běžky Seefeld apod. max. 700 km od Prahz

7 nepřečtených
  • biker122

    zdravím. s ohledem na aktuální vývoj počasí, plánuji v následujících dnech vyrazit na běžky někam do zahraničí. minulý rok jsem byl v seefeldu a celkem super, i dojezd z prahy.. nicméně láká mě zkusit něco nového – hlavně, aby bylo hodně tras na skate:-) nevíte náhodou o něčem? kdyžtak bych holt dal klidně znova seefeld, uvidíme.. dík moc!

    0 0
    • Twisp  

      Livigno 1800m

      0 0
    • karelH  

      za mě určitě Ramsau a když je hezky, dá se vyjet i na Daschtein – moc tras tam sice není, ale je to zážitek

      0 0
      • biker122  

        díky moc, to ramsau vypadá zajímavě.. náhodou nějaký tip na ubytování? ikdyž takto narychlo to asi bude dost bída..

        0 0
        • karelH  

          mrkni na www.skiamade.cz a tam nějaké ubytování určitě najdeš. My jsme letos bydleli přímo v Ramsau, kde je to sice dražší, ale máš stopy hde u nosu. Dá se bydlet i někde v údolí kolem Schladmingu, kde je to levnější, ale musíš dojíždět do Ramsau (parkování ale není problém)

          0 0
          • tri-man  

            Otevřu znovu toto téma. Chtěl bych letos jet někam za první sněhem koncem listopadu. Plánuju to hlavně na běžky, ale s tím, že bychom se šli i svézt na sjezdovku. Jestli dobře koukám na mapu, tak v Ramsau je to jen na běžky a na sjezdovky se musí dojíždět?

            Nebo nemáte někdo i jiný tip kam za sněhem koncem listopadu na běžky i sjezdovky?

            0 0
    • McBlacky  

      když jsme u toho Seefeldu – zná to tam někdo dobře?

      po třech akcích v lokalitě st. Moritz bych zkusil něco jinýho. Ale rád bych aby to mělo alespon 200km udržovaných tratí.

      beru i jiné tipy do 800km z Prahy (víc už fakt ne)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.