• Jaroslávek

    Z důvodu nejistých vyhlídek stran počasí na čtvrtek a jistých na středu navrhuji tento termínový přesun. Na návrh nejmenovaných kolegů bych to vyhlásil jako „JÍZDU ZA PRÁVA BIKEREK“, když už je ve čt ta ekomanifestace.-)

    0 0
    • Jaroslávek  

      Tak jako první nemůže ve st. jedna z hlavních atrakcí, fousatá bikerka na krásném oranžovém ? kole .-)

      0 0
    • mastihuba  

      Začíná z tebe byt pěknej Lipánek, počasí nepočasí zitra su stejně v hokně 24h

      0 0
    • pepek  

      Správně, jistě je to záslužnější, než manifestovat za Bursíka a Kateřinu, případně za Hare Krišna, nebo Greenpeeche. Heslo:  „Víc bikerek do lesa“ (btw: dnes jsem viděl jednu pěknou na Lidické a jela na Cannondalu (co na to říkáš Jonysu?)

      0 0
      • jonys  

        Jo,ten byl můj.Neměl jsem lepé děvě čím zaplatit,tak jsem ji namluvil,že za to kolo určitě dostane víc než ten tácek,co chtěla…Trošku podvod,stydím se.Ještě víc jak za ten rozdupanej trail na ZTZ z Novýho :-(

        0 0
        • pepek  

          Tak tento bys žádné lepé děvě nedal, bo to byl Scalpel.

          0 0
    • Polka  

      Co takhle spis „VYJIZDKA NA NIC“? ;-)

      0 0
    • Paja  

      vida, staci naznacit…

      0 0
      • Jaroslávek  

        Tu máte duchovního otce.-)

        0 0
      • RomanH  

        Ze Ty chces jit na tu Ekoteroristickou akci ;-)

        Uvidime, pocital jsem se ctvrtkem, ale snad to pujde.

        0 0
        • Paja  

          …ale houby…ve ctvrtek bysme museli sedet uvnitr, ve stredu to s cvakanim zubu pujde i na zahradce;)

          0 0
    • Krocan  

      nemožu…ale svítá na lepší časy:-)…snad

      bajka už taky mám pokupě…akorát chybí řetěz, lanka a bovdeny a pak už bude bránit jenom to že se budu muset ve všední dny vracet do 20:00 :-P

      0 0
    • Excel  

      nemůžu, naddírám

      0 0
    • Jaroslávek  

      Tak jakpak to tady zatím vypadá ?

      Jedno zda st nebo čt :

      Problémy bikerek mi nejsou lhostejné – JÁ, RomanH,Pája,Pepek

      Dřu a to je mi nadevše – Excel,Mastihuba

      Žena má zase narozeniny a to je mi nadevše – Madrid

      AVG je mi nadevše – Blade

      Kanondejl je mi nadevše – Jonys

      Myslím, že mám svý jistý – Spliňťa,Karkulka

      Brání mi nevyjasněný rodinný pravidla – Krocan

      Volejbal přesunut ze čt na st – Slou

      Prozatimní mrtvý brouk – Marťula,Obďa,

      Plesík mi v tom brání – JSt

      Už tak si dost dovolujou (bikerky) – Polka

      Většinou neumějí hrát fotbal – Brantec

      Jejich problémy už jsem dávno vyřešil – Karaya

      Doufám, že se nikdo neurazil, že jsem na nikoho nezapoměl a hlavně to berte s rezervou.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Zapoměl:

        Už mi je nenoste (bikerky) – Běžec

        0 0
        • Běžec  

          :-D tak přeci jsem nebyl zapomenut

          Říkám své rázné jednoznačné MOŽNÁ…je v plánu nějakej sraz (dřív než na Buku)?

          0 0
          • RomanH  

            Primlouvam se za Pepkuv obchvat Obrany – Bilovice, a nebo ten kamenitej chodnicek u Horakovske myslivny nad Marianskym – neznam ani jeden…

            0 0
            • Běžec  

              To zní dobře, taky se přimlouvám za mě neznámý Pepkův obchvat (případně by na něj šlo navázat Polkovým obchvatem).

              0 0
      • RomanH  

        Toz teda kvuli tem bikerkam…JEDUUUUU :)

        0 0
      • Martula  

        Mrtvý brouk bude v Mariánském běhat do schodů. Ale jede tam na biku :)

        0 0
      • jonys  

        Maňasu Maňasu!Řešit problémy bikerek nějakou demonstrativní jízdou…Jakej jsi byl když byla v problémech ta spoře oděná mladice u Masarykova okruhu?!Ta potřebovala rozhodnou,konkrétní a rychlou pomoc-ztracena v neznámu,sama,zi­mou se chvějíc a evidentně po nás toužíc(myslím teda)…Místo podpory mého a Exikova plánu(podrobnosti sem teda před 22.h psát nebudu,ale byl dost dobrej!)jsi nám jej otcovsky rozmluvil a dal se na odjezd!Ty tu básni něco o podpoře,pokrytče! :-) 

        0 0
      • Karaya  

        A tak jako já bych jel, bajk je snad v cajku, az na tu brzdu teda. S vidlicí zkouším pravidelně kontrolně zapružit a zatím se zdá, že je olej na svém místě .-)

        A nevím teda jaké problémy jsem vyřešil, ale situace je stále otevřená, za chvíli bude mít Vincent půl roku :D

        0 0
        • pepek  

          O důvod víc to zapít. Pokud měls zlomenou levou čapu, tak bys mohl absolvovat i nový trailík, pokud to byla pravá, tak při pádu na „dlouhou nohu“ tam hrozí znovuzlomení.:-)

          0 0
      • slou  

        Dobrý :)) ..... ne voliš je stále ve čt. Dajako jsem nepostřehl time kdy? tož vzhledme k temu že včil  jezdím jak slimejš tak abych to stihnul..... No a jinak záleží na rabotě, že :)

         
        0 0
        • Paja  

          to neni mozny, snim, ci bdim, stipnete me nekdo, ON SNAD POJEDE;)

          0 0
          • slou  

            Noo moc bych se neradoval … prý dnes budu dělat až do úmoru těla a duše … takže to vidím tak na 30%

            0 0
      • Krocan  

        napsal jsi to přesně…příští týden by to možná mohlo i vyjít:-P

        0 0
      • obda  

        Díky soudruhu, že jste na mne nezapomněl. Nějak nestíhám, spal jsem necelých pět hodin (už několikátý den po sobě :( ) S dneškem jsem nepočítal, ale zkusím to stihnout. Navíc doufám, že nebude nová C9 na starých převodnících moc zlobit – ještě jsem to nestihl projet.

        0 0
        • Polka  

          C9 na starejch…mno nechci to privolavat, ale imho to bude blbnout.

          0 0
          • obda  

            No uvidím, taky z toho mám trochu strach. Ale zas tolik najeto nemají (jeden řetěz do 132.7).  Malou i střední placku mám ocel (mj. i kvůli tomu jsem koupil „jen“ Deore) , tak budu doufat. Kdyžtak vyměním placku. Kazetu jsem dal novou XT.

            0 0
            • JSt  

              na pilach by to melo byt ok. kazeta je podstatnejsi ;-)

              0 0
    • Karkulka  

      ejchuchů…mám zde konečně bajka,ale jsu nasraná jak už dlouho ne:

      1.) ve vlaku mně poškrábali rám a to nemluvím o kosmetické miniúpravě

      2.) jelikož se nepodařilo sundat zakouslý pedál 520, problém nevyřešila hrubá síla nýbržto flexa :o)

      3.) kufr mi drží jen na jednom šroubku, druhej závit je strhnutej :(

      …i přesto zejtra jedu…

       

      jo a pánové, Splinťa dnes vyjel celej stoupák u pumpy- toť vhozená rukavice pro vás, ne? ;-)

       
      0 0
      • Karaya  

        Kdyby byla nouze, tak můžu zapůjčit jak díly, tak bika (17,5" rám..)..

        Splinťa už vyjel najednou ten kopec ve Šlapkách od pumpy? :P

        0 0
        • Karkulka  

          ne ve šlapkách ale u jelena ;-)

          0 0
          • Karaya  

            U jelena, u jelena.. Musel jsem asi 5 minut přemýšlet kde to je, ale mám to :-)

            Každopádně je dobrej… Kdo ví co bylo za odměnu, před náma to teda ještě nevyjel :P

            0 0
          • Paja  

            Takovej ten sjezd co nas tam jak jezinka vzdycky laka v zime?

            Prikladam fotky pokusu o vyjeti zlute smerem na Klajdu, najednou jsme to sice nedali, ale slo by to. Splinter jako obvykle na druhou placku @;)

            0 0
            • Splinter  

              Nee, ten směrem do údolí jak jedeš po tom štěrku a můžeš se dát doleva tím krátkým brdkem.. Je tam takovej minipotůček a pumpa..

              0 0
              • Paja  

                jo aha, toz ten uzs malem jednou vyjel, ne?

                ten zimni mas aspon na dnesek…;)

                0 0
      • Polka  

        To me neprekvapuje, to uz skoro vyjel aji minule co sem tam s nim jel naposled :-)

        0 0
    • Eva  

      Hej hola,to je vyzva,za prava bajkerek,to musim vyrazit,abych se taky dozvedela jaka ta prava vlastne jsou? :-)

      A sraz? Kde,kdy? Bo mam doma malej uvazek a velkej uvazek je v praci,tak bych se primlouvala na 16:30 :-)

      0 0
    • Jaroslávek  

      Tak organizaci takovýho peletonu nezvládnu.-)

      0 0
      • Eva  

        Se moooc podcenujes :-)

        16:30 Obrany? Klajda?

        Nenapovidam :-)

        0 0
      • Excel  

        už jsem to říkal, ale na mě nečekejte, já jsem v 16:30 zrovna v práci v nejlepším

        0 0
        • Jaroslávek  

          Si kruciž jednou přivstaň.-)

          0 0
          • Excel  

            Já už to párkrát zkoušel, ale to byl darmo pokus…néééé. Já prostě ráno v pět nevstanu kdybych se tam posral…Ovšem pokud mám vstát kvúli něčemu jinýmu tak to ještě zvládnu, ale do hokny, tož to kua ani omylem.

            0 0
            • RomanH  

              Tak si rikej, ze vztavas kvuli tomu kolo – ja treba dneska vztaval ve 4:30

              0 0
              • JSt  

                to je smutny, ze trpis nespavosti ;-)

                0 0
                • jonys  

                  „Nespim.Probudim se ve 4 a už nezaberu“.„To je v tvym věku normální.Já nespim od půl čtvrtý.Co tam máš dál?“ :-)

                  0 0
                  • JSt  

                    pane doktore, vy vsechno zlehcujete. ja vim nejlip, jak mi je. ja tady uz dlouho nebudu…

                    0 0
              • Paja  

                to je jak z Babicky;P vstavat takhle na Praded, chapu, ale do prace, to je uchylka;)

                0 0
                • RomanH  

                  No jak se to vezme, rano Ti tady nezvoni telefony, na serveru Te nikdo neblokuje. A pokud neco opravdu potrebujes udelat…

                  V praci jsem byl chvilicku po 6te, predsi jen 30km je 30km.

                  0 0
                  • Paja  

                    nevim, jak u vas, ale tady podobna situace nastava i cca od 16–17hod., takze ja mam jasno…

                    0 0
                    • RomanH  

                      U nas je plne callcentrum do 21te hodiny…

                      A navic ja taky, odpoledne chci byt co nejdrive na biku.

                      0 0
                      • Paja  

                        nj, kdyz vy otravujete lidi i vecer…mne to rano stejne nemysli (teda nekdy i pres den;))) a kdyz se nic nedeje muzu na bike odpoledne taky…

                        0 0
              • mastihuba  

                to sem šel spat :)

                0 0
    • Eva  

      Toz dobre to bolo,sice jsem se nazpatek pri te casovce s Karayou zapotila vic nez cestou tam,ale chodnicky se mi libili :-)

      A jaksi jsme zapomneli na ta prava bajkerek,no mozna je tam jeste ted rozebirate :-)

      0 0
      • felix.org  

        Cesta tam, nepočítám-li defekt, v pohodě :-) Ta stíhačka zpátky už na mě ale byla moc…plus ten výlet do ostružin…dalo mi to zabrat :-D

        Jel jsem do centra, tak jsem se ve vhodnou chvíli odpojil pro mě přijatelnějším směrem. Doufám, že jste mě nepostrádali :-)

        0 0
      • Karaya  

        Zkusil jsem si zahrát na šlapanický expres, ale moc to neslo, pul hodina to rozhodne nebyla :-)

        0 0
      • Jaroslávek  

        No každopádně má každá bikerka právo na sebeurčení.-)

        0 0
    • Splinter  

      Dobro došli, ale tak tak se světlem… :)

      0 0
    • Běžec  

      100 :-)

      Kvůlivá mému defektu dojezd včil, taktak s prvními kapkami. Tož pěkné to bylo.

      0 0
      • Běžec  

        Díky Maňasovi s Pepkem, že mě nenechali bídně zhynout v temném lese. :-)

        0 0
      • obda  

        100? Kudmas jel na Buk? :) Na mne začlo kapat ještě před dojezdem na silnici Útěchov-Soběšice, ale i tak jsem moc nezmokl.

        0 0
    • slou  

      Tož po dlouhé době jsem vytáhl o5 tu hromadu duralu a zjistil jsem, že jezdit ještě umím :) … sic to nešlape tak jak by mělo ale de to. Trasa bylo dobrá … teda až na to chození ;) ale jinak chodníček od lomu dál byl super. Cesta z5 klasika, ale kurňa kdyz se jede v podvečer tak sa berou světla 8-) … dnešek bych řekl 99%

      0 0
      • RomanH  

        Prej neslape, jak by melo… :)

        Trasa dneska excelentni (diky Pepku), dojel jsem chvilicku po 22te hodine. Prvni kapky (ale jen jako vystraha), drobnejsi mrholeni az od Tisnova a hustsi dest az na poslednim kilometru. Obe duse zatim tlak drzi, asi to bylo nejakym duchem mista ci co ;-)

        0 0
      • Jaroslávek  

        Nešlape jak by mělo. Tyhle kecy si odpusť.-)

        0 0
        • RomanH  

          Budou fotky ?

          0 0
          • Karkulka  

            Naše čtyřčlenná ekipa má snad jednu jedinou, tuším- „Pája plačíc nad rozlitým mlíkem“ :o))

            0 0
            • Paja  

              jj, placic nezni aspon tak vulgarne jako realita…;)

              0 0
          • Paja  

            Tady jsem si dovolil, z nasi bukove zahradky;)

            …navrat bez svetla potme v pohode, slou a pepek sviti luxusne aspon pro 2, 10oC uz bylo horsi, priste na Buk bez svetla a vetrovky nejedu ani kdybych se chtel 3× vratit nez se setmi;o)

            0 0
            • Karkulka  

              naprostý souhlas…

              Krom světla a větrovky si příště musím pohlídat celodenní stravu, neb s tim jednim rohlikem od snídaně( kterej už byl beztak stejně venku) jsem si v poslednim brdku před bukovinkou připadala jak chcíplá dcérka ;-)

              zpáteční cesta supr..ale nezávidím šeroslepým..

              Jo a komu mám poděkovat za vděčné nic na zahřátí?

              0 0
          • Karaya  

            Mliko ven, duse dovnitr… Bubliny necham na profiky .-)

            0 0
            • JSt  

              mne to bylo hned od zacatku jasny, ze to tak dopadne :-P.

              0 0
              • Paja  

                Zadni drzi porad bez problemu…myslim, ze kdyz dam dve vrstvy pasky se zacatkem na druhe strane nez je ventil, diru na ventil jen takovou, aby sel procpat skrz a jeste to trochu zatesnim vodovzdornym chemoprenem, tak by to mohlo fungovat spolehlive…

                0 0
                • JSt  

                  vepredu mas toho kontika a vzadu wtb, ze? nech nanoraptory vsude a bude to fungovat. co jsem videl, tak v nanoraptorech to vozijou vsici ke spokojenosti. ;-)

                  0 0
                  • Paja  

                    je fakt, ze NR je mensi a nenasazuje se tak snadno, coz je v tomhle pripade lepsi, ale tady nebyl problem v plasti, ale v tom, ze vzduch uchazel kolem ventilku.

                    0 0
                  • pepek  

                    NR na předek nebrat !

                    0 0
                    • pegas  

                      duvod?

                      0 0
                    • Karkulka  

                      nanora jsem měla vepředu i vzádu…pak jsem dopředu dala kendu karmu..

                      ono je to stejně vcelku šuma- v mokru klejže jak olajda a za sucha mně přišel supr i vepředu:o))

                      0 0
                      • pepek  

                        Za sucha i cyklistickou zastáfku? nebo myslivnu? Po minuloročné zkušenosti dávám dopředu raději něco državějšího. Vím ,že je to zbabělé, ale musím myslet na rodinu, že? (A taky my soudruzi v pokročilém  věku raději už jezdíme bezpečné trasy, nebo aspoň bezpečné gumy :-)

                        0 0
                        • Paja  

                          Proc zbabele, mne prijde lepsi mit vepredu plast, kterej je sice o neco pomalejsi, ale bohate to kompenzuje lepsi prilnavosti, kdybych mel menit MK, sel bych do NN ev. kdyztak do crossmarku.

                          0 0
            • Jaroslávek  

              Sice čučí na hodinky ale nevypadá, že by nějak spěchal.-)

              0 0
          • Jaroslávek  

            Budou

            0 0
          • Jaroslávek  

            Perlička

            0 0
      • Paja  

        Se mi zda, ze na to, ze ten Trek neni zrovna chrtikolo, ti to slape slusne (jako obvykle, ze;) kopecek od lomu pred Ochozi jsme vydupali docela rychle…

        0 0
        • RomanH  

          On takhle dupal vsechny kopecky

          0 0
          • Paja  

            jako obvykle, ze;)…napadne mi to pripomina jednoho, co si furt stezuje, ze to ale vubec nejede a pak je na zavodech v 1. desitce;)

            0 0
            • slou  

              No no no … :) … na pohodu značí to, že se do kopce nemusí hledat náhradní plíce, že ze mne neteče jak z vola na každém brdku, že po rovině možu jet pohodovou jízdu aniž bych cítil nohy… atd.  Mimochodem závody nejezdím proto, že se tam jede na pořadí a to mne nikdy nebavilo…hnát se někam. Jízdu si má člověk užívat a ne se kajsi honit ;)

              0 0
              • Paja  

                Vsak jo, jen tu pohodu ma kazdej pri jine rychlosti…ten s tema zavodama samozrejme nejses ty…;)

                0 0
              • jonys  

                Tohle signuju,zejména poslední 2 větičky :-)

                Co to je za Treka?Vypadá solidně…Dáš sem odkaz?Dík.

                0 0
                • pepek  

                  No Jonysu! Přece bys nezradil jedinou pravou víru svatou – cannondale. (kromě toho je to taky zas…nej jednočep:-)

                  0 0
                  • slou  

                    jednočep, 4čep kolikatičep … stejně je to všecko Taiwan čep ;)

                    0 0
                    • pepek  

                      Co je špatnýho na Kuomintangu (中國國民黨)?

                      0 0
                      • slou  

                        Nic … :) … stejně tak jak je jedno kolikatičep ;)

                        0 0
                • slou  

                  Tož je to  tento rám, ale vybavení rok 08 bo jsem 08 mi jasi praskla http://www.trekbikes.com/…edy/remedy9/ … v naše bajky je i fotka s 08čkou ;)

                   
                  0 0
    • pepek  

      Soudruzi, musím přiznat, že tentokrát byla trasa excelentní. Tisíceré díky authorovi a objeviteli těchto divukrásných trailíků. To jsme ani nečekali, že? A to občasné nošení kola bylo taky príma. (Když si to nepochválím, tak to za mně nikdo neudělá)

      Černým puntíkem je pouze nepokoření sjezdové varianty pro mladé sokoly, ale s tím už teď nic nenaděláme.

      0 0
      • Polka  

        Jeste by to chtelo oznackovat, aby sme to podruhe vubec nasli :-P

        ad cerny puntik) dyt sem rikal, ze to je jetelny…mne jenom lehce ustrelilo predni kolo. Ale taky uz nejsu mlady sokol, nu ni? :-))

        0 0
      • obda  

        Pepku, tvůj chodníček za lomem si všichni moc chválil, tak mne dost štve, že jsem nestihl start :( Holt si příště musím dát větší rezervu (cesta domů z práce, která mi normálně trvá deset minut, díky kolapsu dopravy zabrala 45) a nezkoušet cestou na sraz „zkratky“, kterýma jsem ještě nikdy nejel (nějak jsem se zamotal mezi těmi ranči na spojnici Soběšice-Obřany). Na ten sjezdík nemám, ale nejsu mladý sokol ;)

        0 0
      • Paja  

        nevim v kolika letech konci mladi sokoli, ale sjezdik klidne zkusim ev. i na stary kolena;)

        0 0
        • Polka  

          Sjezdik je fakt v pohode, jde jen o tu spravnou stopu a nenechat si ujet predni…akorat pak dal clovek musi hodne brzdit a slizat, pac jinak skoncis v rygolu mezi vetvema primo pred tim hristem :-D

          0 0
          • RomanH  

            Ono by mozna stacilo vyhrabat to listi + bordel z toho koryta vpravo a dalo by se to bez problemu. Ja zkocil v te zatacce, jak se cesty delily. Pesky jsem pak sel tu, kde Ti ustrelilo kolo – ta je sice mirnejsi, ale je tam zase svah dolu, navic ja neumim moc zatacet doprava, tak bych tam nejspis zahucel dolu…

            0 0
      • Motyll  

        Můžeš pls hodit mapku? Ať si cesty do práce můžu taky trochu užít… Díky moc.

        0 0
        • pepek  

          Je to v těch bonbóncích III. Vezmi aji haranta-budeš první, co to dá s přívěsem.

          0 0
      • mastihuba  

        neni to tak dávno cos řikal že na Buk se dá jen po asfaltu nebo přes nový dvory :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.