• te-pe

    má někdo zkušenosti s těmito sedly? Jaký je mezi nimi rozdíl. Chtěl bych něco pohodlnějšího, na delší jízdy a maratony.Díky.

    0 0
    • blue  

      myslim, ze tyhle sedla se tu uz resily, zkus pouzit vyhledavani

      0 0
    • Meesha  

      Mam Dolomiti na CrMo ly(i)zinach bez Twin Tech gelu. Nemam s nim zadny problemy. Maraton se na tom da v poho vydrzet, ale zadny suprposezenicko to taky neni. Volil bych spis Platau s Ti ly(i)zinama.

      0 0
    • Otto  

      mám Dolomitku s Twintech gelem,CrMo tubular vzpěry Já bych řekl obecně, že žádné dobré sedlo neexistuje.Jsou lepší a horší. Ta tomhle se mi líbí příčný i podélný profil, kosti nebolí, ale tro´šku se mi zdá že by mohlo být mezi stehnama užší (177cm,70kg) Trochu mě taky děsí to šití,no uvidíme. Plateau se mi nelíbilo příčným profilem, asi by mě tlačilo do kostí. No, ale každá prdel ke kiná, že.

      0 0
      • chorvat  

        bych rek ze dolomiti je na silnicku a plateu na bajka ne?

        0 0
        • biker007  

          tak to se mi moc nezda. Dolomiti podle me je primarne urceny na bika. ale u lepsich sedel se to az tak moc nerozlisuje. spousta lidi ma taky na silnici i na bikovi stejny sedla aby si nemuseli pokazdy zvykat.

          0 0
          • enjoy  

            dolomiti co si pamatuju(kdyz jsem se zajimal o ravo) tak me tohle prave zarazilo,protoze na strance fiziku je mezi silnicnima.

            0 0
            • biker007  

              mas pravdu, ted sem se dival na jejich stranky.uz si sypu popel na hlavu.. taq to sem nejak neodhadnul.. proste mam vzitou predstavu ze na silnicku se davaji vetsinou tvrdsi sedla. a kdyz uz nekam dat ty mekky tak na bika. ale treba ja se citim nejlip na biku na tvrdym Pell's RX.

              0 0
            • Paja  

              Je mezi silnicnima, ale u Plateau pisou, ze je alternativou k tvrdsimu Nisene a meksimu Dolomiti, taxi vyber:) osobne si myslim, ze pokud mas bike i silnic, je nejlepsi vrazit na obe stejny kvalitni sedlo

              0 0
        • Meesha  

          Ja ho vidlel jen na bikach. Hodne lidi ho udava jako universal a ma ho na biku i na silnici. Neco podobnyho tvrdil i nekdo z Kmersie na Sport Prague

          0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.