• peg

    Tady v Jihlavě teda chumelí jako prase. Teď to teprve začíná(myslím to pravé ježdění na kole) teď se teprve ukáže jak kdo moc piloval techniku přes léto. :))))))))))))))

    0 0
    • RomanH  

      Brno – prsi, misty byl videt rozbredly snih, ale jen kousicky. Uz aby to bahno venku zmrzlo, pripadne napdl snih.

      0 0
    • vlk  

      tady chvílemi prší cvílemi poprchává.Sníh žádný.Olomouc

      0 0
    • peg  

      Do rána napadlo cca 15 cm nového sněhu. A pořád hustě padá sníh a nevypadá, že by jen tak přestalo.

      0 0
      • kolombo  

        Liberec, studeně leje. Kopečky už jsou „pocukrovaný“, ale dole zatím nic.

        0 0
      • vlk  

        no a kde to je těch 15cm sněhu.

        0 0
        • peg  

          V Jihlavě. Schválně jsem opustil teplo své kanceláře, vzal pravítko a šel to ven změřit. No není to přímo Jihlava, ale je to cca 20 km od ní. Ale už pomalu přestává, ale pořád stejně ty trakače padají. :))))))

          0 0
      • Homer  

        Jsem taky z Vysociny a tu 15 je treba vydelit tak 5, aby vyslo realny cislo. Za 3 dny je Martina, takze se neni co divit, nekdy je tu snih i v rijnu. Stejne to roztaje a odpoledne muzeme vyrazit do bahenni lazne.

        0 0
    • Tomcat  

      Nymburk – vítr, prší Mladá Boleslav – vítr, prší

      fuc…weather, fuc..weather, fuc…weather

      0 0
    • Luka  

      Praha 4 – snezi, HURA!! Ale rychle taje :(

      0 0
      • Tomcat  

        Rychle taje? Tak rychle jak bych potřeboval bohužel nikdy netaje a neschne už vůbec ;-/

        0 0
      • Pá-dlista1  

        A co horni konec Vaclavskeho namesti, vlevo od sochy, spis bliz k muzeu, co tam? Jak to vypada tam? Bude koulovacka? :))

        0 0
        • Jogador  

          Myslíš jak tam je hlavní průjezd Prahou? Tak tam už to je rozježděný:) Ale sníh už spadnul, v Praze už jen chcčije a chčije:(

          0 0
    • nemo  

      Beskydy, kousek pod Prašivou – včera cca od 23.00 trochu sněžilo, pak pršelo a teď ráno je pouze mokro, už neprší a začíná se klubat Oskar, teplota něco kolem 3°C. Pokud to tak vydrží do soboty, tak hurá na Lysou!

      0 0
    • náčelník  

      Nemaje peněz, prší :)

      0 0
    • nemo  

      Beskydy, kousek pod Prašivou – tak včera kolem půlnoci ještě sněžilo, pak pršelo a teď se pomalu klube ven Oskar, bez deště, mokro, teplota asi 3°C.Pokud to tak vydrží do weekendu tak hurá na Lysou!?

      0 0
      • zirecek  

        hm, mám podobné plány s Beskydama na víkend, ale obávám se, že to nevydrží… . :-(

        0 0
    • Daník  

      Ostrava +6, právě přestalo pršet. „Cyklistika je řehole“ – říká kámoš, když prší..

      0 0
    • Daník  

      Ostrava +6, právě přestalo pršet. „Cyklistika je řehole“ – říká kámoš, když prší..

      0 0
    • biker007  

      Plzen, 1 nad nulou, uz pres dve hodiny vytrvale chemeli.. zacina se to drzet uz i na silnici.. to me pripomina ze bych na cestu na Sport Life mozna mel prezout letni gumy:)

      0 0
    • Lister  

      Jeseníky jsou komplet pod sněhem, dokonce už vyjely i pluhy. Teď nesněží, ale jestli to takhle půjde dál tak bych mohl překonat svůj rekord, kdy jsem stál 28 listopadu na sjezdovkách :-)

      0 0
    • vasek  

      Plzeň – padá sníh, občas docela hustě už od rána. Na trávě se už začíná držet-jinak taje.

      0 0
    • Vojtíšek  

      Příbram – od rána hustě sněží, totální sněhová kalamita, silnice ucpané, všechno neprůjezdné. Sněhu leží už 10 cm

      0 0
      • RomanH  

        A silnicare to opet zaskocilo, ze :o)

        0 0
        • fousek  

          copak silnicare, ale me to zaskocilo, uz mi skoro uschli tenisky:-)

          0 0
        • kolombo  

          Pokud je sněhu 10 cm, tak to nezaskočilo silničáře, ale řidiče! To se musí auto přezout na zimní gumy a mět se rozjet a zabrzdit i na mokré silnici :-)

          0 0
          • RomanH  

            Pokud je na silnici snehu okolo 10cm, tak zaspali silnicari. O zimnich gumach mi nic nerikej, ja je vozim. Dokonce jsem si je nasadil uz pred dvema tydny (po te, co to vypadalo, ze tu bude zima co nevidet) a najednou byly teploty kolem 20-ti stupnu.

            0 0
            • kolombo  

              Já nasazoval zimáky až v neděli a okamžitě je to znát, auto sedí jak přilepený. A pokud začne sněžit a velmi rychle napadne cca 10 cm sněhu, tak je to o gumách a o nohách, ne o tom, kdo a jak zaspal. Než sypač objede všechny silnice, tak to prostě chvilku trvá. Já vozím řetězy, písek a lopatu, takže jsem udělal vše co můžu, to další (počasí)už je vyšší moc.

              0 0
    • fousek  

      Pribram, a vypada to ze hned tak neprestane ted bych tipnul 12–15 cm snehu

      0 0
      • Vojtíšek  

        Tak jsem provedl exaktní měření a je to 16 cm čerstvého sněhu. Asi vezmu běžky a půjdu se proběhnout na Tok :-))

        0 0
        • fousek  

          Ja premejslim ze bych kapinku pojezdil na kole, teda jestli se z PB domu za svetla

          0 0
        • biker seli  

          Ostrava-Dubina: Já mam asi 25, ale za oknem to vypadá hnusně. Asi tam bude kosa a chčije

          0 0
    • Jogador  

      Praha jih. Tady se to začíná protrhávat, už občas vidim sluníčko. Na rybníčku se vesele koupají kachničky, asi se jim nová vodička líbí. Kolem projeli mladí kluci na kole, jdou asi vyhlížet lepší zítřky. Tak já se jdu zas učit, a až to dodělám, tak pujdu do plavek a vlezu ke kachničkám, začíná mi tu být vedro:)

      0 0
    • Luke  

      tak aby se pomalu stranky prejmenovali na www.pocasi-forum.cz ne? :-)))

      0 0
      • Jogador  

        Počasí je přímo úměrné najetým kilometrům, čim lepší počasí, tím víc se najezdí, proto je to jeden zmála věcí, který potřebujem vědět, a proto to sem na tyto stránky patří, ale já už končim jedu na kolo:)

        0 0
    • vlty  

      Prosím uvádějte podrobnější údaje, aspoň toto:

      • teplota
      • tlak
      • vlhkost
      • rosný bod
      • směr a rychlost větru
      • srážky
      • stav atmosféry

      jinak to nemá cenu a nevím, jak u vás venku je :-)

      0 0
      • rb  

        Ostrava Hrabůvka-tma :-)

        0 0
        • Luke  

          nevim jestli v tom bude nejaka spojitost, ale v Brne taky ;-)

          0 0
        • Kikinka  

          Ostrava-Hrabůvka teďka: celkem teploučko, krásně modrá obloha, „svítíčko sluní“ =o)) Co víc si přát?=o)

          0 0
      • Jogador  

        Teplota, no, je zima, prej 4 stupně. Tlak, na normálu. Vlhkost, a to chceš v procentech? To bude málo:) Rosný bod, brýle jsem neměl, nezamlžilo se nic. Vítr 3m/s a JV. Srážky, jedna drezína, jeden vlak, a trochu deště. Stav atmosféry? A? koukám, jak koukám, pořád nevidim žádnej rozdíl. Ale nejlepší, mrkněte na předpověd na seznamu, tu jejich podrobnou, u všech aktivit maj nulu:)

        0 0
      • rock  

        Chybí ještě nadmořská výška provedeného měření / pozorování …

        0 0
    • wraftler  

      Bratislava- dazd neprestajne uz asi 30 hodin, sem tam sa to prekryva so snezenim. Teplota medzi 0–5. Nejaky ten sneh, ale skor clapkanica. Navyse dost fuka. A tam de neni sneh tam tece bahno. Krasne pocko na bikovanie :)

      0 0
      • wraftler  

        Jak tak kukam na hodinky tak blava 989mbar pricom redukovany na hl.m. 1008 na prelome z pondelka na utorok klesol a od vtedy drzi ±2mbar… moja nadmorska vyska je 160m.n.m:) monitor ma od mojej hlavy azimut 103stupnov.. W.

        0 0
    • MartinXC  

      V Brně jasno, slunečno, sucho, 20stupňů. Všude spousty bikerů … ;-)

      0 0
      • Jogador  

        Což oto, to jasno, to bych bral, to sucho, no to taky, sucho i 20 stupnů, na těch se shodnem, ale to slunečno mi nejde do hlavy, neni už tma?:)

        0 0
        • MartinXC  

          Teda včera jsem si dělal srandu a dneska ejhle: jasno, slunečno, sucho, stupňů tak 7 – ideální počasí !

          0 0
          • Jogador  

            Teď jsem se vrátil z kola. Tacháč ukazoval 2 stupně, a musim říct, že byla větší zima než včera. Ale je krásně:) Jsem spokojen, jen kdybych teď nemusel spěchat do školy:)

            0 0
            • RomanH  

              Hele, neprovokuj, ja jsem treba ted v praci a na bajka si musim nechat zajit chut. Odpoledne si jdu pro novy rafek a nez to doma zkompletuju, nebude mit cenu nikam vyjizdet.

              0 0
              • MartinXC  

                Proč si to nevezmeš do práce ? Mohl bys to vydávat za údržbu HW :-)

                0 0
                • RomanH  

                  :o)

                  To mi pripomelo historku myho byvalyho zaletnyho kolegy – pritelkyne jej pekne poskrabala na zadech a on porad resil, jak to doma vysvetli manzelce. Nakonec ji tvrdil, ze na nej v praci spadla sbernice. Sezrala mu to.

                  0 0
    • TinkTink  

      No ted to sice zacina, ale zacina trenink na leto…na zimu nikde nenatrenujes poradne…zime se nevyrovna ani letni bahinko…proste nic :)…na zimu natrenujes akorat … v zime :-D

      0 0
    • peg  

      Jihlava: Svítíčko skoro sluní, teplota nevímkolik, pač tu nemám teploměr. Sníh se pořád drží, tak 10 cen?áků. Na silnicích břečka, která přes noc zmrzla, takže je to zralý si rozbít hubu. :))) Slunce v Buši a nohy v SPDčkách :)))

      0 0
    • kralovek  

      Takhle: http://mujweb.cz/…0005561n.JPG Uz se tesim na zasnezene vrcholky :o) Francie, Nice

      0 0
      • kralovek  

        Jako dycky nevim proc, ale chce to copy/paste, jinak ten link nefunguje. Chyba je but na atlasu, nebo na BF. Co ty na to admin?

        0 0
      • TinkTink  

        Hele…dyt tam uuuuuuplne vzaaadu mas naky zasnezeny vrcholky… :o)))

        0 0
        • kralovek  

          No dyt vo tom to taky je :o). Doufam ze bude o vikendu taky tak hezky jako vcera … a dneska taky … chci je videt zblizka :o)

          0 0
    • johny.h  

      Zdar bikerům! Liberec Bedřichov odpoledne sluníčko, super hurá na kolo. V lese pohoda – zmrzlý, místy roztátý sníh a na silnici místama radši nebrzdit a balanc na ledu. V poledne to mohlo být lepší. Jinak supr zážitek. Můj první sníh a led s kolem a párkrát jsem na ledu málem hodil mrchu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.