• Kohout

    Nevíte někdo, jak dopadl závodník s číslem 101? Měl ošklivý pád na Smrčku, volali jsme mu záchranku. Byl hodně pomlácený, nekomunikoval s náma vůbec, takže ani jméno nevím. Jen mě zajímá, jestli je v pořádku…

    0 0
    • Pebe  

      co říkal Míra Zbuzek, který tam čekal, tak se probral, roztržené obočí, odřená brada, ruku prý měl jednu až na kost odřenou a asi i nějaké další šrámy. Míra prý jel za ním, prý mu na nějakém hrbolu vylítla řidítka z rukou a šel k zemi

      0 0
      • budha  

        Zdar.Taky jsem tam byl a zajímalo by mě jestli je vpořádku.Co jsem tam byl tak začal i komunikovat.Pak jsem jel čekat na sanitu dolů, takže nic víc nevim.

        0 0
    • marhoc  

      Byl odvezen do nemocnice ve Frýdku-Místku. Měl otřes mozku, odřeniny, už je v pořádku, doma. Ještě, že měl přilbu.

      0 0
    • marhoc  

      Chtěli bychom všem, kteří pomohli zraněnému závodníku, panu Opletalovi, poděkovat za jejich vstřícné chování při záchraně závodníka.

      Pořadatelé Beskyd tour

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Milen23  

      Ahoj všem. Včera při závodě 30-tky jsem v lese kousek od cíle půjčil klučinovi v dresu Merida pumpu a páky, ale do cíle se mi už artifakty nedostaly ;o(. Pokud o tom něco víte, tak dík za info. P.S. Snad mu nářadíčko posloužilo.

      0 0
    • pjv  

      Cau taky sem vcera jel dlouhou a bylo to super dojel sem sice posledni ale bomba:-)) akorat mam jen vymklej prostrednik z jednoho padu jinak dodreny koleno loket klasika :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.