• decimax

    Tak co myslíte, pustí nám to letos nebo ne?

    0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • decimax  

      Nikde se neda nic docist..

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • lubosalbi  

      Kareš tento víkend startuje

      0 0
    • decimax  

      Já sem zvědavej na Peklák..

      0 0
      • Elwing  

        Taky bych jela! Vloni měl už otevřeno nějak na konci dubna, to byla paráda. Bude otvíračka?

        0 0
    • decimax  

      Tratě budou otevřené ale lanovka ve hvězdách zatím..

      0 0
    • Kremen  

      Bikepark Ještěd cituji:

      První bikery letos přivítáme pravděpodobně od 1.5.2021 (v závislosti na platných opatřeních kvůli COVID-19).

      0 0
      • Carloss  

        ještě tam leží hromada sněhu, takže bych na ro nespoléhal

        0 0
        • Atilla  

          Přesně tak hromady sněhu ve Špindlu i jinde. Někde ještě ani nezačali s údržbou.

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Lochy13  

      Nejsem sjezdar, ale bavi me to hlavne z kopce a rad lanovku pouziju. Bohuzel tady (UK) zadny nemame, jen nekde vozej nahoru dodavkama.

      Stejne je zajimavy, ze jedna z nejuspesnejsich zemi v DH nema BP s lanovkou.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Melvin  

      Tak od 10.5. se můžou spustit lanovky.

      0 0
    • my_dudesty  

      Nechystá se někdo (ideálně teď ve čtvrtek 9.9.) na Szczyrk? Užít ještě pěkného počasí s šancí na minimum lidí.

      0 0
      • hrota  

        :D asi bych to tu měl víc číst, zrovna včera jsme tam s kámošem zajeli.

        Plánujem ještě něco letos stihnout, jezdíš pravidelně?

        0 0
        • my_dudesty  

          Včera už bylo počasí slabší, ne? Ale i tak to musela být paráda (krom té lávky v lese na Zboju – ty kořeny před ní klouzaly jak led i minulý čtvrtek a jestli mezitím popršelo, tak díky pěkně :D )

          Já si zajezil luxusně, dlouho jsem tam nebyl a ty nové části mají super, jen ta černá je pekelná, ta mi stačila jednou :) Já teď musím vyřešit nějaké technikálie, takže mám nedobrovolnou stopku a bohužel asi až do konce sezóny :/

          0 0
          • hrota  

            My vypadli před deštěm, takže dobrý. Kořeny klouzaly, poprvé mne to trochu dostalo, ale naštěstí dobrý.

            Byl sem takhle v bikeparku poprvý, musím jezdit častěji, černou jsem třeba vůbec nejel.

            Jinak co se technikálií týká, kolega defektil a já nějak polámal patku :D Naštěstí vozim náhradní.

            0 0
            • my_dudesty  

              Taky dobrý :D Já u té lávky lehce oťuknul jeden stromek a zajebal si brzdovou páku od smůly ;) a na černé jsem ztratil pumpu.. Ale jinak to byl great success, jak říká Borat :D Ohledně defektů už jdu s kanónem na vrabce – vepředu maxxis DD a vzadu wtb though s vložkou, efektivita šlapání jde asi dohajzlu, ale defekty už prostě řešit nechcu.

              A v duchu svých nejlepších tradic jsem hodil držku akorát když jsem byl pěšky očíhnout konec černé, jak to mám projet dál ;) Prostě větší šanci na tlamu mám když slezu z kola, což je motivace to tam posílat i naslepo :D

              0 0
    • Kremen  

      Zdar. Někdo do bikepraku o víkendu 9.-10.10.? Jsem flexibilní po celé severní hranici. Zatím se mi v okolí nerýsuje žádný parťák. Jsem z Jablonce nad Nisou a pojedu autem s nosičem kde je jedno místo volné.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.