Bezdrátový cyklocomputer do 1000

38 nepřečtených
  • traavis

    Zdravim,

    vim ze je tu na tohle tema spoustu vlaken ale prece jenom se objevuji porad nejake novinky. Mate nekdo tip jaky bezdratovy cyklocomputer do 1000 Kc poridit?

    Predem diky za vsechny tipy a navrhy!

    0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • lukeenho  

      Tenhle jsem koupil cca. před týdnem u tohoto eshopu já a zatím v pohodě, je super :)

      0 0
      • traavis  

        Prosimte a jak se to ovlada kdyz je to „beztlacitkovy“ ? :-)

        0 0
        • lukeenho  

          Zezadu je jedno hlavní tlačítko, takovej knoflík a jedno myslím ještě na naštelování. Ale když je ten tachometr nasazenej, tak když se dole trochu zmáčkne, hezky to „cvakne“ a z druhé strany se tim to tlačítko zmáčkne. Tím se přepínají všechny funkce a dlouhým podržením se přemaže aktuální vyhížďka/časy. Nevím jak ostatním co ten tachometr vlasní, ale mně to takhle docela vyhovuje :)

          0 0
      • vikicek  

        Jo, tohle je bezproblémový tacho

        0 0
      • Ottak  

        Určitě tenhle.

        0 0
      • jIrI___  

        Dá se přidělat na představec? Ten drát obtočený kolem hadice se mi líbí čím dál méně :)

        0 0
        • Ottak  

          Bez problému, mám ho tam sám :-). A systém uchycení je naopak nejlepší, co jsem zatím viděl.

          0 0
        • lukeenho  

          Jo jo, mám ho taky na představci Giant Connect (je dost tlustej :D ) a sedí naprosto pevně .)

          0 0
      • MirosPikos  

        Jak je to s výpočtem průměrné rychlosti? Všechny tachometry, co jsem doposud měl, to hezky ojebávali. Zjistilo se to tak, že jsem zastavil. A průměrná mi třeba spadla o 0,5 km/h jak ještě dobíhal čas.

        Dobře to měl řešený computer EchoJ7 který takto průměrnou rychlost nezkresloval. Docela mě překvapuje, že tenkrát to šlo a nyní je takových přístrojů jako šafránu.

        Tak by mě zajímalo, jestli třeba Cateye neprodává plnohodnotné přístroje…

        0 0
        • Foja  

          Jj, taky mám Echo J12, ale bohužel jsem již za ty léta zničil kabeláž a neumím si ji spravit, ale byl jsem s tímto modelem nejvíc spokojen. Teď mám sigmu BC 1106 DTS a stále mám problémy se signálem(chvíli ukazuje a chvíli vůbec nic). Tak hledám co s tím, nebo jaký jiný cyklocomputer.

          0 0
      • Azmir  

        Ten mám a je super. Jediné co mě na dnešních tachometrech sere že po každém vynulování denní vzdálenosti etc, se smaže i maximální rychlost.

        0 0
    • d69  

      nemůžu si vynachválit tenhle ECHOWELL :

      http://www.vseprokolo.cz/…207%20W.html?…

      výbornej poměr cena/výkon

      0 0
      • mart.p  

        dá se to přidělat na představec?

        0 0
        • traavis  

          Taky by me to zajimalo :-)

          0 0
        • d69  

          Starsi typ mel uchyt na riditka.Letos jsem ho ztratil a koupil jsem novej – ten ma univerzalni ucyht na riditka i predstavec.E­xistuje i s vice funkcema (9 a myslim i 12) ale jsou to uz samy zbytecnosti.

          0 0
      • michalrysina  

        Vybornej tachac, sma ho mam už spoustu let a drzi jako jeden z mala

        0 0
    • Galibier  

      já koupil v akci od Kellyse, za 480 kč, je tam asi 10 funkcí, ty důležité tam jsou :-)) chybí logicky výškové metry…

      0 0
    • wallot  

      Mam sigmu 1609STS

      Verze bez kadence je pod 1000, s kadenci pod 1300

      Bral jsem ji tady – http://www.bike-eshop.cz/…atovy-prenos

      Krome beznych udaju ma i teplomer a podsviceni a diky 4 tlacitkum se snadno ovlada.

      Jde jak na riditka tak na predstavec. Drzak se pridelava kombinaci oboustranky a Okrouzku takze drzi fakt dobre.

      Kupovat ted asi bych spis hledal nejaky model ktery ma vice udaju najednou na displeji at clovek nemusi tolik prepinat ale to je spis u drazsich modelu s velkym displejem a je to spis prijemna drobnost.

      0 0
      • traavis  

        Co je prosimte kadence?

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • Max  

      Manželka si před měsícem koupila v Tchibu asi za 290 Kč

      0 0
    • MirosPikos  

      Mrkni sem

      Nevypadají vůbec zle a asi by sis vybral.

      0 0
    • Luky11  

      Sigma BC1609STS, jsem s ním spokojenej

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.