• tm

    Prosím o radu, dorazily mi domů tyto aku

    Nejen ze jsou o kus větší, tím pádem je horko těžko dostávám do téhle nabíječky

    ale navíc se při použití v UF 2100 při každém otřesu samovolně přepínají režimy. Je to k vzteku, koupil jsem tyhle doporučené aku kvuli kapacitě a skoro se nadají použít. Přitom doteď používané taky chráněné Ultrafire nic takového nedělaly.

    Čím to může být, resp. co s tím? Dík za rady.

    0 0
    • lukan  

      omlouvám se, že se na to ptám zrovna tady a nereaguji k tvému tématu, jen by mě zajímalo jak se vkládají ty odkazy viz „aku“, „nabíječky“ apod…

      0 0
      • Yann  

        Mas to v navodu v okne Reakce na příspěvek kdyz kliknes na Reagovat.

        tucne tučně

        kurziva kurzíva

        Odkaz:

        http://www.bike-forum.cz

        Odkaz na slově (BF):

        BF

        Odrážkové seznamy:

        1. první položka
        2. druhá položka

        Číslované seznamy:

        1. první položka
        2. druhá položka
        0 0
      • MirosPikos  

        Když píšeš příspěvek, jako já teď, tak se koukni vlevo od okna pro zadávání textu :) Je tam nápověda pro formátování textu.

        0 0
    • MirosPikos  

      K té velikosti bych snad jen řekl, že ty Ultrafire Silver/Red nemají uváděnou kapacitu ani omylem – proto budou menší než Panasonic.

      Škoda že si nekoupil nechráněné, odkoupil bych je od tebe, kdyby ses jich potřeboval zbavit.

      0 0
    • josh  

      Pokud se režimy řepínají při otřesu, je tam nějaký špatný kontakt. Říkáš, že aku jsou hodně dlouhé, tak první po čem bych šel, jestli jde došroubovat koncovka. Někdy bývá tubus svítilny krátký a když se tam dá nějaký extrémně dlouhý aku, koncovka nejde zcela došroubovat (týká se pouze svítilen s anodizací na zadním závitu).

      0 0
      • tm  

        Koncovka došroubovat jde, zkusím ještě, dle rady PatrikL dát něco kolem té pružinky u +.

        0 0
        • tm  

          I přes to že jsem poměrně důkladně vypodložil pružinku u + se stále přepínají módy. Je to asi nějaký konstrukční problém UF-2100, protože u téhle čelovky aku fungují normálně.

          0 0
          • jIrI___  

            Tak se mi UF-2100 při otřesech sama přepíná. Na nějakou dobu vždycky pomůže dotáhnout modul s vypínačem a ledkou.

            0 0
            • tm  

              Mně to ale dělá jen s těma většíma aku, a to i přes dotažení obou modulů.

              0 0
          • MirosPikos  

            Jak si s tou čelovkou spokojen? Neměls možnost srovnat se Zebrou nebo Sparkem? Na kolik LM bys tipoval ten výkon na 60 %? A naposled, prošla bez cla? Na jakou částku? :)

            0 0
            • tm  

              Čelovka dobrá, zatím ji vozím přdělanou sucháčem k přilbě. Na lyže plánuju ještě přišít k origo držáku gumu přes vrch hlavy kvuli lepší stabilitě.

              Porovnání se Sparkem ani Zebrou nemám, lumeny se neodvažuju tipovat, ale spokojeně jezdím po lesích s těmi 60%.

              Prošla bez cla, na obálce (na mojí žádost ve specifikaci objednávky) bylo uvedeno TOY a cena 18$

              0 0
              • MirosPikos  

                Díky za tip, taky to zkusím :) Cenu klidně trochu přitlačím, je tam rezerva (směrem nahoru) ale zase ne těsně k té nazi hranici.

                0 0
    • Martin  

      není ta cena nějaká moc nízká? nebo je to v pohodě? uvažuju, že si 4 kusy koupím. http://www.aliexpress.com/…7922334.html

      0 0
      • oddie  

        Na Fasttechu byla podobná, ale samozřejmě to mohou být i fake, v Číně nikdy nevíš.

        0 0
        • Martin  

          na fasttechu jsem koukal jako první, ovšem tam je pořád problém s dopravou, baterky posílají jenom přes DHL za 60 dolarů :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.