0 0
                  • McBlacky  

                    kolik červenejch máš po cestě?… když na nich prostojíš nějakej čas, tak máš avg ještě víc, sorry že prudím, ale mám po city taky trochu naterorizováno přes 30 to nemám na delší trase nikdy :-(

                    0 0
                    • Thidney  

                      já jezdím úvaly – letná, pokud to budu počítat od prvního semaforu. cestou to je 24 semaforů. Průměrně tak 8 červenejch. avg okolo 32 a že jsem pomalej, to víš. Na druhou stranu je to zkopce /cca 70 metrů/ ;-)) a část Palmovka Letná závisí hodně na tramvajovým provozu.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        to ti přijde málo jo 32, mě to přijde dost? nevím kudy přesně jezdíš, já to jel párkrát po kolínský na Vinohrady, červený jsou aktuální až pak v centru, jinak na ně kašlu :-)

                        0 0
                        • Thidney  

                          málo, páč vždycky dorazím pozdě ;-)) červený řeším podle křižovatek tak půlku projedu a na půlce čekám/projeduje velmi pomalu jezdím trasu úvaly až jarov po kolínský pak na palmovku, libeňák, vltavská ahore na letnou. občas z palmovky jedu přes florenc. těch 32 je za standartních podmínek, proti větru to je sakra jinak

                          0 0
                          • enjoy  

                            no jo,to se to jede kdyz jedes porad rovne az do prahy:-)

                            0 0
                            • Thidney  

                              ne rovne, ale z kopce ;-) a v poledne, zpátky okolo půlnoci a do kopce, to se ploužím.

                              0 0
                              • enjoy  

                                taky jsem takhle jezdil.ze zizkova do skvorce:-).ale ne po kolinsky,ale zkousel jsem co nejvic terenem,takze me tvuj prumer zas tolik nemrzi:-)

                                0 0
                                • Thidney  

                                  kudy jsi jezdil? já bydlím na hradešíně, třeba změním trasy ..

                                  0 0
                                  • enjoy  

                                    no to se tezko takhle rika:-).jel jsem nahoru na vitkov,po cyklostezce c.1 az do dolnich pocernic,pak kousicek po c.14 a pak po zluty a vzapeti po modry az do klanovic.pred klanovicemi jsem to bral jeste kousek po zeleny,tam kde se krizi s modrou.no a pak jsem projel z klanovic do uval klanovickym lesem,vetsinou po zcela rovny takovy skoro asfaltce:-) zas tak moc teren to neni,ale nic lepsiho jsem nejak nevymyslel.

                                    0 0
                                    • Jogador  

                                      A proč teda, když tam jak tam jedeš po té modré, to nestřihneš po té červené na zelenou, po které se dostaneš až k té žluté a po ní až do pastelkového království?:)

                                      0 0
                                    • Thidney  

                                      hmm to znám, ještě existuje taková žile?ácká cesta, kdy to projedeš zadem přes dobročovice , sibřinu, kloloděje, dubeč, měcholupy, hostivař, strašnice Jednou jsem to dal ±podél rokytky od pramene po soutok ;-) martin by měl ze mě radost..víckrát už takovou koninu neudělám

                                      0 0
                                    • cabbage  

                                      a skocky s lavkyma si v klanovickym zkousel?

                                      0 0
                              • blue  

                                ha ha… z rep v jecny sem taky byl vzdycky dvakrat rychleji, nez tramvaj… opacnym smerem uz to tak uzasny nebylo :-)))

                                0 0
                                • enjoy  

                                  a to ja i nahoru.ale metro se asi nepocita,tipuju:-)

                                  0 0
                              • blue  

                                btw… a co fotky? fotky mas, Majere? :-)

                                0 0
                                • Thidney  

                                  sou na malinách se mi dnes nechtělo do prahy, vykoukl jsem ze dveří do mlhy, prohlásil, že jsem slušně vychovanej chlapec a zalezl zpět. Udělali jsme si doma takovej filmovej den. Zítra jedu do práce, okolo poledne se stavím v labu a pak se uvidí ;-) respektivně já uvidím

                                  0 0
                                  • McBlacky  

                                    my jsme nešlušně vychovaný a byli jsme venku :-) film si dávám ted DVD Dr. Jekyll a Mr. Hyde 1931 oldschool klasika :-) jo a fotky chci taky i ty z vyjíždky na sever jak jsme jeli jen my dva, dik …

                                    0 0
                                    • Thidney  

                                      dnešní filmotéka – demokraticky jsme se všichni střídali já – koncert Petera Gabriela, monty python quest for holy grail 5ti letá dcera klipy Prince, 3letá dcera pane pojdte si hrát, manželka v 8-mém měsíci těhotenství- sleepy hollow a teď kouká na ghost doga…krásně zabitej den

                                      0 0
                                      • Jogador  

                                        Jo,pane pojdte si hrát je úžasný, ale monty python je king. Ten záběr u té lávky, jak dostávaj hádanku, a jak neví ty vlaš?ovky:)

                                        0 0
                                        • Thidney  

                                          joo a taky králiček zabiják je můj oblíbenec a pak ti frantíci ty miluju

                                          0 0
                                          • Thidney  

                                            všiml jste si mistře McBlacky, jak elegantně a nenápadně jsem přenesl téma od fotek z naší společné vyjížďky? no nic v labu je 12 filmů a já jen doufám, že mezi nima je i ten sever ;-))

                                            0 0
                                      • McBlacky  

                                        chválím výběr! ospalá i quest je v mém top ten filmů :-) pro Jogadora: How fast fly a swallow? do you think african or european? I dont know… :-) já osobně mám nejradši scénku s černým rytířem None shall pass…

                                        0 0
                                        • Lister  

                                          Ste mě nějak na ty pythony naladili. Hned zítra si to zopáknu a přidám Meaning Of Life a možná i Briana. To bude nádherně strávený den :o)

                                          0 0
                                          • enjoy  

                                            na pythony se vykasli,vis co rika kovar:-)

                                            0 0
                                        • Thidney  

                                          s citacema monty p. bychom si vystačili do vánoc. co skeč „o vola vyšších vrstev“? ghost dog už skončil tak na odlewhčenou to vidím na záskok od cohenů

                                          0 0
                                          • McBlacky  

                                            Coheni rulez -já bych od nich hodil Fargo nebo Blood simple :-) Quest jsem uměl anglicky skoro nazpamě?. You must cut the mightiest tree in the wood by A herink :-) no nic jdu spát, mám ráno dost práce, která měla být hotová už dneska :-(

                                            0 0
                                            • Lister  

                                              To seš na tom ještě dobře. Já mám ráno dost práce, která měla být hotová už před 5 týdnama. A za všechnu může B-F páč tu trávím celý den. Asi budu muset nějak zrušit komp a bude pokoj.

                                              0 0
                                              • McBlacky  

                                                no já měl na mysli jen ten nejhorší deadline :-(

                                                0 0
                                                • Lister  

                                                  Pro mě jsou totálni deadline poslední státnice za tři týdny, a jelikoš umím to samé jako při první pokuse tak jsem v prdeli a naši mě zabijou :-) Nemáš už spát??

                                                  0 0
                                                  • Thidney  

                                                    nezabijou moji ženu taky nezabili když to zabalila před posledníma… jen jsou ještě teď krapet nerudný . Na druhou stranu dělat souběžně vejšku v hk a konzervatoř v práglu, oboje dení studium je fakt magořina.

                                                    0 0
                                                  • Thidney  

                                                    znáš tu scénku z trpaslíka – pane, jste mmm, mmmmm, máááágóóór

                                                    0 0
                                                  • Lister  

                                                    To jako já?? Nebo mám mít takový přístup k těm zkoušejícím(na ty by ale asi víc zabíralo to s tím záchodem :o) ), k našim bych si to nedovolil. PS: Ale pěkně jsem to Krytona naučil co?

                                                    0 0
                                                  • Thidney  

                                                    neee, moje žena, se zkoušejícíma ti radši radit nebudu, můj vztah k nim sepsali do posudku začínajícího větou – výše jmenovaný je nebezpečný a podvratný živel.. pro tebe uvař si dobrej čaj užij si ho a k němu si vem skripta. na BF ti nic neuteče, v historii to najdeš a ono se to každoročně opakuje. už se těším na nějaké dohady ohledně skialpů, ale to jsme dost daleko od tématu, který jsi na začátku threadu nadhodil.. btw krytona jsi to naučil pěkně. jo minulej týden jsem byl na přednášce o homeopatii docela psina, obzvláš? v momentech, kdy přednášející jako doprovodný materiál k jednotlivým případům používal sekvence z trpaslíka a z černé zmije, dobře jsem se pobavil

                                                    0 0
                                                  • Jogador  

                                                    Koukám že jsem mezi svými, červený trpaslík, monty python a Pane,pojďte si hrát:)

                                                    0 0
                                            • enjoy  

                                              dnesek sotva zacal,mas jeste dost casu:-)

                                              0 0
                                              • McBlacky  

                                                no jo, má to pár háčků, musím být zítra online and fresh celý den, a večer ještě menší spol akce, zavírání výstavy /to zas bude/… takže na to tady bodám a jdu spát!

                                                0 0
                                            • Thidney  

                                              fargo máme, ale přeci jenom – kamila je fakt těhotná – nakonec prosadila big lebowski což je taky fajn

                                              0 0
                                              • rock  

                                                A není náhodou ta policajtka ve Fargu teké v jiném stavu ? Vidíš, jak se to hodí …

                                                0 0
        • fousek  

          slovosled, nebo ze usetrim jen 5 minut?(ja zpravna cecha) Nejlepsi for je ze ja do prace jezdim z vesnice do mesta, takze mesto je tam taky, ale asi tak 1 posledni km, dohromady to je cca 17 km

          0 0
          • Lister  

            Žádný slovosled, ale to spojení „dýl z domova“ jako později. To se mi nelíbí. Ale každý mluví jak mu zobák narostl, jen když jsem tohle slyšel poprvé tak mi dlouho nedocházelo „co tím chtěl básník říct“ :o)

            0 0
            • PT  

              Mně se to taky nelíbí.Když to slyším,naježí se mi chlupy na zádech:)))

              0 0
    • Petr 1  

      Mě ani moc nevadí,když během švihu se udělá psí počasí,horší je do tý sloty vyjet.Na motivaci mám jednoduchý recept,stanovení kilometrového limitu na rok.Skřípám zoubkama/třetí­ma/,zbývá ještě 400km do 6500km/bajk,58let/ a končím.Nejvíc mě žere v tomhle počasí večný praní prádla a mytí kola. Čau

      0 0
      • fousek  

        no tak tohle sem nikdy nedokazal, asi ze me nikdy nebude ten spravnej ciklista

        0 0
    • MARIN  

      Kdyz je hnusne na kolo se nenutim a kdyz tak jedine trenazer a nebo behani a stim pokud to neni 4dny za sebou nemam problem.

      0 0
    • jihra  

      Člověk musí mít na projížďku ve špatném počasí náladu. No ale zase jsou prázdné lesy, neotravujou chodci a turisti. Taková pěkná mlha v lese má své kouzlo, krajina je prostě jiná a člouvěk najednou kouká, ža místa, kterýma často projíždí, jsou zas nějaká jiná a mnohdy zajímavější. Nebo taková kombinace nízkého večerního slunce, lesa a mlhy – to je prostě krása.

      0 0
      • McBlacky  

        jo prázdný… ale zase pruděj myslivci a to fest!

        0 0
        • rock  

          Hmm, z lovů mám docela trauma … je to každý rok několikrát, kdy jim vjedu přímo před hlavně :-( …

          0 0
          • McBlacky  

            no přesně, těžko se s ním diskutuje, když má flintu namířenou na tebe a zacvaklou, což by neměl a hlavně se rozčiluje až je celej rudej a naskakujou mu žilky. Takže to all kdo zná kanadu u Jarova, bacha za poslední týden jsem tam potkal dva myslivce, první v poho, ten včerejší už moc ne :-(

            0 0
            • rock  

              Jo, jo, venku je šero, že nevidím dál než k nejbližšímu stromu a oni střílejí po všem, co se pohne … v našem lesíku jsem v životě divočáka neviděl, ale jsem smířen s tím, že si mne s ním jednou někdo splete :-) … :-( … (nevím, jestli se tomu mám smát, nebo jestli se nad tím mám vztekat) …

              0 0
            • blue  

              co mel za problem?

              0 0
              • McBlacky  

                měl problém, že jedeme mimo značené trasy, a pak se nás ptal kde se má jezdit na biku a Enjoy mu řekl něco jako že tady, a on se hrozně nasral, ale byl to cholerik jak z učebnice. Taky prej že plašíme zvěř, jenže já mam takovej pocit, že tam v létě vede cestička a hlavně jsem tam potkal i pěšáky, tak nevím. Nemít tu bouchačku tak se asi budeme hádat, ale takhle :-(

                0 0
                • RomanH  

                  K tomu jen jediny – mobilem zavolat policajty. Treba by se na Vas nevykaslali jako na me, kdyz jsem jim volal kvuli napadeni psem. K vyhrozovani zbrani by meli prijet. Navic by mu meli dat i dychnout. Moc bych se divil, kdyby si pred vyletem do lesa nedal panacka na zahrati.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    on nám nevyhrožoval, ale jak stál proti mě, tak ta hlaven mířila na mě (měl pušku přes rameno), hlavně by ji měl nosit zlomenou ne, fakt blbej pocit, nevíš co mu křupne v kouli, celej den po lesech sám, to člověka trochu změní. Sám mám zbroják a vím o pár případech kdy to dopadlo blbě z nevinný situace…

                    0 0
                • blue  

                  http://www.cemba.cz/les_zak.html

                  vzhledem k tomuhle bych ho ignoroval a poslal do haje… i kdyz je fakt, ze je tezky se bavit s nekym, kdo ma nabitou zbran a je rozcilenej

                  0 0
                  • McBlacky  

                    no to je v případě tý kanady těžký, řekl bych že tam fakt asi nemáme co dělat. Ale určitá pěšinka tam je, to jo, ted na podzim teda ne, protože je zapadaná listím…

                    0 0
                  • rock  

                    To je komické … vybíram z toho textu:

                    není zakázáno ježdění na kole na všech lesních cestách, " … na kterých při jízdě na kole … nemůže dojít k poškození lesního porostu ani půdního povrchu alespoň ne způsobem, který by způsobil horší následek než např. přibližování dřeva."

                    Pokud se míra poškození lesní cesty bikem má porovnávat s mírou poškození při přibližování dřeva, tak nemůžou říct opravdu vůbec nic …

                    0 0
                    • Air  

                      a vubec – ono by se k tomu mohlo takhle prihlizet obecne. protoze tam kde lesaci vykaceji drevo tak tam zustane pekna spoust (ale aspon vzniknou nove cesty po kterych se da jezdit). myslim, ze kdyby se cyklisti chovali slusnejc, tak bysme klidne mohli byt v zakone postaveni na rovnou mez s chodci (turisty).

                      0 0
                • blue  

                  tak ted sem se opravdu nasmal… ale nevim, jestli nemam spis brecet…

                  http://isopi.cpoj.cz/…/default.asp

                  Pojištění odpovědnosti za škodu občana z výkonu práva myslivosti

                  Typické škody
                  Myslivec během honu postřelí cyklistu projíždějícího po nedaleké silnici.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    to si dělaj prdel! já teda nechápu jak třeba z tý jejich brokovnice jde cyklistu postřelit, spíš teda rozstřílet na sračky měli na mysli. Je fakt že lahvinka likéru a tři dioptrie v tom často mají nezanedbatelnou roli :-)

                    0 0
                    • rock  

                      Správně bych se měl udiveně ptát, jak vůbec může dojít k tomu, že myslivec postřelí projíždějícího cyklistu. Jenže protože už jsem ty broky nebo kulky hvízdající okolo hlavy zažil, ani se moc nedivím …

                      0 0
                      • Air  

                        ty vole tak to je fakt brutus… no kdyby to nebyly zretelne oficialni stranky tak to beru jako dosti cynickej vtip. ale jak tak vidim, tak to opravdu nebude nic tak neobvyklyho. a to jeste mam cernou bundu a capaky budou asi taky cerny :( Jeste ze mam aspon to modry kolo a bilou prilbu.

                        0 0
                      • Air  

                        a kdy je nejcasteji potkavas na lovu? at si aspon dam pozor… nekdy od rijna do prosince?

                        0 0
                        • rock  

                          Dá se říct, že je to v tomto období … podzim a 1. půlka zimy, obvykle v sobotu … mimochodem, 3.11. měl svátek Hubert, nedivil bych se, kdyby tento víkend pojali jako oslavu a vyrazili na hony houfně …

                          0 0
        • vlk  

          myslivci nemají vůbec žádná práva co se týká pozemků a pohybu na nich.Mají jen právo výkonu mysklivosti a dokonce ani majitel pozemku nesmí jakkoliv omezit tvůj pohyb po polních a lesních cestách pokud tedy nepoužíváš motorizovaný dopravní prostředek.

          0 0
          • RomanH  

            Nekde psali, ze nesmi zabranit VSTUPU, nikoli JIZDE

            0 0
      • robin!1  

        Kamiony tě sprchují ve velkém :g

        0 0
        • blue  

          kamiony v lese? ;-)

          0 0
          • fousac  

            neznas??? :)) no pravda ty tvoje traily v brezanaku by byly asi moc i na trucktrial… :))

            ale si takhle jednou sedim u pigiho, koukam na stezku, cyklista, cyklista, mamina s kocarkem, skupina cyklistu, kamion, babka se psem, dalsi cyklisti… no docela sem cumel… :)))

            0 0
            • blue  

              po ctrnactym pivu prokladanym panakama se neni cemu divit :-)))

              0 0
      •  

        hm mlha, „mokrej vzduch“, po vcerejsku sem byl dead rychlejc nez normalne a hlavne zakladni vrstva obleceni totalne prochcana potem a nic moc pocit

        0 0
      • rock  

        Mlha je fajn, ale zase je brzo tma a na dvou z posledních tří vyjížděk jsem zjistil, že jsem se zatoulal příliš daleko a za světla to prostě nestihnu …

        0 0
    • Jogador  

      Jo, tak ta nová věc zabírá vždy, ale už jsme se naučil, že se dostanu i ven, když si něco opravim, a k opravování tam je pořád něco.Ale teď na vejšce jsem často, krom víkendů, ale vždy jen na chvilku, víc než 100 za týden ale nedám, se bohužel musim už učit,to se mi na střední nestávalo:(

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce