• Wal

    Ahoj,

    protože mi Cateye po 3 letech vynechává, ačkoliv jsem měnil baterie, chtěl bych pořídit jiný cyklocomputer s cenou okolo 1000,–Kč, kdy požadavky jsou

    Bezdrátový přenos

    Teploměr

    Klasické funkce – průměrná rychlost, vzdálenost, doba, celková atd.

    MTB

    Značek je spousty, Sigma, Cateye, VDO, zajímá mě spolehlivost, zkušenosti.

    Pokud bude výškoměr, super, není nutnost.

    Díky

    0 0
    • Davidakta  

      Co se týká spolehlivosti, tak můžu doporučit VDO m2.1.

      0 0
    • mat.libor  

      Používám cca 2 měsíce SIGMA PURE GPS – bezdrát GPS, výškoměr, teploměr + klasické funkce.....jsem s ním spokojený. Cena cca 1 200,–

      https://www.tsbohemia.cz/…d289064.html?…

      Co jsem tak pozoroval a i jeden známí co ho má tak mě to říkal, odezva na aktuální rychlost je se zpožděním ale to mě je celkem fuk.

      Docela příjemné propojení přes apku v mobilu kde se přenesou všechny data a dá se i pak synchronizovat přes program v PC od Sigmy.

      0 0
    • aristo  

      SIGMA PURE GPS by byla fajn, kdyby baterie vydržela rok, bohužel nabíjet se musí po každé vyjížďce… Proto jsem koupil na druhé kolo SIGMA 14.16 s drátem za 900,– (nechci řešit rušení a další baterii navíc). Prodávají samozřejmě i bezdrát. verzi za 1100,–

      Funguje dobře, baterka drží a nadmořská výška docela sedí :-)

      0 0
      • mat.libor  

        Tak rok mě vydržela baterka v bezdrátové SIGMĚ BC 12.12 STS...…

        SUGMA PURE GPS po každé vyjížďce nabíjet nemusím ale zase jde asi o to, kolik ta jedna vyjížďka má km.....já jezdím cca kolem 20–30 km na jednu vyjížďku a nabíjím ho tak po třech až čtyřech jízdách takže odhadem 80–100km bez problémů...… žádnej drát, žádnej snímač na vidlici.....

        0 0
        • aristo  

          Já neříkám, že je PURE GPS špatný. Rok bylo samozřejmě nadnesené. Baterii nejvíc škodí podvybití, takže je potřeba udržovat jí nabitou (pravda, že ideálně na 80%, ale toho člověk těžce dosáhne). Jinak je fajn, že na vidlici není žádný snímač, to jsem na to kolo, kde PURE používám právě chtěl a kvůli tomu koupil.

          0 0
          • mat.libor  

            Mám ho teprve dva měsíce na kole.....tuto sezónu vlastně…uvidím co za rok…zatím teda spokojenost. Nepotřebuji žádné další funkce, vlastně i ty kalorie bych odebral :)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.