• jeptiška

    Přemýšlím jaké rukavičky si mám koupit. Určitě chci prstový, docela se mi líběj 661 comp. Máte nějaké zkušenosti s nima?

    0 0
    • Kubiczech  

      Compy jezdim a nemam s nima zatim zadne problemy. Kvalitativne mi po pul roce pouzivani prijdou lepsi nez treba Dakine.

      0 0
      • Radek Broz  

        Vozim různejch rukavic mraky a zrovna dakine crossX mi přijdou jako jedny z nejlepších. 661 Comp jsem starší model taky měl a ty jsem naopak měl rád nejmíň. Jinak je to skoro jedno – materiály i provedení jsou u všeho stejný všechny značky dělají 2–3 výrobci, takže o nějaká lepší kvalitě jedněch nebo druhejch bych nemluvil.

        0 0
        • Kubiczech  

          Me se konkretne CrossX paraly snad hned na prvni vyjizdce, silikon byl dole asi za tyden a ta gumova ficurka se uz taky parkrat odlepila. Asi slepe cinske devcatko zrovna nemelo svuj den.

          0 0
        • Kubiczech  

          Ale jak rikas, ono je to asi uplne jedno. Ono za dalsiho pul roku skonci 661 uplne stejne jako Dakine. (:

          0 0
          • Radek Broz  

            Já za sezónu komplet zničim tak 2–3, ať mám jakýkoliv. Fakt myslím, že s kvalitou je to nastejno – spíš, co ti jak sedí a jak se ti líbí. Mám dokonce kontakty na výrobce, přemýšleli jsme o etbikez edici – věř, že to všechno dělají ta samá čínská a pákistánská děvčátka:o)

            0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Luma  

      Jezdil jsem Answery a Axony,oboje mi vydržely max tak půl roku.Teď jsem si koupil v motorkářské prodejně tady ty http://flyracing.cz/…kavice-f-16/ a jsem nadmíru spokojeny,po roce používání se nikde neparají a silikon na prstech drží.

      0 0
      • Vilém  

        Nejaky answery jsem mel taky, 2× jsem je reklamoval, kvuli parani, ktere nastalo vzdy na stejnem miste a po maximalne mesici pouzivani. Pak jsem je zahodil, uz jsem nemel chut neco reklamovat. Momentalne mam nejake 661, po sezone vypadaji neposkozene, nic se nepare, pekne sedi na ruce, proste spokojenost.

        0 0
        • pitos  

          to je těžko…já měl třeba ty Answery 2sezony a až třetí sezonu se začínaly párat a to už jsem byl nešťastný protože jsem chtěl nové.661 si kamarád pořídil a za dva měsíce se začali párat,reklama­ce…dostal nové a vydrželi mu asi půl roku.Nevzdal to koupil je napotřetí,ale jiný model a dva roky v pohodě:)

          0 0
          • pitos  

            jen pro zajímavost..tři plné sezóny používání a ještě dnes je občas vozím.

            0 0
            • Vilém  

              Asi tedy kus od kusu, nebo model od modelu. Bohuzel jsem je vyhodil, takze foto nebude:)

              Zato prilozim foto tech 661, kupoval jsem je za 300,– na aukru jako jety, kolik s nima najel predchozi majitel, to netusim. Letos jsem je vozil jako jedine rukavice celou sezonu a opotrebeni minimalni.

              0 0
              • Radek Broz  

                Ta tohle jsou tak z 20 vyzkoušenejch párů, co jsem vozil, ty jednoznačně nejhorší. Ale vydržely im dlouho – neměl jsem je rád a vozil pořád nějaký jiný:o)

                0 0
      • Luma  

        Tady fotka těch Fly po cca roce používání

        0 0
    • jeptiška  

      Tak ty 661 sem nikde nesehnal, tak sem si koupil oneal reactor. Co na ně říkáte?

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • drtyc  

      ozivim to tu.

      661 Descend Glove

      jak vypada u nich dlan? tusi nekdo, jestli ta dlan je akorat ta mesh leather nebo je tam i polstr s tim eva moldem?

      a co potom ten hrbet ruky? je tam taky ten eva mold mezi rukou a tim TPR armourem?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.